aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie, może pół sezonu miał dobrego, bramka z PSG i rajd z prześcieradłami, a jemu gruba kasa w głowie, bo mało to on nie zarabia jak na wkład w drużynę. Słabe to adios
0
@jabber21 cały mecz miał świetny, ale wyjście z obrony, gdzie kupił chyba z 4 betisu poezja. Raphinia dzisiaj bierze lekcje od niego
0
Najgorsze, że nie ma zmienników, a sezon długi
1
@FC4BARCA podzielam zdanie do tego ferrana i za to kupić jednego co by ten wóz ciągnął na skrzydle
1
@damcio24 koleś co był zagubiony to brak pytań
2
No qurwa nie może być spokojnej koncowki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Alez mi tego brakowało w poprzednich meczach. Zapieprzanie po stracie na maxa
4
Panie Turek kończ pan ten mecz
1
Za mało takich wejść balde.
4
Po tej akcji przesunął bym Busiego na skrzydlo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dużo okazji jak na tak ciężki mecz tylko szkoda, że nie wykonczone
0
@michal1899 powiedz tacie, żeby nie pisał za ciebie komentarzy. Wasz Dembele? To on nie jest częścią zespołu któremu kibicujesz?
0
Jak nic mecz na remis
3
@michal1899 tam gdzie wasz mega zajebisty Hazard
0
Szkoda, ale Balde najsłabszy dzisiaj i chyba pora na szybką zmianę
0
@tomasthc wiem tylko przy takim pajacu to moment, żeby dostał czerwień
1
Jego mecz od początku. Niech tak już gra i w koncu
1
Więcej w ofensywie balde bo na razie na pół gwizdka. Taki Roberto z patchem
4
Przy takim ustawieniu i takim busim może jeszcze pograc
4
No byłaby kompromitacja gdyby po varze nie zmienił decyzji. Chociaż ta liga niczym nie zaskoczy
0
Czerwień .
2
No nie myślałem że ktoś mnie bardziej wkurwia niż lahon
0
Co za qurwa klaun
0
Co ten lewy ma z tymi łokciami?
1
Zaczyna parówa swój teatrzyk
0
@Tomek54321 mam podobne wrażenia, ale nie zmienia to faktu, że bardzo bym chciał. Byłby to mega kop na przyszły sezon
0
@FCB24 optymista
0
@Tomek54321 ja wolę zgarnąć wszystkie. Starczy jęczenia i usprawiedliwiania się. Czas zacząć kolekcjonować puchary w gablocie