0

@Barca4EverVeB jak oglądasz to widzisz. Cadiz dwie lepsze okazję niż Barca przez cały mecz. I nigdzie nie napisałem, że nie kibicuję.

0

@Barca4EverVeB kibicuje pewnie dłużej niż Ty się uczysz, ileż to chujowy .. meczy, słabych sezonów i dalej kibicuje, a to, że nie wierzę, iż coś ugrają poprostu widać zaangażowanie i gre. Co ma napawać optymizmem gra na stojąco?

2

@JohnBarça a zamiast 10 setek na mecz torresa mógłby dać abde

1

Ależ to jest padają. Ktoś pisze żeby wierzyć. Kurwa ileż można ta drużyną nic się nie zmienia. Ode jebanej Romy przez Bayern lol, eintracht no kur...nic. był moment że wychodzili na pozycję , prostopadle piłki no myślę zaskoczyło, ale chu..a zaskoczyło klepanie od jednego do drugiego i nabijanie statystyk

0

@DamianPSV jak połowa składu, jest bo jest biegają, żeby pobiegać

1

No nic to trzeba punktować bo jak nie z takim Cadiz to z kim?

0

@Kazragore trenował na bramki od futbolu amerykańskiego

2

@Mavcin1980 właściwie to mogłoby być ciekawe. Irytował czasami, ale jednak statystyki nie były najgorsze. Tytan pracy w defensywie, więc przy naszym pressingu jak znalazł. Do tego ileż razy wychodził idealnie do prostopadłych piłek tylko nikt nie potrafił, nie chciał mu dograć.

5

@333tricampeones333 w sumie racja niech zostanie minqueza

0

@Romario87 i na nas to wystarczlo

0

@HypeR zgadzam się tylko że zamiast gaviego zagra ze jong

0

@Vulpin to ze koleś przypajacowal to jedno, ale takie machanie łapami z jego doświadczeniem to wstyd, dał się obiegnąć, a później próbował się ratować tylko zapominając jak gwiżdżą w hiszpanii

2

@sepek też myślę że chociaż w takim meczu mógłby sprawdzić taki wariant. Szybki, silny , wybiegany i na wahadle z dembele mogliby miażdżyć

0

I tym o to sposobym chyba spuszczamy Levante poziom niżej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No mówiłem ...........

0

Ale chociaż gra się ruszyła jest pressing może coś wcisną

0

No i jada z nimi

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vulpin właśnie wniosl

0

Zachowanie jak jakiegoś młodzika masakra

0

@pepulinho oby jak najszybciej bo LE się zbliża i w takiej formie mozemy poleciec

0

@Fabs24 normalnie leci

0

Zanosi się na ciężki mecz

2

Szkoda czasu na czytanie takich newsów. Za taką kasę można że trzech dobrych grajków ogarnąć, a kolo wcale nie jest gwarantem bramek przy swoim zdrowiu

0

@Pstryk estadios24

5

@Tollusiek już jest komplet z Realem komplet z Wolfsburgiem pieknie

0

I to jest wiadomość dnia

10

Dziękuję i miłego nowego tygodnia

0

@K4tsuuu oby nie jak Zieliński w rep

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?