0

@Mavcin1980 przykro się to ogląda. I nie napawa optymizmem po dwóch kolejkach, bo niewiele sie te mecze różniły od dzisiejszego.

1

Ale ich poklepali

6

Żeby nam raphinia nie zginął jak Coutinho

0

Ktoś wie jaka frekwencja?

0

@radekbr83 i szybki w chooooojjjjjj

0

Żeby choć trochę nie mogli opłacić pensji to kpina, co z tego , że może będzie grać jak i tak nikt go nie weźmie z takim kontraktem

0

@Bulos11 owszem nieadekwatny, bo nie ma co mówić po pierwszej powinni przegrywać. Ale ile takich meczy było w zeszłym sezonie, gdzie albo remis albo w plecy. Tak więc super, że jest możliwość zmian, które robią różnicę.oga być słabe pierwsze połowy, a w drugiej możemy dobijać

7

Jedno dotknięcie fatiego było warte więcej niż 10 męczy torresa

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCBurnley z taką grą będziemy go szybko żegnać jak setiena

0

@LatajacyHolender i wiecznie spóźniony albo zostawia cały korytarz wolny

1

@Mavcin1980 odpowiednio? Tu żadnego przygotowania nie widać, żadnych schematów gra na aferę jak w ekstraklasie

1

No czekaj dłużej ze zmianami

1

@LatajacyHolender no to mu nie idzie na tej pozycji

1

Roberto na rozgrzewce ładnie kunwa ladnie

1

Spoko nie idzie to nic nie zmieniam, może się coś zmieni. Jak za setiena zmiany w 80

0

Po przerwie raphinia albo za Dembele ansu za ferrana. Gavi do zmiany

6

Tyle transferów do środka, tyle pomocników, a najbardziej ta formacja kuleje

2

Stary dobry Dembele wrócił. I ferran noż kur ....

1

Jeżuuu ależ ci piłkarze się zrobili płaczliwi, co by było jakby grali w czasach np. gattuso

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@seba444
Nc+ pokazuje tylko z angielskiej chyba max dwa mecze dziennie albo na kolejkę, bo tak viaplay udostępniło

0

@SeWo77 jasne, że tak tylko raczej nikt z dwójki nie zostanie, więc na bezrybiu i abde ryba

5

@SeWo77 ale wolę jego jako n- ta opcja niż Brajtlata

0

@Eko140 a ja myślę, że nie do końca. Bo jeśliby sprzedać Aube i Chelsea nie będzie chciała opchnac za pół free Alonso to przy obecnym systemie gry chyba lepiej mieć balde niż alonso

1

@Romario87 zaskoczymy się wszyscy jak będą sędziować chociaż na poziomie ligi armeńskiej. A tak pewnie będzie jak zwykle poziom mułu i błota

0

Nie podobają mi się tego typu artykuły, jeszcze nie przegrała, nigdy nie straciła pkt. Bo później się okazuje, że jednak to był ten przełomowy mecz, który skończył dobra passę.

0

@Azi w punkt. .

1

Ogólnie większość ocen za wysoko mecz u siebie z takim przeciwnikiem ......

1

Jak będzie działać dla mnie moze wskoczyć na stale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?