0

MATS na ławkę, raz, żeby mu sezonu nie zjebali do końca, dwa, kiedy ma się drugi bramkarz ogrywać w PK z trzecioligowcem w jednym meczu?

0

Tyle opcji tyle czasu, a tu lapcio na dzień dobry taki news. Ładnie qurwa ładnie.

0

Znów zaczyna się saga transferowa. Wszystkich sprzedać wszystkich kupić, a rzetelnych info brak

0

@Campeon87 jednego i drugiego

12

Te wyniki są efektem braku pomysłu na grę, taktyki i motywacji panie trenerze

1

Miłej nocy Panie i Panowie

0

Kolejny do tercetu z a. Songiem i Coutinho

2

Czemu Mats broni? Raz że uciekają mu liczby, dwa kiedy ma bronić Pena jak nie teraz

0

@LatajacyHolender nie napisałem, że przyjdzie tylko jakby była opcja to brać typa. Wszystkie komentarze to i tak pobożne życzenia, więc nie ma co się napinać

0

@La Pulgaa myślę, że byłoby to do pogodzenia balde i Grimaldo jeśli alba nie zredukowalby zarobków. Sezon długi, a i rywalizacja między młodymi mogłaby wyjść na plus.

1

Jakby odszedł Alba, to pogonić Alonso i brać Grimaldo

0

Podobno Newcastle wie, że interesuja sie nim inne kluby. Wow

0

Kij tam bierzmy na skrzydło delofeu bo trener go chce a kiedyś coś grał i ma dna barcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kejdzi a ludovic giuly?

0

@Krzysiek872 napisałem to z przekąsem

0

@Ukasz chociaż przebiegną więcej

4

@PaulinhoPL w tym pokrętnym wywodzie wcale bym się nie zdziwił jakby się to sprawdziło. Chociaż z Shakirą mogłoby być ciezko

1

Messi królu złoty. Kupię nawet nowa arabską koszulkę

0

@JarekS otóż to. A kolejny kamyk do ogródka to deal z atletico. Ale co my możemy? Pogdybać

1

@JarekS super jakby się udało to co piszesz, i zamiast carassco spróbować za darmo zahe

0

Robimy się jak Milan swego czasu. Kupowali samych dziadków, ale mieli chociaż Milanlab

2

@brd42 sami imigranci i dużo z Madrytu. W Paryżu potrzebują dużo prześcieradeł na swoje hidżaby

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten chip to chyba z Tajwanu , bo ten tego...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz jak połówki nie zagra Torre i Jamal że 20 min to xavi nie może sam wejdzie

0

@Tasde no raczej i żółta dla pedriego za symulke. Czasami trenerzy się odklejają tylko w dobie tyłu kamer?

0

@narciarz wiem, fajnie, że można złamać Real w lidze i złapać majstra tym bardziej takim składem, ale tu nie ma pozytywów oprócz obrony. Nędzna 1 połowa, w drugiej nie mówię, że ma być ogień chociaż żar. Brak schematów wszystko jakby na spontanie. Rayo wczoraj dwa, trzy podania i pod polem karnym u nas 20 podać i pół takiego efektu nie ma. Może będzie lepiej, ale się nie łudzę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?