0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@narciarz a z czego się cieszyć? Że nie ma gry, pomysłu w sumie niczego nawet zaangażowania?

0

@martin86na to nie zwróciłem uwagi. Coś może z tym być tylko jak będzie tak dalej to czy będzie nas stać na opłacanie jego pensji bez dużego wkładu w wyniki?

0

@AbelKabel od początku roku jest ten SŁABSZY moment

0

@AbelKabel i trzeba żyć przeszłością? Fakt jesień super, a teraz? Od osasuny to bliżej mu do rasiaka niż lewego, a sam stwierdziłeś, że wieku nie oszuka, więc jak się nie obudzi w ostatnich kolejkach to myślę, że lepiej nie będzie.

1

@FC4BARCA trafił w punkt. Po takich meczach wyjebali setiena i rudego.

0

@Spider_64 miał już dość i zamienił się z rasiakiem

0

W takiej firmie mam nadzieję, że zagrają razem w następnym sezonie, ale nie w Barcelonie

1

Szybkie zmiany, kessie Torre alarcon. Gorzej nie bedzie

0

@korn234 nie tłumacze go bo po co? Po mistrzostwach wrócił rasiak nie lewy. Zastanawiałem się czy nie było faulu, bo wtedy anulowali by Realowi

1

Połówka dla Torre i alarcona było by fajnie

0

Az niemożliwe, że ktoś z Barcelony strzela bramkę zza pola karnego. Jak?

6

I dlatego takie alonsa nie maja racji bytu w tej drużynie. Kurwa uciekł mu 40 latek

0

@miszczu2006 ujebał się jak nurkował to musiał wytrzeć

7

Ciekawe czy faulu nie było na lewym przed bramka

4

Jebane zlodzieje. Jak chcą wała zrobić to var nie pomoże

2

@Barca1922 otóż to. Bralbym remis w ciemno, ale zanosi się na zajebiście trudne spotkanie biorąc pod uwagę nasze absencję.

1

A czy tebas i frajer to to samo? Jechać z nim

3

@rafa324 tak jak Casemiro nie dostawał kartek .podro

0

@Messiah10 ja też. W poniedziałek zamieniam rosół w pomidorową.

0

To są dzbany na własne życzenie. De Jong zjebał a kocur balde patrzył jak wychodzi sam na sam

0

@konrad_1098 moze i ze słabszymi przez cały sezon by uzbierał tylko martwić może jego chęć do presingu i mecze z kimś mocniejszym. Mecze z Bayernem przeszedł bokiem.

0

@Keson nie kracz

0

@konrad_1098 te 25 bramek to trochę przesada, chyba że znów będą wszystkie piłki na leo

0

@Kacper1305 niech w połowie zagrają tak na bernabełu i będzie zacnie

15

Po końcowym gwizdku faul na czerwień zajebista decyzja araujo, bo mamy 3 pkt. Jakby nie sfaulował pewnie sam na sam i bramka w efekcie czego 2 pkt w plecy

0

@Pako96 to samo pisze od tygodni. Taki alarcon nie zagrałby gorzej od fatiego. Chociaż by zapierdzielal, żeby się pokazac

2

Nie potrafią meczu zamknąć to jeszcze leszczom tlen podają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tervas chociażby alarcon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?