O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Henry
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 2658
  • Liczba komentarzy 74
  • Polecenia 112

Komentarze

1

@Mijas87 przynajmniej pogra, bo w Barcelonie widać nie chcą dać szansy młodemu ostatnio

12

Ziomeczek w sumie aż tak dużo nie grał, głupio byłoby pozbyć się go teraz, inni mają dużo dużo więcej czasu na pokazanie swoich możliwości.

0

@Jonyx nie ma szans na sprzedaż zawodnika, który ma niecałe 6m-cy kontraktu.

3

@Lukdedomb nie odejdzie. Wciąż daje zbyt dużo Barcelonie by mógł już odejść. Zresztą i tak nie mamy alternatywny o takim profilu.

4

Jestem na Maxa zadowolony! Widac progres, ale szczególnie cieszy fakt, że możemy już rywalizować z czołówką :)

Zobacz wszystkie

12

Tylko nie to.. Koeman zrobił kawał dobrej roboty przez ten czas, który u nas spędził. W jeden rok nie zrobi się rewolucji, wymiany pokoleniowej. W tym sezonie i tak nie brałem pod uwagę walki do samego końca o mistrzostwo w lidze, ani wygrania cdr. A jednak, to wymagała naprawdę mnóstwa pracy. Jestem zdecydowanie za tym, aby Koeman nadal realizował swój pomysł, bo widzę że ten projekt ma przyszłość.

12

Ziomeczek w sumie aż tak dużo nie grał, głupio byłoby pozbyć się go teraz, inni mają dużo dużo więcej czasu na pokazanie swoich możliwości.

8

@dzefrej234 a nie był taki? Może nie tak wybitny jak Xavi czy Iniesta w tym czasie, ale znakomity owszem.

6

Ja pier**łe nie mogę słuchać i czytać tych komentarzy od tych wszystkich super pseudo znawców, specjalistów.. Wszyscy wszystko lepiej wiedzą.. A prawda jest taka że nikt nie wie jak to wszystko wygląda ja pierdziele skończcie ze w końcu głupio pieprzyc bo się tego czytać nie da. Wszystko się toczy w dobrym kierunku i to najważniejsze, na cholere dajcie się podkręcać tym wszystkich fejk newsa. Pismaki prześcigają się w newsach kto walnie głupszy bardziej absurdalny newes.

6

@AndOne88 ardy? Sugerujesz, ze arda nie był ograny na najwyższym poziomie i to był kiepski transfer? Przypominam o trio w jego czasie MSN ciężko było się wbić, ale swoje robił jak grał.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna próbować pozyskać Alvaro Moratę?