1

@AlvaroHanso oglądałem od 2polowy i powiem szczerze, że sędzia był sprawiedliwy. Gwizdał albo nie gwizdał w obie strony. Oby więcej takiego sędziowania bez ref w roli glownej

4

Kurcze genialny mecz i tfuuu fajnie było patrzeć na grę realu. Szkoda, że nie mam sił oglądać tak długo Barcelony

0

Jasne już go puszczą. Przecież to grajek once de gala. Bardzo się przydaje a trener nie chce drużyny osłabiać

4

Niby rzeczywiście cel osiągnięty, ale takie słowa trenera Barcelony po takim meczu to powinien być bilet w jedną stronę.

3

Kwintesencja zagrania romeu piętą do siebie. Quo vadis nasz klubie

0

@Soetie ale gość ma rację ilu młodych wprowadzam Koeman, a ilu xavi?

1

@Sienkiewko fakt, bo papiery na granie miał, ale nie tacy sobie nie poradzili

0

@Sienkiewko Douglas chyba coś wygral

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać fermina za niemca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tyle czekania na kolejny mecz, a tu dalej taką samą chuj...nia

1

No pięknie się zaczyna

0

@Sienkiewko gdzie jest dmytro czychryński?

1

@SonBarcaGokuComeBack zapominasz o kościele

0

A kiedy po sezonie jak już będzie pozamiatane?

1

Oficjalnie. Po. La lidze

0

@FC4BARCA papszun

1

@Krzanu10 oj tam stadion w przebudowie drużyna w przebudowie. Dobrze, że byliśmy lepsi od royal wyciągniemy wnioski i w następnych meczach nic się nie zmieni

0

@TR3YWAY to tak jak mi Iran z irakiem

1

To zostań. Espanyol czeka

0

@PatriBarca nie ma aktualizacji do jego chipa

3

To chyba kroki pijanego mnicha. Jeden do tyłu, a dwa do przodu po grubym skosie

0

Miłego widowiska Panie i Panowie. Szkoda prądu póki nie zmienia trenera i podejścia do grania. Miłej nocy mogło być gorzej. 1-6?

0

No mam nadzieję, że moje słowa będą prorocze.

0

@VeVoS dawać fermina gorszy nie będzie

0

Dobra jakby miał trener polecieć to dawać na 1-3

1

Ależ jebnął fantastico

0

@galix22 najszybszy środkowy na boisku przecież to proste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?