0

To już nie jest poziom mułu. Muszą się wygrzebywać spod spodu. I można jechać zabiegi, ale z takim zespołem taka gra to 3/4 składu bym sprzedał i grał młodymi. Wyniki pewnie podobne, ale z szansami na lepsze jutro, a te kurwa darmozjady nawet im się biegać nie chce. Dobranoc

2

Jak jest szansa doskoczyć do Girony i odskoczyć atleti, żeby się załapać do KMŚ to gramy jak jebane ogórki. Z celtą w plecy i słabe Napoli nas rozpier ..

1

Jedna akcja z taką Granada i dalej piach

1

W naszej sytuacji kadrowo finansowej to jedna wielka niewiadoma w którym kierunku to pójdzie. Prawda jest taka, że nawet klopp mógłby tego nie dźwignąć.

4

Prawda jest taka, że w Europie nie jesteśmy konkurencyjni od paru lat i tendencja w lidze zaczyna być podobna. De Jong zarabia dużo kasy jak na klub ze średniej półki, więc jeśli jest możliwość zarobić konkretne pieniądze i zejść z kosztów to trudno, a może znów wyskoczy z La Massi za DARMO

0

@KibicBarcy84 ja myślę, że połowa składu by uciekła po takim treningu

0

@kinioo oby nie

0

@matt121 gościu wchodził na wyprostowanej nodze, chwilę wcześniej faulowany pedri.

0

@Dfd222 w takim wieku to abstrakcja. Oprócz dryblingu jaka dojrzałość przy trzymaniu piłki i przegląd pola. Ma ta decyzyjność, której nie miał delofeu czy dzbandele

2

@Onlikox pierwszej sytuacji nawet nie widział bo był tyłem. Lewy wychodził za ostatniego obrońcę i nawet żółtej gościu nie dostal

4

Więcej szans dla La masii

0

I jakby strzelili to faulu by nie było, ale żenada

0

@LatajacyHolender fajnie chodzi, ściąga ok. A piłka dalej się odbija albo robi kółeczka jak można rozegrać. I nie jestem jakims hejterem lewego, bo chłop potrafił grać super tylko po mistrzostwach wrócił do nas Rasiak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lewy tylko przeszkadza zapomniał, że nie trzeba wszystkiego przyjmować, można zagrać z klępy albo podać do kogoś lepiej ustawionego

0

@KibicBarcy84 za co ?

1

@revolution33 czemu na psy. Jak wyraźnie ciągną prześcieradła za uszy. My to ch....oj z tym bo i tak mistrza nie będzie, ale mogłaby wygrać Girona, a tu takie lody.

0

@messi33 ja daję więcej szans dziewczyną na wygranie LM niż naszym na zajęcie 2 miejsca w lidze

1

Z tą ligą mistrzów to chyba chodziło o Barcę femeni

0

@mrmiki nie nie ten pacjent już umarl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ludzie nie chce mi się szukać, ale niech ktoś powie kiedy my na wyjeździe ostatni raz wsadziliśmy 5 bramek?

0

@mrmiki z jednej strony szkoda z drugiej może to gwóźdź do trumny i początek zmian?

0

@JUNIORcom ja nie pisałem, ale jakby miał jaja to po tym meczu sam by odszedł, bo już jest po sezonie i nie ma opcji na koniec sezonu, żeby bylo lepiej

1

Gdzie jest jakiś gość co ma ogarniać rejestrację nowych ludzi? Jak qurwa można dopuścić parówe na naszej stronie hlalamadridbordowepsy? No qurwa jak?

0

@mrmiki ? Za szybko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ja pier... No Dembele

1

@Krzeczo tak a obrona jest fantasyczna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?