aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dużo miejsca zostawia Balde, za fuzo
1
Ten kolo to ma pecha kontuzja za kontuzją
0
Miodzio akcja, teraz za ciosem i zamknąć mecz w 1polowie
4
A kto sam chce odejść z Barcelony.bpiekna pogoda, piękne miasto, kasa się zgadza
0
@yoli chłopak miał świetny mundialu ale czy byłby w stanie wskoczyć na wyższy poziom w Barcy, nie wiadomo. Może lepszym patentem byłoby dać szansę Garcii na DM zamiast ładować kasę w kolejny eksperyment. Ale to tylko moje pomysły. Resztę pewnie pismaki dodają od siebie
2
Niech idzie sępić gdzie indziej
2
@kakusus tello grałbym za niego w ciemno
0
Amrabat ciekawe czyj priorytet? Mam genialna pomoc, do tego Torre do ogrywania może Nico się rozwinie. Są pozycję ważniejsze do obstawienia.
1
@12Cule34 a może te dwie opcje są poprawne
1
@Chudini123teraz im nie idzie, ale wcześniej z takimi ekipami ile było pogubionych pkt po nędznej grze
1
@kosiar91 wybacz nie śledziłem
1
Ależ piękna historia się pisze. Kolejny na zero z tyłu + 8 na półmetku, oby było tylko lepiej. Miłej nocki ludzie
13
To czas, żeby agent ferrana szukał mu nowego klubu, bo gościa to grosik emeryt by nosem wciągnął. Rok w klubie i zero pozytywów
9
@Dasty może czasami czegoś brakuje, ale nadrabiają serduchem i zapierdalaniem po boisku, tego brakowalo
3
@Remi70 ziomalom prześcieradłom robię zrzute na szaliki i rekawiczki
3
Trochę szkoda ostatnio Garcia super mecz, a tu nawet na chwilę nie wejdzie
0
I teraz Torre za pedriego i za lewego młody na szpice
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I czas na bramkę z wolnego bo już zapomniałem
0
Czas dla fatiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mikke to samo pisałem z betisem przed bramką
0
No cudnie. Układ idealny młody się ogrywa. Alba wchodzi i coś zawsze dorzuci od siebie. Niech Busi wraca do zdrowia, ale może za sprawą kontuzji kessie odzyje
0
@Bielik12345 zobacz w powtórce, że Ivan podkulił nogi. Jakby wszedł na wyprostowanej to by go połamał
3
Lewy naprawdę zaczyna irytować jak macha tymi łapami
0
@vanharren no właśnie, chłop zaczyna przypominać delofeu- od czasu do czasu coś wyjdzie
0
@Gandalf55 szybka zmiana, ale nie o to mi chodziło
1
Fantastycznie zamykają przestrzenie i doskok do przeciwnika
0
Jak skrzydla nie będą robić przewagi to będzie ciezko