aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mocno lawkowo l, ale w tym meczu tak trzeba na przełamanie na ogranie się oby do przodu
1
Taaa a wybiórczo sztuczna inteligencja z La rambli , że może i LM też się uda
0
@robsons23 wyłączyłem tv po akcji ferrana i raphinii, a rano proszę bardzo tylko czy to coś zmienia? Oby ta hiszpańska liga okazała się tak słaba, żeby Barca do końca mogła bić się o majstra
0
@MrCental a czy temu lewemu mogliby zacząć podawać jakieś kule, choćby na dobicie czy wstawienie nogi, bo póki co to większość bramek sam sobie kreuje
1
@oleoleole zgoda w 100%, ciągnie ten wóz na ręcznym, gdzie brak skrzydłowych. Rzucę teze, że w innym klubie pokroju PSG, real miałby staty jeszcze lepsze
0
@MarianekFCB niestety
0
@CuleLbn a.my kurwa jeszcze go nawet w połowie nie spłaciliśmy city. Bosze
1
Miałem się nie uzewnętrzniac, ale pierdole oglądanie tych ogórków, żebym wiedział, że to będzie poziom mułu to taki choook jak słonia nos bym przedłużał umowę z cyfrą
2
Ależ ta drużyna jest mdła. Grają w piłkę pół życia i boją się uderzyć z dystansu. Balde choook że nie ta strona ale jest tak przebojowy jak viagra w sprayu. I te i h wycofywanie do obrońców no rzygać się chce. Nic się zmieniło od czasów setiena, bezmyślne klepanie do bliższego a jak nie to do bramkarza brawo w chooj
2
Od Valverde nic się nie zmieniło marazm brak pomysłu na grę i ciągle pierdolenie że wiemy co poprawić, jak grać lepiej, my chcemy, wrócimy silniejsi heh
0
@ToJa79 nie czytasz wywiadów. Busi jest dla nas cały czas bardzo ważny. To było powiedziane po madrycie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vold94 niech utrzyma formę jak w zeszłym sezonie to bedzie git. Dobry mecz na siedem szału nie robi
2
Chyba się zgodzę z kolegą po madrycie, że Busi ma jakieś sextasmy z geyparty
0
@narciarz oby Ci maruderzy nie mieli racji.
0
@drifboy25 Gdy odrzucisz to, co niemożliwe, wszystko pozostałe, choćby najbardziej nieprawdopodobne, musi być prawdą. więc coś w tym jest.
0
Zajebał po kościach bez piłki i nic klasa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JUNIORcom coś w tym jest. Nie byłem zwolennikiem xavego ale były fajne dwa miesiące jak jechaliśmy atleti Valencia real Napoli i potrafili biegać prasować strzelać, a był gorszy skład. Analogicznie było za rijkarda w pewnym momencie byli mega daleko, ale jak wyszło wiadomo oby historia się powtorzyla
0
@masik86 może nie odpoczynek dla alby ale rozbieganie dla balde bo na Williams a nikogo innego nie widac
0
Dawać zmiany kessie za pedri, Torre za ferrana i później balde za albe
10
Lepszy taki ferran niż dzban co tylko w tym sezonie traci piłki albo wali po trybunach
3
Ależ klasa piłka do Alby
0
@JUNIORcom no to lepiej kulać once de gala i zaliczyć 3 miejsce w lidze
2
Jeju jak źle się dzieje skoro najlepszy ma note 5 i to bramkarz, a dwa więcej emocji jest czytając komentarze pomeczowe niż oglądając sam mecz
0
Czyli co znów wyciągnąć wnioski, poprawić będzie lepiej. Tylko to błędne pierdolenie powtarza się od Romy po każdym wpierdolu i ndalej nic się nie zmienia
1
W Barcelonie miałem wszystko .... Więc wyjebalem do Realu po większą kasę.
1
@fryc_86 mam tak samo jak Tyyyyyy
1
Rozjebała to Barca taktycznie. Będąc w dołku finansowym nie wypłacą premii za awanse i trofea jak nie będą wygrywać męczy.
0
@Plmyszynski jak oni wszyscy. Tak odejdzie dla dobra klubu