O sobie

  • Zainteresowania Podróże, działkowanie,
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 569
  • Liczba komentarzy 680
  • Polecenia 860

Komentarze

0

@theOneAndOnlyKing oczywiście. Nie wiem co @jojupek widzial na nagraniu. A tak na marginesie, to chyba tylko w meczu Realu 2xVAR do jednaj akcji :)

5

@jojupek spalonego nie było, bo VAR sprawdzał. A na szczęście benzyna nie strzelił :)

1

@Gandalf55 no niestety masz rację. Też to obserwuję od lat. I to chyba ta inteligencja Realu, bo się cofają, robi się przestrzeń dla skrzydłowych, dośrodkowanie i gol w 90+4 minucie.

0

@swiergol2 ale jakie wyciągnięte z kapelusza, że ma 35 lat, że rozwinął biznesy w ostatnich latach, poczuł się mocny w tym i kręci lody, czy że rozstał się z żoną? Ja podałem fakty, a to, że imprezował z młodymi dziewczynami, a żonę miał 10 lat starszą od siebie, to było do przewidzenia, że się tak skończy prędzej czy później.

0

@Mroziu oczywiście, że nie wiem co, ale ze coś się stało to fakt i nie ma człowieka, na którego nie miałoby to żadnego wpływu. Poza tym opowiadasz bzdury z tym czuciem się o 10 lat mniej - więcej na liczniku, to dłuższa regeneracja, a właśnie różnica 25-35 jest chyba największą. Sam czuję po sobie, a jestem po 40-tce.

Zobacz wszystkie

28

Ja się spodziewałem, że kiedyś usłyszymy o tej "miłości" do klubu naszych zasłużonych bądź co bądź pilkarzy: Messi, Pique, Busi, Alba, ale nie przypuszczałem, że tak szybko. Może mnie za to zhejtujecie, ale to było, moim zdaniem, jak teraz jest w Polsce - spirala płacowo-inflacyjna. Messi dostał setki mln brutto i inne bonusy, to reszta nie mogła zarabiać po 20 mln EUR brutto. Przecież taki sam jest jeszcze kontrakt ter Stegena i de Jonga. Messi na boisku był przez długie lata naszym zbawieniem, ale w kasie klubowej robił taki wir i spowodował lawinę płac, że stał się przekleństwem i odbijać nam się będzie czkawką przez długie lata po swoim odejściu. Klub przy gigantycznych zyskach był na granicy rentowności, w odróżnieniu od Realu, gdzie Florek oszczędzał każdy grosz i teraz ma prawie gotowy stadion, a my nadal projekty (co chwila zmieniane). Dodatkowo, poprzez ciągle przedłużanie kontraktów amigosów i podwyższanie im pensji, przestało im się chcieć grać, bo i tak zarabiali bardzo dużo plus łatwe do osiągnięcia premie.

26

Real jest zły na decyzję sędziego. No jasne, bo ostatnie 5 sezonów im pomagali, nie było VAR i uchodziło im to na sucho, ile razy ręce, faule Ramosa i Casemiro nie zostały odgwizdane. A odkąd jest VAR, to guzik wygrali, bo chłopaki nie mogą kosić w polu karnym bez konsekwencji. A jak jeszcze wprowadzą challenge VAR, to już w ogóle skończą się faule w polu karnym...

22

@escarabajo dokładnie. Xavi okazuje się podwójnym strzałem w "10" - nie dość, że drużynę, która ma poukładał i fajnie zaczyna się kręcić, to umie rozmawiać z zawodnikami innych klubów i zachęcić ich do gry. Wydaje się, że jego charyzma jeszcze z czasów gry nadal działa i zawodnicy mają do czynienia z żywą legendą.

20

Chłopie, a że byś ty wiedział, jak mnie wkurzaly na początku sezonu prezenty głównie Lengleta dla przeciwników i strata w sumie ok. 10 pkt!!!

20

Real zremisował z Betisem 0:0!!!