2

Fajnie, może pół sezonu miał dobrego, bramka z PSG i rajd z prześcieradłami, a jemu gruba kasa w głowie, bo mało to on nie zarabia jak na wkład w drużynę. Słabe to adios

0

@jabber21 cały mecz miał świetny, ale wyjście z obrony, gdzie kupił chyba z 4 betisu poezja. Raphinia dzisiaj bierze lekcje od niego

0

Najgorsze, że nie ma zmienników, a sezon długi

1

@FC4BARCA podzielam zdanie do tego ferrana i za to kupić jednego co by ten wóz ciągnął na skrzydle

1

@damcio24 koleś co był zagubiony to brak pytań

2

No qurwa nie może być spokojnej koncowki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Alez mi tego brakowało w poprzednich meczach. Zapieprzanie po stracie na maxa

4

Panie Turek kończ pan ten mecz

1

Za mało takich wejść balde.

4

Po tej akcji przesunął bym Busiego na skrzydlo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dużo okazji jak na tak ciężki mecz tylko szkoda, że nie wykonczone

0

@michal1899 powiedz tacie, żeby nie pisał za ciebie komentarzy. Wasz Dembele? To on nie jest częścią zespołu któremu kibicujesz?

0

Jak nic mecz na remis

3

@michal1899 tam gdzie wasz mega zajebisty Hazard

0

Szkoda, ale Balde najsłabszy dzisiaj i chyba pora na szybką zmianę

0

@tomasthc wiem tylko przy takim pajacu to moment, żeby dostał czerwień

1

Jego mecz od początku. Niech tak już gra i w koncu

1

Więcej w ofensywie balde bo na razie na pół gwizdka. Taki Roberto z patchem

4

Przy takim ustawieniu i takim busim może jeszcze pograc

4

No byłaby kompromitacja gdyby po varze nie zmienił decyzji. Chociaż ta liga niczym nie zaskoczy

0

Czerwień .

2

No nie myślałem że ktoś mnie bardziej wkurwia niż lahon

0

Co za qurwa klaun

0

Co ten lewy ma z tymi łokciami?

1

Zaczyna parówa swój teatrzyk

0

@Tomek54321 mam podobne wrażenia, ale nie zmienia to faktu, że bardzo bym chciał. Byłby to mega kop na przyszły sezon

0

@FCB24 optymista

0

@Tomek54321 ja wolę zgarnąć wszystkie. Starczy jęczenia i usprawiedliwiania się. Czas zacząć kolekcjonować puchary w gablocie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?