2

Znów można cieszyć się grą. Rafik musi zostać

0

Dać sobie spokój z tym typem. Zaoszczędzone pieniądze zainwestować w 9 w przyszłym sezonie. W tym roku grać tym co mamy + puig i rafinha. LM nie dla nas, a La liga też nie koniecznie. Może
ktoś z młodych odpali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?