aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Najgorsze ostatnimi czasy jest to , że ciekawiej czytać komentarze niż mecz oglądać
1
@comtedurgell najlepsze, że on prawie w każdym meczu tak wygląda. A myślałem , że to będzie mega wzmocnienie
0
@Wiking88 suszare to on może umie włączyć po kąpieli
1
Szczerze to szkoda czasu na oglądanie tej kopaniny chyba, że ktoś lubi patrzeć jak Sociedad gra
0
@Roni988 sędzia akurat co dziwne się sprawdził. Pisałem bardziej jaka będzie retoryka piłkarzy i sztabu po meczu
0
Mieliśmy mecz pod kontrolą, byliśmy lepsi, sędzia zjebał mecz, musimy wyciągnąć wnioski tak bedzie
1
Jak nigdy sobie nie pozwoliłem tak dzisiaj zrobię wyjątek. Nosz kurwa patałachy i nic wiecej
2
@Muevertigo jeśli będzie wzorowo to czapki z głów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gracianho7 no to na razie rozczarowanie że zmianami. Czeka do 75?
3
Ależ ławka przepotężna
19
Łysy chyba najlepsze mecze ma za sobą
0
Mega. Do wyglądu dołożyć funkcjonalność i mamy perełkę niemniejszą niż La Sagrada
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Trzeba być że dwie klasy lepszą drużyną od innych, bo skoro nie mogą nas jebnac sportowo to próbują przy zielonym stoliku
1
Jak moje ziomki w Fifie. Jak wygrywają to do tyłu i z bramkarzem, żeby tylko im piłki nie odebrac
1
Teraz spokój i konterka
0
Nie wiem chyba potrzebują z linii do pustaka może wsadzą
0
@Johnnie_Walker może to i lepiej. Szkoda nerwów. Oby dzisiaj był ten lepszy
0
Jak dla mnie mógł nie podyktować jedenastki tylko, żeby przescieradlom nie gwizdali karnych z dooopy
0
@Johnnie_Walker i jak wyglądał mecz z 16 drużyna w tabeli kolego? Dla mnie słabo
0
@Johnnie_Walker nie wiem dlatego napisałem prawdopodobnie, a nie, że tak będzie. Życzyłbym sobie i resztę takich meczy jak z betisem, ale to tylko życzenia. Choć po końcowym gwizdku mogę przyznać, że zmienił się trochę mental i próbują do końca. I za to szacun
1
@bulo w życiu. Nic nie grali cały mecz i miało się coś zmienić w 10 minut? A jednak. Nie pamiętam takiego meczu choć że 25 lat ogladam
0
@catalanian09 przez takie mecze tracę luz i robię w dieslu. Wybacz
0
@Johnnie_Walker nie zanosi się. Bardziej prawdopodobne, że gra będzie jak z poprzedniego sezonu. Dobry mecz może dwa i pięć średnich albo slabych
0
Idź w choooooj jak cos takiego się nie strzela
0
Ależ stojano nic nie potrafią, nie chcą pogonić do przodu. Do tego masa niedokładności. W dziadka na treningu grają chyba na 4 kontakty
0
Jak człowiek myśli, że coś się ruszyło, tryby zaskoczyły to przychodzi taki meczyk co pokazuje, wcześniejsze wypadki przy pracy
1
@catalanian09 to dawać jeszcze raz agresywne wejscie i jedziemy wb10