aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@catalanian09 to dawać jeszcze raz agresywne wejscie i jedziemy wb10
4
@Tori_Black myślę, że paru lekarzy i masochistów by się znalazło
1
Ta współpraca zaczyna wyglądać mega zacnie
1
Uuuuuaaaaa jedziem dalej
0
@Remi70 ostatnio był fajny artykuł. Chłopaki ogólnie grają ładna ofensywna piłkę z dużym procentem utrzymywania się
0
@Pako96 to prawda, a ja byłem pierwszym, który by się go pozbył, ale cieszę na taki zwrot akcji. Widać było już w presezonie inny mental u chłopa i faktycznie niech taki stan trwa. Swoją drogą nie pamiętam tak fajnego meczu w lidze Barcelony
0
Fajna akcja. Tylko zatrważające jest to, że młody yamal ma więcej asyst 1i2 stopnia niż środkowy Gavi
0
@Pako96 może nie to, że mu się nie chcialo, ale wyglądał jakby był zagubiony albo nie wiedział jak grac
1
Oby chłopak się ograł i mógł być dobrym zmiennikiem na PO
1
@Montjuic pewnie macie rację, ale mimo wszystko fajnie się łudzić
15
Ależ historia. Czego życzył bym sobie, nam ,młodemu? Niech przebije piłkarsko Messiego.
0
@TheAdmiral no rzeczywiście obejrzyj mecz z betisem gdzie zajebali nam mistrzostwo po nieuznanym golu, gdzie piła była pół metra za linią.
0
@waletpl złota sentencja
0
@Desperados21 a chociaż z getafe był?
1
@LatajacyHolender były okazje wychodził dr Jong nie podał gundogan, by po chwili podnieść rękę, że widział, chwilę później zmiana ról nie podał de Jong i też przepraszal, że nie podał. Boją się zagrać?
5
@Remi70 byłem pewny, że wsadzi lewemu. Po tym co sędziowie odpieprzaja w tym sezonie
0
@BISHBASHBOSH to prawda nie każdy dobry piłkarz będzie dobrym trenerem. Facet bez wizji i charyzmy, bez pomysłu i zero mobilizacji po chujowej polowce
1
Kpiną jest to, że mając taki gruby środek nie ma prób prostopadłych piłek mimo,że zawodnicy się pokazują do zagrania
0
@Ernestoo jasne nawet jak nie wygrają zadnego pucharu to towarzystwo wzajemnej adoracji nie da sobie zrobić krzywdy
2
Ta ekipa z tym trenerem jest tak bezpłciowa, że już na początku sezonu odechciewa się ja ogadac
4
Zmieniac lewego póki mozna
13
Oczywiście, że może. To nie vini który do sędziego drze ryja, że jest sku...synem i nie Ancelotti, który po meczu twierdzi, że sędzia sobie wymyśla faule. Zresztą sytuacja z początku ligi jasno pokazuje w którym kierunku idziemy. Brak karnych dla Barcy i bramka że spalonego na przescieradel
0
Do Realu Arsenal z 4 koszyka i cacy
0
@czehu102 poczekaj może Cancelo. A jak nie to ktoś z cantery nie byłby gorszy
0
Jak po tym meczu jeszcze kiedyś wyjdzie w pierwszym składzie Roberto, osobiście z taczką pojadę do xaviego
0
@FCBurnley mało brakowalo
0
@Sebolinho masakra. Jest fajna ekipa i dwóch sabotażystów rozpierdziela mecz. A te mecze w nowej Gwinei to na czym? Netflix?
0
@rafal3030 jestem za
1
Kurwa jak dawno nikt mnie tak nie zagrzał jak ten jebany Roberto. A do tego dzban xavi. Jakby nie zdobył mistrza i by go 2yjebali to chyba by było najlepsze rozwiazanie
0
@FCBurnley to czekamy na czerwo i wapno. A mając Alonso i roberto w składzie to całkiem mozliwe