aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To podziękować. W obecnej sytuacji finansowej ani na zakup ani na pensje nie ma kasy, a obciążać budżet trochę wiekowym panem nie ma sensu. Wiadomo, że potrzebny ktoś z jakością, ale czy u nas wypali czy kolejny raz pieniądze w błoto?
0
@johny11 szach mat
0
@Barcelonista94 zauważ, że ostatnim czasy super grajki wychodzą po problemach. Czy byłby pedri gdyby nie brak kasy albo czy Gavi dostałby szansę jakby mogli robić normalne transfery. Oby kontuzje przekuly się na lepszą jakość u rezerwowych
1
@Bulos11 najlepszego i oby częściej
0
@Remi70 i owszem. Nic nie sprzyja, po dwóch porażkach, masa nieobecnych więc dla co niektórych mogliby meczu nie grać tylko od razu 3 do worka i do domu
0
@damcio24 z takim mentalem, grą i ustawianiem xaviego wcale się nie zdziwie
0
@mildan1704 jak widać. Właśnie takim. Jak trener pipa i nie potrafi naładować chłopaków w przerwie, żeby zaczęli zapierdalać to właśnie tak to wyglada
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Żeby się nie okazało że z 8 pkt za trzy kolejki będziemy na drugim miejscu
13
Standardowo pierdolenie po meczu, że trzeba wyciągnąć wnioski bo ważne mecze czekają. A co najwyżej to mogą wyciągnąć słomę z butow
0
Jak nie wyjdą na drugą z takim mentalne jak united na nas to nie kracząc więcej pucharów w tym sezonie nie będzie. Jak nie potrafią zdominować z czterema w środku dostarczyciela bramek to jest dramat
0
@BISHBASHBOSH w tym meczu i owszem, ale ile takich spotkań w lidze ma po MŚ? Nie ten gość co w poprzednim roku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michas_13 prawda, zamiast zagrać z pierwszej, zagrać na wolne pole to bierze pod siebie i albo strata albo po akcji bo powracają
0
Qurwa co się stało z tymi kopaczami, jakby dostał liścia to dwa tygodnie z szafy by go nie wyjęli
0
@_Specjalista o którym Roberto piszesz, bo nie wiadomo jak się ustosunkować
1
No i nie da młodym złapać minut
0
@kosiar91 wszem Torre ale za Roberto i młodemu z 15 min na szpicy
3
Niech to będzie odrodzenie chłopaka bo jest potrzebny jak nigdy
0
Po przerwie na już do zsypu fati i Roberto, lewy jak się nie ogarnie to też mógłby sobie odpocząć
5
Niestety Fati wygląda jak gorzej niż swego czasu delofeu-, tamten chociaż czasami coś 1 na 1 wygral
0
Zajebisty mecz na przełamanie. I póki co przełamał się na pół fati z lewym. Obaj bardziej przypominają rasiaka niż klasowych graczy
1
@meg23 bardzo bym chciał i będę pierwszym, który się ukaja, ale szczerze wątpię, bo tak długo po kontuzji, a brak wszystkiego od sprintu po decyzję i wykonczenie
0
Oby się nie skończyło jak dzisiaj w Poznaniu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca2022 i to pokazuje jak nam jeszcze daleko
1
@MILOSZ_F22 jak chciał rotacji to mógł poczekać na cadiz. Swoją drogą ciekawe czy once de gala czy coś zmieni
4
@Ja Cule jestem za brać Tuchola póki nie poszedł do realu. Nie ten garnitur panie xavi. To tylko pokazuje jak słaba jest La liga
2
Niepotrzebnie Bayern wczoraj oglądałem, bo szukam przyspieszenia w tv
1
Niepokojaco zaczyna wyglądać przebieg meczu