aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Desperados21 a kolo tak naprawdę dopiero wchodzi do ekipy. Niech zaskoczą automatyzmy może być fajnie
0
@lobanovsky Albo wymiana za trincao.
5
Ciekawe jakby luuk grał dłużej, czy nie wsadziłby którejś od traore?
1
@seba444 Pasuja do PARAnienormalnych
0
Zagęszczamy pole karne
1
@Qaz123 Obym się mylił, ale przyjście xaviego, to może nie taki najlepszy pomysł, właśnie przez to, że będą grali STARZY znajomi
1
Chociaż punkt bo będą łacha targać na dzielni.
0
@Qaz123 a mówili. Busi nie będzie grać od deski do deski co mecz, mówili.
3
Trener krzyczy grać na garciie on jest cienki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ma co się boczyć. Dembele za ferrana i to juz
0
Garcia może się nadaje na puchar króla. W pierwszym mecU
1
Jak pep nie oponuje to znaczy że piłkarze są zbędni
0
@ToJa79 taa buta wiązał
2
Gasimy światło. Ten Garcia to kurwa dramat lamie spalonego i puszcza piłkę 5 liga grecka
0
I chooooojjjjjj
0
@fryc_86 potwierdzam mozna więcej oczekiwiac od przyszłego sezonu
1
Ależ kocur, destroyer
0
I teraz zobaczymy charakter tej druzyny
7
Myślę że dembele by wyjebał za stadion
0
@OsamaDembele wyluzuj kolo, trochę sarkazmu Cię tak irytuje?, co innego jakbym Ci pocisnąl mógłbyś się poirytywac. Kibicujemy jednemu klubowi , więcej dystansu
1
@catalanian09 miesiąc z traore i będzie jak Hulk
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Będzie ciężko mimo szybkiej bramki
0
@OsamaDembele jeśli nie równy, to chyba faktycznie bez szans, no chyba, że nierówny to może się uda
0
@Em_DzeJ Ligę Europy też tam pokazują, bo z Canal + zabrali do viaplay?
3
@Desperados21 pewnie, że tak im lepiej pogra tym większa szansa na wykup i zarobienie trochę grosza
0
@Desperados21 Nieaktualne. Bramka i dwie asysty do przerwy
0
Z innej beczki Coutinho znów strzela
8
Wygląda zacnie byle nie wydać wszystko na dwóch zawodników.