O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 823
  • Liczba komentarzy 223
  • Polecenia 231

Komentarze

5

@DonAndresFCB akurat za wyniki sportowe maja niższe stawki ale za to za prawa do transmisji maja zdecydowanie wyższe bo nawet drużyna która plasuje pod koniec stawki maja porównywalnie co takie kluby jak Barca , altetico czy Real a co dopiero na szczycie w Premier Leauge

1

@tomcias10 bayern ma lepszy bilans meczy wiec jeżeli bayern wygra borusia musi wygrać

1

Real Madryt i BVB osiągnęły porozumienie w sprawie Jude Bellinghama na spotkaniu w Dortmundzie w tym tygodniu.
@marca
Umowa między Realem Madryt a BVB w sprawie Jude'a Bellinghama opiewa na 100 milionów euro + dodatki.
@marca
Jude Bellingham dołączy do Realu Madryt w przyszłym tygodniu.
@marca

1

@dziku77 ale jeszcze zapomniałeś najważniejszego i główna przyczynę tego wszystkie ze zawodnicy jego prowokują faulami a sędzia na to pozwala nie dając za ostre lub nagminne faulowanie kartek tylko pozwalają na ta grę a na koncu Vinicius zły bo chce kartkę za to ze go ciagle faulują . Trochę obiektywizmu . Miejmy nadzieje ze władze la ligi i najważniejszych osób przez to sobie uświadomi ze la liga się kompromituje musza coś zrobić z tym . Zaraz wleci info ze Tebas już nie ma problemu z rejestracja zawodnikow i nie ma problemu z limitami dla Barcelony i innymi transferami , tutaj anulowanie czerwa dla Viniego zamknięcie stadionów wyjebanie sędziów . La liga wkoncu się budzi i chcą trochę poprawić wizerunek ligi bo na ta chwile jest tragiczny i jak by nic nie zrobili to była by kompromitacja

0

@Pedri16Future co do tej czerwonej kartki to tak która nie powinna być anulowana ale powinno być kolejne zawieszenia dla 2 zawodnikow valenci ale ze tego nie mogli zrobić to chcieli pokazać ze coś z tym robią . ale zwalanie wszystkie na Viniciusa chyba nie bo moim zdaniem to sedziowie sa w całości winni wszystkich tych akcji . Np za nie karanie zawodnikow którzy ostro lub nagminnie go faulują przez to wywołują napięcia na lini Vinicius - zawodnik , vinicius - kibice i vinivius - sędzia

Zobacz wszystkie

25

1939 - Koniec wojny w Hiszpanii. Dyktatura Franco rządzi krajem. Pierwsze pięć lig wygrywa Atlético de Aviación, Valencia i Bilbao.

1942 - Azulgranas (Barcelona) wygrywa swój pierwszy Copa del Generalísimo (Copa Del Rey w reżimie Franco)

1944 – Barcelona zdobywa swój pierwszy tytuł mistrzowski za czasów reżimu Franco. Nie zdobyli żadnego w II Rzeczypospolitej (demokracja).

1950 - Kubala, jeden z najlepszych graczy w Europie, zostaje podpisany przez Barcelonę. Historycy wyjaśnili później, w jaki sposób reżim Franco pomógł w podpisaniu umowy. Dyktatura ułatwiła papierkową robotę i nacjonalizację gracza.

1951 - Miasto Barcelona rządzone przez frankistów zezwala na pierwszą rekwalifikację (rodzaj pomocy) dla Barcelony. Zgodzili się zamienić ziemię między ulicą Riera Blanca, a ulicą de la Maternidad przez innych, znajdujących się w końcowej części ulicy Diagonal.

1951 - Agustí Montal Galobart, prezydent Barcelony, odebrał swój złoty medal i narzucił go Franco. Stało się to kilka minut po tym, jak Barcelona wygrała Copa del Generalismo (3-0 przeciwko Realowi Sociedad).

1953 - Barcelona Kubali wygrywa swoją drugą ligę i trzeci z rzędu Copa del Generalísmo.

1954 - Po 15. latach frankizmu Real Madryt wygrywa swoją pierwszą ligę. Biali zdobyli swoje dwa ostatnie tytuły ligowe podczas Drugiej Republiki (demokracja).

1954 - Miał powstać Camp Nou, ale nigdzie nie było widać pieniędzy. Prezydent Barcelony otrzymał nową rekwalifikację, sprzedając ziemie Corts. Corts był zielonym obszarem w środku Barcelony, który Barcelona tylko ze względu na swoje zapotrzebowanie na pieniądze dostała pozwolenie na sprzedaż firmom z planem budowy na ziemi. Po sprzedaży ówczesny prezydent Barcelony publicznie podziękował Franco.

1957 - Inauguracja Camp Nou odbyła się 27 września w obecności kilku dyrektorów i ministrów Franco.

1957 - 10 października Franco odwiedził nowe Camp Nou i był wiwatowany stojąc przy stadionie.

1965 - Barcelona przeżywa kryzys gospodarczy. Franco osobiście zatwierdził rekwalifikację (zezwolenie na sprzedaż większej ilości ziemi), co pozwoliło Barcelonie spłacić dług w wysokości 230 milionów peset, co za kilka miesięcy najprawdopodobniej doprowadziłoby do bankructwa klubu.

1970 - Barcelona wygrywa swój dziewiąty Copa del Generalísmo. Zespół, który zdobył najwięcej pucharów podczas reżimu Franco.

1971 - Dyrektywa Barcelony przyznaje hołd Caudillo za pomoc (ponad 50 mln utraconego funduszu) reżimu w budowie Palau Blaugrana i Lodowego Pałacu. Franco zostaje honorowym prezydentem obu okręgów.

1973 - Barcelona podpisuje kontrakt z Cruyffem, najlepszym graczem w Europie i najdroższym wówczas w historii. Barcelona wygrywa ligę i wygrywa 5-0 na Bernabéu.

1974 - Prezydent Barcelony wręcza Franco nowy złoty medal, co zbiega się z 75. rocznicą powstania klubu.

1975 - umiera Franco. Z kolejnych 20. lig Real Madryt wygrywa 11, a Barcelona 5.

17

Poco on wogole zaatakował Real jak temat konfernecji byl całkiem inny . Pewnie chciał odwrócić trochę uwagę ze to real niby był faworyzowany

12

@AxelF Dobra nie ma co umniejszac Ronaldo bo przyjsc w szczyscie kariery do nowej ligi i strzelac ponad 1gol na mecz tez trzeba umiec .

9

@Bogan No już powiedział ze to Barca była ofiara xD

8

Jak narazie to Real daje jakieś fakty a Barcelona ich oskarża

Media

REKLAMA

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?