aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@narciarz a z czego się cieszyć? Że nie ma gry, pomysłu w sumie niczego nawet zaangażowania?
0
@martin86na to nie zwróciłem uwagi. Coś może z tym być tylko jak będzie tak dalej to czy będzie nas stać na opłacanie jego pensji bez dużego wkładu w wyniki?
0
@AbelKabel od początku roku jest ten SŁABSZY moment
0
@AbelKabel i trzeba żyć przeszłością? Fakt jesień super, a teraz? Od osasuny to bliżej mu do rasiaka niż lewego, a sam stwierdziłeś, że wieku nie oszuka, więc jak się nie obudzi w ostatnich kolejkach to myślę, że lepiej nie będzie.
1
@FC4BARCA trafił w punkt. Po takich meczach wyjebali setiena i rudego.
0
@Spider_64 miał już dość i zamienił się z rasiakiem
0
W takiej firmie mam nadzieję, że zagrają razem w następnym sezonie, ale nie w Barcelonie
1
Szybkie zmiany, kessie Torre alarcon. Gorzej nie bedzie
0
@korn234 nie tłumacze go bo po co? Po mistrzostwach wrócił rasiak nie lewy. Zastanawiałem się czy nie było faulu, bo wtedy anulowali by Realowi
1
Połówka dla Torre i alarcona było by fajnie
0
Az niemożliwe, że ktoś z Barcelony strzela bramkę zza pola karnego. Jak?
6
I dlatego takie alonsa nie maja racji bytu w tej drużynie. Kurwa uciekł mu 40 latek
0
@miszczu2006 ujebał się jak nurkował to musiał wytrzeć
7
Ciekawe czy faulu nie było na lewym przed bramka
4
Jebane zlodzieje. Jak chcą wała zrobić to var nie pomoże
2
@Barca1922 otóż to. Bralbym remis w ciemno, ale zanosi się na zajebiście trudne spotkanie biorąc pod uwagę nasze absencję.
1
A czy tebas i frajer to to samo? Jechać z nim
3
@rafa324 tak jak Casemiro nie dostawał kartek .podro
0
@Messiah10 ja też. W poniedziałek zamieniam rosół w pomidorową.
0
To są dzbany na własne życzenie. De Jong zjebał a kocur balde patrzył jak wychodzi sam na sam
0
@konrad_1098 moze i ze słabszymi przez cały sezon by uzbierał tylko martwić może jego chęć do presingu i mecze z kimś mocniejszym. Mecze z Bayernem przeszedł bokiem.
0
@Keson nie kracz
0
@konrad_1098 te 25 bramek to trochę przesada, chyba że znów będą wszystkie piłki na leo
0
@Kacper1305 niech w połowie zagrają tak na bernabełu i będzie zacnie
15
Po końcowym gwizdku faul na czerwień zajebista decyzja araujo, bo mamy 3 pkt. Jakby nie sfaulował pewnie sam na sam i bramka w efekcie czego 2 pkt w plecy
0
@Pako96 to samo pisze od tygodni. Taki alarcon nie zagrałby gorzej od fatiego. Chociaż by zapierdzielal, żeby się pokazac
2
Nie potrafią meczu zamknąć to jeszcze leszczom tlen podają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tervas chociażby alarcon