O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1989

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 308
  • Polecenia 268

Komentarze

8

50 komentarzy dobrze, że nie pojedzie dobrze, że nie pojedzie dobrze, że nie pojedzie lepiej dla nas, że nie pojedzie.
Pewnie gdyby ktokolwiek chociaż spróbował pomyśleć co on może teraz czuć.
Przecież to że pojedzie na mistrzostwa nie oznacza że będzie grało w pięciu meczach po 90 minut. Szkoda że nie jedzie bo zobaczyłby turniej w Niemczech. Zawsze to kolejne doświadczenie trenowania z reprezentacją na najwyższym poziomie.
Nieistotne że ma jeszcze cztery czy pięć turniejów przed sobą takich. Dla niego to ogromne wyróżnienie jechać, a dzisiaj pewnie rozczarowanie że nie jedzie.
Myślę że dla każdego zawodnika z jednej strony gra w klubie czyli praca to coś normalnego. Natomiast granie dla swojej reprezentacji i dla kraju to marzenie i zaszczyt. Ja jestem rozczarowany, że go nie będzie. To moja perspektywa.

0

@JarekS W sezonie 2023-24 FC Barcelona kontynuowała zatrudnianie wsparcia psychologicznego dla swoich zawodników. Joaquin Valdés pozostał kluczową postacią w tej dziedzinie, pełniąc rolę głównego psychologa zespołu. Jego praca polega na bliskiej współpracy z piłkarzami w zakresie zarządzania stresem, poprawy wydajności i utrzymania dobrego samopoczucia psychicznego
(https://barcabuzz.com/2024/04/fc-barcelonas-2023-24-season-a-comprehensive-overview), ](https://players.fcbarcelona.com/en/chronology/2023)(https://www.wikiwand.com/en/2023%E2%80%9324_FC_Barcelona_season).
Źródło: https://www.wikiwand.com/en/2023%E2%80%9324_FC_Barcelona_season).

0

@yzyr oczywiście. Wracając do początku naszej rozmowy zyska Mbappe. Zarobi nawet więcej na tym przejściu niż oficjalnie podają. Real też zarobi przede wszystkim marketingowo.
A to że stracą przychody z podatków zwykli mieszkańcy? Standard całego świata cywilizowanego. W ten sposób dzięki niemu przepchnęli prawo które chroni najbogatszych obcokrajowców w Hiszpanii, tym samym zachęcając ich do inwestowania u siebie.
Czyli jednak zarobi trochę więcej pewnie niż Lewandowski jak tutaj ktoś pisał.

0

@yzyr czytałem. Jeżeli będzie miał rezydencję podatkową w Madrycie, a za kilka lat nawet będzie grał gdzie indziej ale zdecyduje, że rozlicza się właśnie tam to zacznie zyskiwać na tym prawie. Nawet jeżeli stamtąd odejdzie.
Jeżeli mylę się to proszę mnie popraw.

0

@4Fabregas4 ja zrozumiałem po pierwszym Twoim zdaniu. Pokaż mi jakikolwiek wyrok poza Twoim osądami i hipokryzji, jakikolwiek wyrok jakiejkolwiek instytucji piłkarskiej ,państwowej, że poza Twoimi fanatycznymi poglądami, i kilkoma zdjęciami z internetu, masz jakikolwiek prawomocny faktyczny wyrok jakiejkolwiek instytucji na ten temat o którym piszesz. Jeżeli nie masz to nawet nie masz tego dziennika gdzie są te jedynki gdzieś usłyszałeś, że Antek coś dostał.
Ja nie potrzebuję żebyś ty był pierwszy w jakiejkolwiek sprawy którą ja będę ci udowadniał po to żeby spełnić Twoje ego, bo jak widzę kilka Twoich wypowiedzi to i tak byś to podważał.
Jesteś taką osobą, która podważy nawet wyrok sądu, szanuję to że na świecie są też takie osoby mają do tego prawo. No i co z tego że będziesz twierdził że Barcelona wygrała nieuczciwie? Coś co zmieni dla Barcelony albo dla świata piłkarskiego?
Jakie ma to znaczenie że naokoło wszędzie opowiadasz, że Real zdobył tytuły nieuczciwie? Złóż odpowiednie dokumenty zamiast wypisywać na forach, i próbować projektować swoje myślenie innym.
Moja perspektywa jest prosta dokładnie takie same błędy sędziowskie jak i piłkarskie można znaleźć w różnych sezonach na korzyść różnych drużyn nie tylko Barcelony i Realu. Tak jak Barcelona miała 10 lat temu Messiego Suareza N, tak dzisiaj Paris Saint germain ma Mbappe a w zasadzie miał Dembele czy Vithinie, a Real Vinicjusa, Rodrygo, Bellingama, Carvahala.
To oni wygrywają mecze a nie ofsajdy albo VAR. To moja perspektywa.
Masz prawo mieć inną. Aż tyle i tylko tyle. Ja wolałbym jako kibic z Barcelony żeby Barcelona miała sześć tytułów ligi mistrzów i żeby jacyś fanatyczni kibice Realu Madryt opowiadali że nieuczciwie.
To moja perspektywa.
Pozdrawiam

Zobacz wszystkie

18

Zastanówcie się chwilkę. Chwilę obiektywnie.
Prowadzimy 1-0
Bramka Yamala uznana. 2-0
Karnego Brak.
Strzela Fermin
Czerwona dla Realu za faul.
Barcelona prowadzi 3-0.
Ile bramek Real jest w stanie strzelić w dziesięciu?
Po co te komentarze krytykujące wypowiedź Laporty.
Ile jeszcze oglądać razy takie mecze?
Ciekawe jakie napisalibyscie komentarze po 3-0 ? Też, że Laporta odklejony?
Kibicuje Barcelonie prawie ponad 35 lat.
Niewiele było Gran Derbi gdzie wał gonił wał. Takie rzeczy nie dzieją się nawet w oldbojach na orliku.
Każda z tych decyzji powinna być publicznie pokazywana w tv na powtórce, aby nikt właśnie nie miał wątpliwości.
We wczorajszych przypadkach tego nawet nie konsultowali. Nieważne te punkty czy to mistrzostwo. Chodzi o niesmak przeprowadzenia tego meczu i sprowadzenia go do podwórkowego widowiska. Pewnie nikt nie chce wygrywać w ten sposób.
W normalnych neutralnych warunkach zagraliśmy tak, że powinniśmy wygrać ten mecz. Niestety zadziałała siła wyższa, aby królewscy byli "królewscy". Jak to mówi Xavi. Wstyd po prostu. Żenujace widowisko antysportowe.

13

Bravo Xavi. Mlody przyniósł szczęście. Niech nie opuszcza już naszych spotkań do finału.

12

@AxelF widziałeś mecz Realu z Gironą?
Widziałeś mecz Barcelony z Girona?
Nie zagraliśmy ani jednego takiego meczu w tym sezonie.

12

Dwa miliony na miesiąc, ok. pół miliona za mecz. Jeden zawodnik.
To koszt który nie przynosi kompensaty nie mówiąc już o zysku.
Takie koszty likwiduje się w miarę możliwości jak najszybciej.
Oby Barcelonie udało się go sprzedać.

12

Jeżeli powstaje historyczna drużyna, która ma dorównać tej Pepa to dziś jedziemy po historyczne zwycięstwo. Lepszej okazji nie będzie, aby pokazać to w Europie.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?