aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlvaroHanso oglądałem od 2polowy i powiem szczerze, że sędzia był sprawiedliwy. Gwizdał albo nie gwizdał w obie strony. Oby więcej takiego sędziowania bez ref w roli glownej
4
Kurcze genialny mecz i tfuuu fajnie było patrzeć na grę realu. Szkoda, że nie mam sił oglądać tak długo Barcelony
0
Jasne już go puszczą. Przecież to grajek once de gala. Bardzo się przydaje a trener nie chce drużyny osłabiać
4
Niby rzeczywiście cel osiągnięty, ale takie słowa trenera Barcelony po takim meczu to powinien być bilet w jedną stronę.
3
Kwintesencja zagrania romeu piętą do siebie. Quo vadis nasz klubie
0
@Soetie ale gość ma rację ilu młodych wprowadzam Koeman, a ilu xavi?
1
@Sienkiewko fakt, bo papiery na granie miał, ale nie tacy sobie nie poradzili
0
@Sienkiewko Douglas chyba coś wygral
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać fermina za niemca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tyle czekania na kolejny mecz, a tu dalej taką samą chuj...nia
1
No pięknie się zaczyna
0
@Sienkiewko gdzie jest dmytro czychryński?
1
@SonBarcaGokuComeBack zapominasz o kościele
0
A kiedy po sezonie jak już będzie pozamiatane?
1
Oficjalnie. Po. La lidze
0
@FC4BARCA papszun
1
@Krzanu10 oj tam stadion w przebudowie drużyna w przebudowie. Dobrze, że byliśmy lepsi od royal wyciągniemy wnioski i w następnych meczach nic się nie zmieni
0
@TR3YWAY to tak jak mi Iran z irakiem
1
To zostań. Espanyol czeka
0
@PatriBarca nie ma aktualizacji do jego chipa
3
To chyba kroki pijanego mnicha. Jeden do tyłu, a dwa do przodu po grubym skosie
0
Miłego widowiska Panie i Panowie. Szkoda prądu póki nie zmienia trenera i podejścia do grania. Miłej nocy mogło być gorzej. 1-6?
0
No mam nadzieję, że moje słowa będą prorocze.
0
@VeVoS dawać fermina gorszy nie będzie
0
Dobra jakby miał trener polecieć to dawać na 1-3
1
Ależ jebnął fantastico
0
@galix22 najszybszy środkowy na boisku przecież to proste