aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż nie zawsze legenda na boisku sprawdza się w roku trenera.
0
Albo mega odważnie albo... zagrać identycznym składem. O ile tydzień temu mogli nas zaskoczyć autobusem, sędziowaniem to dzisiaj nie ma wymówek albo jest plan i jedziemy z nimi na pełnej k albo klapa do i do widzenia.
0
@pax niedopatrzenie z mojej strony. Choć i tak oceniony został za wysoko
0
@DonAndres*8 może pisał z przekąsem
0
Dembele 6, za to, że się starał? No kryteria jak z 6 ligi greckiej. Pół podania nie miał dobrego, w pip strat, machania łapami albo leżenia na glebie i podziwiania chmur nad Camp Nou zamiast zapierdalać za swoim do obrony. Fajne te oceny takie niezamądre
1
@axegrinder chodziło mi o całość ostatnich lat. Jak dostawaliśmy w dupę od większości, a przy tym bez jakiejkolwiek wizji gry czy walki. I po takich meczach zawsze było pierdololo, że trzeba wyciągać wnioski. A Alba nawet jak usiadł na ławę myślałem, że trochę będzie bardziej świeży i powalczy, a tu kolo nic nie daje
7
Tak kurwa jak co roku od Romy wyciągacie wnioski, a nie możecie na wyjeździe z ogorkami w LM wygrać. Chłop kawał historii naszego klubu, ale zimą idź gdziekolwiek.
0
@MateuszDoniec i tu się zgadzam co z tego że cały czas pod gra jak nic z tego nie wynikało tylko straty a jeszcze gorsze straty na kontre
0
Alex to jest słabe panie Xa że najsłabszy na boisku nie jest zdjęty jak pierwszyvi
0
@lukasz159 tak się obudzą jak kurwa z Roma Liverpoolem i bayernem
4
Niech go zmieni albo stronami z raphinia albo wogole
1
@CTLM to chociaż niech podaje dokladnie
0
@krystus48 ja nie marudziłem, ale rozumie niektórych. Kolesie trenują dzień w dzień. Technika zgranie strzały podania a oni grają kto kogo więcej razy nabije?
0
@Litman drugi Coutinho?
0
Wraca stary DOBRY dembele
2
Super po 3 pkt i bez kontuzji
0
Nawiązując do wcześniejszego wpisu, oby grali się lżej
0
Zanosi się na ciężki mecz chyba,że uda się coś wcisnąć to może się otworzą
0
Się kurła zaczęło
1
Jebany hipokryta
2
@Donio ja się zgadzam z tym co napisałeś. Owszem ktoś napisał, że jak były trofea to był git. Tak było fajnie tylko nikt nie wiedział jakie za tym idą pieniądze i dla Messiego i dla rwszty
3
@PatrychoO plus pokazywanie zarobków publicznie, jedne z najniższych w zespole, a po czasie się okazuje , że wypłata tylko została odroczona, a nie obnizona
0
@AbelKabel pewnie, że tak. I dlatego pisałem, że wcale bym się nie zdziwił jak ich pykną w rewanżu z handycapem
0
@AbelKabel przy takiej m zaangażowaniu naszych i z lepszym wykończeniem wielce prawdopodobne
0
Zakładałem porażkę 2:1. Nie strzelili trudno, mecz przegrany też myślę, że trochę wkalkulowane choć szkoda, bo mogło być dużo lepiej i tu jest mega pozytyw. Była gra chęci, okazje nie jak z Liverpoolem, Roma czy ostatnie mecze z bayernem. Drużyna się zgrywa i widać postęp, który mam nadzieję w najbliższym czasie odpali.
0
@Macio93 nie zajebał po kościach, tylko łapał. Dlatego napisałem miekki faul, co nie oznacza, że karnego nie było, ale chociaż var mógł podjąć jakąś probe
4
Oby w siate z happyendem jak barcelona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Muszą się otworzyć. Zrobi się miejsce dla dembele
0
No i gitara....