aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już nie jest poziom mułu. Muszą się wygrzebywać spod spodu. I można jechać zabiegi, ale z takim zespołem taka gra to 3/4 składu bym sprzedał i grał młodymi. Wyniki pewnie podobne, ale z szansami na lepsze jutro, a te kurwa darmozjady nawet im się biegać nie chce. Dobranoc
2
Jak jest szansa doskoczyć do Girony i odskoczyć atleti, żeby się załapać do KMŚ to gramy jak jebane ogórki. Z celtą w plecy i słabe Napoli nas rozpier ..
1
Jedna akcja z taką Granada i dalej piach
1
W naszej sytuacji kadrowo finansowej to jedna wielka niewiadoma w którym kierunku to pójdzie. Prawda jest taka, że nawet klopp mógłby tego nie dźwignąć.
4
Prawda jest taka, że w Europie nie jesteśmy konkurencyjni od paru lat i tendencja w lidze zaczyna być podobna. De Jong zarabia dużo kasy jak na klub ze średniej półki, więc jeśli jest możliwość zarobić konkretne pieniądze i zejść z kosztów to trudno, a może znów wyskoczy z La Massi za DARMO
0
@KibicBarcy84 ja myślę, że połowa składu by uciekła po takim treningu
0
@kinioo oby nie
0
@matt121 gościu wchodził na wyprostowanej nodze, chwilę wcześniej faulowany pedri.
0
@Dfd222 w takim wieku to abstrakcja. Oprócz dryblingu jaka dojrzałość przy trzymaniu piłki i przegląd pola. Ma ta decyzyjność, której nie miał delofeu czy dzbandele
2
@Onlikox pierwszej sytuacji nawet nie widział bo był tyłem. Lewy wychodził za ostatniego obrońcę i nawet żółtej gościu nie dostal
4
Więcej szans dla La masii
0
I jakby strzelili to faulu by nie było, ale żenada
0
@LatajacyHolender fajnie chodzi, ściąga ok. A piłka dalej się odbija albo robi kółeczka jak można rozegrać. I nie jestem jakims hejterem lewego, bo chłop potrafił grać super tylko po mistrzostwach wrócił do nas Rasiak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewy tylko przeszkadza zapomniał, że nie trzeba wszystkiego przyjmować, można zagrać z klępy albo podać do kogoś lepiej ustawionego
0
@KibicBarcy84 za co ?
1
@revolution33 czemu na psy. Jak wyraźnie ciągną prześcieradła za uszy. My to ch....oj z tym bo i tak mistrza nie będzie, ale mogłaby wygrać Girona, a tu takie lody.
0
@messi33 ja daję więcej szans dziewczyną na wygranie LM niż naszym na zajęcie 2 miejsca w lidze
1
Z tą ligą mistrzów to chyba chodziło o Barcę femeni
0
@mrmiki nie nie ten pacjent już umarl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ludzie nie chce mi się szukać, ale niech ktoś powie kiedy my na wyjeździe ostatni raz wsadziliśmy 5 bramek?
0
@mrmiki z jednej strony szkoda z drugiej może to gwóźdź do trumny i początek zmian?
0
@JUNIORcom ja nie pisałem, ale jakby miał jaja to po tym meczu sam by odszedł, bo już jest po sezonie i nie ma opcji na koniec sezonu, żeby bylo lepiej
1
Gdzie jest jakiś gość co ma ogarniać rejestrację nowych ludzi? Jak qurwa można dopuścić parówe na naszej stronie hlalamadridbordowepsy? No qurwa jak?
0
@mrmiki ? Za szybko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ja pier... No Dembele
1
@Krzeczo tak a obrona jest fantasyczna