O sobie

  • Zainteresowania Podróże, działkowanie,
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 217
  • Liczba komentarzy 332
  • Polecenia 389

Komentarze

4

@Vito9 dobrze, że to napisałeś. Przynajmniej też żółte co dostali, to za coś konkretnego, a nie za machanie łapami. Dziś gra jest twarda i sędziowie nie sypią czerwami, najwyżej żółte dają, więc trzeba grać ostro. Tak przegraliśmy wiele meczy, nawet za kadencji Messiego.

0

@masik86 no bo od innych nie wymagają potrójnej korony bez względu na wszystko. Uwierz mi, że gdyby powiedzieli, że dają 3,4 sezony na ułożenie składu i nieważne są liga i LM oraz puchar, to presją na trenerze i zawodnikach byłaby całkiem inna. Teraz młodzi mają z nerwów, że coś spieprzą, powiązane nogi, bo trener powie, że to ich wina i w sumie będzie miał rację, bo większość traconych bramek jest przez błędy indywidualne (już któryś sezon), ale wcześniej tuszował to "stara gwardia".

6

@neeed no trudno, żeby o 17 i 18-latkach mówił że są super doświadczeni. Przecież to widać w meczach, że nie mają ogrania na tym poziomie ligowym, już nie wspominając w Europie. Może mógłby trochę bardziej politycznie, ale mnie się podoba, bo ja też "walę prosto z mostu".

0

@lucca87 szacun. Ja z księgowości to tylko przychód, zysk, wydatki, brutto i netto :)

0

@Vold94 jakich byśmy nie mieli prezydentów i ile pieniędzy (patrz psg i City), to w sezon drużyny nie zbudujesz/odbudujesz. A my jeszcze dodatkowo nie mamy kasy, zmienników i kontuzjowane pół drużyny, a ćwierć rekonwalescencja po kontuzjach. To co tu ugrać.

Zobacz wszystkie

26

Real jest zły na decyzję sędziego. No jasne, bo ostatnie 5 sezonów im pomagali, nie było VAR i uchodziło im to na sucho, ile razy ręce, faule Ramosa i Casemiro nie zostały odgwizdane. A odkąd jest VAR, to guzik wygrali, bo chłopaki nie mogą kosić w polu karnym bez konsekwencji. A jak jeszcze wprowadzą challenge VAR, to już w ogóle skończą się faule w polu karnym...

20

Chłopie, a że byś ty wiedział, jak mnie wkurzaly na początku sezonu prezenty głównie Lengleta dla przeciwników i strata w sumie ok. 10 pkt!!!

20

Real zremisował z Betisem 0:0!!!

17

Kolejna "dyszka" dopiero się zaczęła. Jak się rozkręcimy z młodziakami i starszyzną plemienną, to za 10 lat przeczytamy, że też byliśmy najlepsi!!! Vis a el Barca!!!!

12

I teraz niech ktoś napisze, że Koeman jest słaby. To już nie chodzi o to, że graliśmy z ogórami. Ale wchodzi dobry zawodnik i strzela, a gdyby zeszły sezon grali Fati i Dembuś, to by nie było takiego hejtu na Ronalda.
Napisze to po raz trzeci. Z gówna bata nie ukecisz, jak nie ma kim grać, to nic nie ugrasz. I tyle.