0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dużo miejsca zostawia Balde, za fuzo

1

Ten kolo to ma pecha kontuzja za kontuzją

0

Miodzio akcja, teraz za ciosem i zamknąć mecz w 1polowie

4

A kto sam chce odejść z Barcelony.bpiekna pogoda, piękne miasto, kasa się zgadza

0

@yoli chłopak miał świetny mundialu ale czy byłby w stanie wskoczyć na wyższy poziom w Barcy, nie wiadomo. Może lepszym patentem byłoby dać szansę Garcii na DM zamiast ładować kasę w kolejny eksperyment. Ale to tylko moje pomysły. Resztę pewnie pismaki dodają od siebie

2

Niech idzie sępić gdzie indziej

2

@kakusus tello grałbym za niego w ciemno

0

Amrabat ciekawe czyj priorytet? Mam genialna pomoc, do tego Torre do ogrywania może Nico się rozwinie. Są pozycję ważniejsze do obstawienia.

1

@12Cule34 a może te dwie opcje są poprawne

1

@Chudini123teraz im nie idzie, ale wcześniej z takimi ekipami ile było pogubionych pkt po nędznej grze

1

@kosiar91 wybacz nie śledziłem

1

Ależ piękna historia się pisze. Kolejny na zero z tyłu + 8 na półmetku, oby było tylko lepiej. Miłej nocki ludzie

13

To czas, żeby agent ferrana szukał mu nowego klubu, bo gościa to grosik emeryt by nosem wciągnął. Rok w klubie i zero pozytywów

9

@Dasty może czasami czegoś brakuje, ale nadrabiają serduchem i zapierdalaniem po boisku, tego brakowalo

3

@Remi70 ziomalom prześcieradłom robię zrzute na szaliki i rekawiczki

3

Trochę szkoda ostatnio Garcia super mecz, a tu nawet na chwilę nie wejdzie

0

I teraz Torre za pedriego i za lewego młody na szpice

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I czas na bramkę z wolnego bo już zapomniałem

0

Czas dla fatiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mikke to samo pisałem z betisem przed bramką

0

No cudnie. Układ idealny młody się ogrywa. Alba wchodzi i coś zawsze dorzuci od siebie. Niech Busi wraca do zdrowia, ale może za sprawą kontuzji kessie odzyje

0

@Bielik12345 zobacz w powtórce, że Ivan podkulił nogi. Jakby wszedł na wyprostowanej to by go połamał

3

Lewy naprawdę zaczyna irytować jak macha tymi łapami

0

@vanharren no właśnie, chłop zaczyna przypominać delofeu- od czasu do czasu coś wyjdzie

0

@Gandalf55 szybka zmiana, ale nie o to mi chodziło

1

Fantastycznie zamykają przestrzenie i doskok do przeciwnika

0

Jak skrzydla nie będą robić przewagi to będzie ciezko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?