0

Mocno lawkowo l, ale w tym meczu tak trzeba na przełamanie na ogranie się oby do przodu

1

Taaa a wybiórczo sztuczna inteligencja z La rambli , że może i LM też się uda

0

@robsons23 wyłączyłem tv po akcji ferrana i raphinii, a rano proszę bardzo tylko czy to coś zmienia? Oby ta hiszpańska liga okazała się tak słaba, żeby Barca do końca mogła bić się o majstra

0

@MrCental a czy temu lewemu mogliby zacząć podawać jakieś kule, choćby na dobicie czy wstawienie nogi, bo póki co to większość bramek sam sobie kreuje

1

@oleoleole zgoda w 100%, ciągnie ten wóz na ręcznym, gdzie brak skrzydłowych. Rzucę teze, że w innym klubie pokroju PSG, real miałby staty jeszcze lepsze

0

@MarianekFCB niestety

0

@CuleLbn a.my kurwa jeszcze go nawet w połowie nie spłaciliśmy city. Bosze

1

Miałem się nie uzewnętrzniac, ale pierdole oglądanie tych ogórków, żebym wiedział, że to będzie poziom mułu to taki choook jak słonia nos bym przedłużał umowę z cyfrą

2

Ależ ta drużyna jest mdła. Grają w piłkę pół życia i boją się uderzyć z dystansu. Balde choook że nie ta strona ale jest tak przebojowy jak viagra w sprayu. I te i h wycofywanie do obrońców no rzygać się chce. Nic się zmieniło od czasów setiena, bezmyślne klepanie do bliższego a jak nie to do bramkarza brawo w chooj

2

Od Valverde nic się nie zmieniło marazm brak pomysłu na grę i ciągle pierdolenie że wiemy co poprawić, jak grać lepiej, my chcemy, wrócimy silniejsi heh

0

@ToJa79 nie czytasz wywiadów. Busi jest dla nas cały czas bardzo ważny. To było powiedziane po madrycie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vold94 niech utrzyma formę jak w zeszłym sezonie to bedzie git. Dobry mecz na siedem szału nie robi

2

Chyba się zgodzę z kolegą po madrycie, że Busi ma jakieś sextasmy z geyparty

0

@narciarz oby Ci maruderzy nie mieli racji.

0

@drifboy25 Gdy odrzucisz to, co niemożliwe, wszystko pozostałe, choćby najbardziej nieprawdopodobne, musi być prawdą. więc coś w tym jest.

0

Zajebał po kościach bez piłki i nic klasa

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JUNIORcom coś w tym jest. Nie byłem zwolennikiem xavego ale były fajne dwa miesiące jak jechaliśmy atleti Valencia real Napoli i potrafili biegać prasować strzelać, a był gorszy skład. Analogicznie było za rijkarda w pewnym momencie byli mega daleko, ale jak wyszło wiadomo oby historia się powtorzyla

0

@masik86 może nie odpoczynek dla alby ale rozbieganie dla balde bo na Williams a nikogo innego nie widac

0

Dawać zmiany kessie za pedri, Torre za ferrana i później balde za albe

10

Lepszy taki ferran niż dzban co tylko w tym sezonie traci piłki albo wali po trybunach

3

Ależ klasa piłka do Alby

0

@JUNIORcom no to lepiej kulać once de gala i zaliczyć 3 miejsce w lidze

2

Jeju jak źle się dzieje skoro najlepszy ma note 5 i to bramkarz, a dwa więcej emocji jest czytając komentarze pomeczowe niż oglądając sam mecz

0

Czyli co znów wyciągnąć wnioski, poprawić będzie lepiej. Tylko to błędne pierdolenie powtarza się od Romy po każdym wpierdolu i ndalej nic się nie zmienia

1

W Barcelonie miałem wszystko .... Więc wyjebalem do Realu po większą kasę.

1

@fryc_86 mam tak samo jak Tyyyyyy

1

Rozjebała to Barca taktycznie. Będąc w dołku finansowym nie wypłacą premii za awanse i trofea jak nie będą wygrywać męczy.

0

@Plmyszynski jak oni wszyscy. Tak odejdzie dla dobra klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?