aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo gra była słaba, ale jeszcze słabszy jest Tebas co robi wszystko, żeby Barcelonie zaszkodzić, a nie robi nic od paru lat z poziomem sędziowania, znajdują ego się gdzieś między 5 a 6 ligą w Zimbabwe
0
@Borneo to po co jest var?
0
Może na wyrost pierwszy mecz sezonu, ale tak naprawdę tylko de Jong ciągnie na bramkę i pcha piłkę do przodu. Pedri bez błysku Gavi walczak , Busi standardowo wolny, kessie ...... Więc dobrze się stało z kartką dla busquetsa bo jak ktoś dobrze zagra to może wskoczy za niego na stałe. Nawet jakby to mialbybyć pjanic
0
@POGROMCA oglądam angielską i owszem zdarza się jak są na styku ale nie kiedy jest taki ewidentny spalony a boczny czeka tyle czasu.
0
@sebkoz6 poczekajcie na lahona. Mi się wydaje że oni mają swój ranking kto bardziej mecz spierdoli
0
@stepkovski nie o tego mu chodziło chyba że widziałeś blondyna w gazie
14
Ależ balon jebnął i nie piszcie że jestem z prześcieradeł bo kurwa prawie wszyscy byli nakręceni ja tym bardziej czekałem na start z grubymi nadziejami, a tu się UJ zmieniło Busi wieczne kółeczko o dwa tempa za wolno Roberto do tyłu dzban to dzban i tylko de Jong potrafił zdobywać przestrzeń. Oby było tylko lepiej
1
A takie Rayo gdzie od 80 nie powinni chodzić to sobie klepią piłeczkę bez spiny na spokojnie
20
I to chyba najlepsze w tym meczu ze nie będzie hamulcowego w nastepnym
1
Sędziowanie nic się nie zmieniło dalej pojeby spalony na dwa metry a on czeka do końca akcji
1
Nie sądziłem że tak szybko przyjdzie pisać ... No może choć jedną
0
@Firestone dokładnie drugi semedo
0
@bibub no to 1,8 jak Alves
0
@Marjando i w zupełności się zgadzam. Dodam tylko kontrakt Roberto na poziomie 12 mln.
0
Dobra ebać tebasa. Kupił de Jong daje awans Psv w dogrywce
0
@KrwawiaceoczyVEB w sumie racja Collado nie miał miejsca i nigdzie go nie zglosili
0
@LS to niech ma pierwsza drużynę i ława od początku sezonu do końca.
1
@xparix tak wiem o kreatywnym księgowaniu i może źle to napisałem, ale nie porównywałem ich piłkarsko tylko w kwestii wymiany 1 do 1 z dopłatą
0
@xparix no więc był tak dobry jak Cilessen.
9
Niech biorą byle szybko. Same plusy 6 mln zaoszczędzone na wypłacie plus nie będzie ławki blokował
0
@Aneurysm Juventus .... Tuszyn
0
@Blantozaur e tam. Trybuny do końca kontraktu i tyle
2
@mati14 jestem za. Ławka i mistrzostwa w tv
0
Podziękowania za zaangażowanie w trudnym czasie i powodzenia ziom
2
Z nich wszystkich to może odejdzie Duńczyk, żeby grać na mistrzostwach. Reszta ma wygodne pozycję na ławeczce z odpowiednią kasą i pogoda w mieście
6
@mariogbch to są dwa mecze na przestrzeni całego sezonu, a mówimy o ewentualnym powrocie za rok. Sorry, ale ziomuś u góry ma rację. Nie da się wygrywać w 10, a z pressingiem Leo był problem od paru sezonów
0
@Rhaan naprawdę Cię to dziwi? Mentalność typowego Polaka? Jakby grał dobrze byłby gitem wychwalany pod niebiosa, a tak kawał łajzy i darmozjada. Tacy już jesteśmy i nic z tego, że tej kasy nie ukradł tylko gwarantuje mu umowa. Ale cóż.
1
@poskus owszem miał tylko jeden sezon i nie ten garnitur co Robert, ale chciałem zwrócić uwagę na to, że pisanie iż jest gwarantem tyłu bramek to jak wróżenie z fusów. Inna liga inni dogrywajacy inny styl. Choć jeśliby przyszedł życzyłbym chłopakowi tych wszystkich bramek co to ma nam zagwarantować.
13
Jakbym sobie życzył, żeby przebił u nas yaya toure
4
@Rabona_1 gwarancja bramek w bundeslidze, a u nas? Nic nie jest pewne może grać jak Kroos w realu albo jovic. Pewnie że fajnie Polak w Barcelonie ale nie za taki hajs w takim trudnym czasie i przy rocznym kontrakcie