1

@catalanian09 to dawać jeszcze raz agresywne wejscie i jedziemy wb10

4

@Tori_Black myślę, że paru lekarzy i masochistów by się znalazło

1

Ta współpraca zaczyna wyglądać mega zacnie

1

Uuuuuaaaaa jedziem dalej

0

@Remi70 ostatnio był fajny artykuł. Chłopaki ogólnie grają ładna ofensywna piłkę z dużym procentem utrzymywania się

0

@Pako96 to prawda, a ja byłem pierwszym, który by się go pozbył, ale cieszę na taki zwrot akcji. Widać było już w presezonie inny mental u chłopa i faktycznie niech taki stan trwa. Swoją drogą nie pamiętam tak fajnego meczu w lidze Barcelony

0

Fajna akcja. Tylko zatrważające jest to, że młody yamal ma więcej asyst 1i2 stopnia niż środkowy Gavi

0

@Pako96 może nie to, że mu się nie chcialo, ale wyglądał jakby był zagubiony albo nie wiedział jak grac

1

Oby chłopak się ograł i mógł być dobrym zmiennikiem na PO

1

@Montjuic pewnie macie rację, ale mimo wszystko fajnie się łudzić

15

Ależ historia. Czego życzył bym sobie, nam ,młodemu? Niech przebije piłkarsko Messiego.

0

@TheAdmiral no rzeczywiście obejrzyj mecz z betisem gdzie zajebali nam mistrzostwo po nieuznanym golu, gdzie piła była pół metra za linią.

0

@waletpl złota sentencja

0

@Desperados21 a chociaż z getafe był?

1

@LatajacyHolender były okazje wychodził dr Jong nie podał gundogan, by po chwili podnieść rękę, że widział, chwilę później zmiana ról nie podał de Jong i też przepraszal, że nie podał. Boją się zagrać?

5

@Remi70 byłem pewny, że wsadzi lewemu. Po tym co sędziowie odpieprzaja w tym sezonie

0

@BISHBASHBOSH to prawda nie każdy dobry piłkarz będzie dobrym trenerem. Facet bez wizji i charyzmy, bez pomysłu i zero mobilizacji po chujowej polowce

1

Kpiną jest to, że mając taki gruby środek nie ma prób prostopadłych piłek mimo,że zawodnicy się pokazują do zagrania

0

@Ernestoo jasne nawet jak nie wygrają zadnego pucharu to towarzystwo wzajemnej adoracji nie da sobie zrobić krzywdy

2

Ta ekipa z tym trenerem jest tak bezpłciowa, że już na początku sezonu odechciewa się ja ogadac

4

Zmieniac lewego póki mozna

13

Oczywiście, że może. To nie vini który do sędziego drze ryja, że jest sku...synem i nie Ancelotti, który po meczu twierdzi, że sędzia sobie wymyśla faule. Zresztą sytuacja z początku ligi jasno pokazuje w którym kierunku idziemy. Brak karnych dla Barcy i bramka że spalonego na przescieradel

0

Do Realu Arsenal z 4 koszyka i cacy

0

@czehu102 poczekaj może Cancelo. A jak nie to ktoś z cantery nie byłby gorszy

0

Jak po tym meczu jeszcze kiedyś wyjdzie w pierwszym składzie Roberto, osobiście z taczką pojadę do xaviego

0

@FCBurnley mało brakowalo

0

@Sebolinho masakra. Jest fajna ekipa i dwóch sabotażystów rozpierdziela mecz. A te mecze w nowej Gwinei to na czym? Netflix?

0

@rafal3030 jestem za

1

Kurwa jak dawno nikt mnie tak nie zagrzał jak ten jebany Roberto. A do tego dzban xavi. Jakby nie zdobył mistrza i by go 2yjebali to chyba by było najlepsze rozwiazanie

0

@FCBurnley to czekamy na czerwo i wapno. A mając Alonso i roberto w składzie to całkiem mozliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?