aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukas82 no mistrz stoicyzmu poprostu. Stwierdzam fakt o meczu, a ty mi wyjeżdżasz z czymś takim upośledzony jesteś?
0
@barteksuchy85 i oby był to jego kolejny błąd. Niech strzeli tylko połowę sytuacji to będzie pichichi
3
@Reqowski ale nie było? To dobrze, że są tak nastawieni
0
@pato1234 taki nasz Milik za starych dobrych czasów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz może ferrana na środek i adame na bok, żeby dwa skrzydła szarpały
0
@Bartek_C mógłby mieć minimum jedną bramkę w meczu, gdyby tylko ta skuteczność była lepsza
0
@MarianekFCB zamknął na chwile
0
@Lukas82 ależ żałosny jesteś mały pajacu
0
@ViScAAA właśnie zacząłem pisać że niczego innego się po nim nie spodziewałem, a tu prosze
0
Zamiast dwóch szybkich na bokach, Adama i dembele wchodzi Torres. Oby mi zamknął gębę
1
Gavi, Alves do zmiany już w przerwie wszystko za wolno
0
Można było spokojnie prowadzić, piłka do pustaka i trafia w obrońcę
0
@noface a masz LE?
0
@Yndre990 napisałbym, że w tv, w necie ewentualnie na żywo w elche, ale ostatnio słabo tutaj z poczuciem humoru. Estadios24 dobry transfer. Pozdro
0
@Kaziol47 już gdzieś to widziałem. Dembele, Coutinho, griezmann, Messi i nie skończyło się dobrze.
0
Żeby się nie okazało, że jeśli to prawda to Gavi i Araujo nie podpiszą kontraktu, bo będzie za niski w stosunku do Hochland a i jego WKŁADU w grę Barcy
0
@Campeon87 Wybacz, ale mi umknęło
3
i Depay ożył. Żeby nie było, że niepotrzebnie wydaliśmy 50 batonów na Torresa
2
hochland z borussi ? szkoda kabony
0
łłłłłoooooo pany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No coz najsłabszy póki co alves
5
@Marcelinho99 a pewne jest to, jak przyjdzie to zostanie na 10 lat? Dembele też przychodząc miał być neymarem do 30
0
@doctordexter wiem. A po sezonie znika angielska a w przyszłym roku F1
1
@Midast po kontuzji fati pomału do składu na lewe. Depay aut, bo raczej nie będzie miał czasu żeby się zgrywać i realnie pomoc. Jak odejdzie luuk może nazario ewentualnie z lawki
0
@Rajek99 mnie irytuje Barca w LE, bo viaplay zajebali rozgrywki z Canal Plus i trzeba w necie oglądać
0
@Kulakula pisałem trochę z przekąsem, ale mam nadzieję, że będzie duży pożytek z gościa.
6
Ferran mógłby od piqueja się wykańczania akcji uczyc
0
@Chlebek23391 martbio.pl/kanal2