2

@Desperados21 a kolo tak naprawdę dopiero wchodzi do ekipy. Niech zaskoczą automatyzmy może być fajnie

0

@lobanovsky Albo wymiana za trincao.

5

Ciekawe jakby luuk grał dłużej, czy nie wsadziłby którejś od traore?

1

@seba444 Pasuja do PARAnienormalnych

0

Zagęszczamy pole karne

1

@Qaz123 Obym się mylił, ale przyjście xaviego, to może nie taki najlepszy pomysł, właśnie przez to, że będą grali STARZY znajomi

1

Chociaż punkt bo będą łacha targać na dzielni.

0

@Qaz123 a mówili. Busi nie będzie grać od deski do deski co mecz, mówili.

3

Trener krzyczy grać na garciie on jest cienki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ma co się boczyć. Dembele za ferrana i to juz

0

Garcia może się nadaje na puchar króla. W pierwszym mecU

1

Jak pep nie oponuje to znaczy że piłkarze są zbędni

0

@ToJa79 taa buta wiązał

2

Gasimy światło. Ten Garcia to kurwa dramat lamie spalonego i puszcza piłkę 5 liga grecka

0

I chooooojjjjjj

0

@fryc_86 potwierdzam mozna więcej oczekiwiac od przyszłego sezonu

1

Ależ kocur, destroyer

0

I teraz zobaczymy charakter tej druzyny

7

Myślę że dembele by wyjebał za stadion

0

@OsamaDembele wyluzuj kolo, trochę sarkazmu Cię tak irytuje?, co innego jakbym Ci pocisnąl mógłbyś się poirytywac. Kibicujemy jednemu klubowi , więcej dystansu

1

@catalanian09 miesiąc z traore i będzie jak Hulk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Będzie ciężko mimo szybkiej bramki

0

@OsamaDembele jeśli nie równy, to chyba faktycznie bez szans, no chyba, że nierówny to może się uda

0

@Em_DzeJ Ligę Europy też tam pokazują, bo z Canal + zabrali do viaplay?

3

@Desperados21 pewnie, że tak im lepiej pogra tym większa szansa na wykup i zarobienie trochę grosza

0

@Desperados21 Nieaktualne. Bramka i dwie asysty do przerwy

0

Z innej beczki Coutinho znów strzela

8

Wygląda zacnie byle nie wydać wszystko na dwóch zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?