aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mavcin1980 przykro się to ogląda. I nie napawa optymizmem po dwóch kolejkach, bo niewiele sie te mecze różniły od dzisiejszego.
1
Ale ich poklepali
6
Żeby nam raphinia nie zginął jak Coutinho
0
Ktoś wie jaka frekwencja?
0
@radekbr83 i szybki w chooooojjjjjj
0
Żeby choć trochę nie mogli opłacić pensji to kpina, co z tego , że może będzie grać jak i tak nikt go nie weźmie z takim kontraktem
0
@Bulos11 owszem nieadekwatny, bo nie ma co mówić po pierwszej powinni przegrywać. Ale ile takich meczy było w zeszłym sezonie, gdzie albo remis albo w plecy. Tak więc super, że jest możliwość zmian, które robią różnicę.oga być słabe pierwsze połowy, a w drugiej możemy dobijać
7
Jedno dotknięcie fatiego było warte więcej niż 10 męczy torresa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCBurnley z taką grą będziemy go szybko żegnać jak setiena
0
@LatajacyHolender i wiecznie spóźniony albo zostawia cały korytarz wolny
1
@Mavcin1980 odpowiednio? Tu żadnego przygotowania nie widać, żadnych schematów gra na aferę jak w ekstraklasie
1
No czekaj dłużej ze zmianami
1
@LatajacyHolender no to mu nie idzie na tej pozycji
1
Roberto na rozgrzewce ładnie kunwa ladnie
1
Spoko nie idzie to nic nie zmieniam, może się coś zmieni. Jak za setiena zmiany w 80
0
Po przerwie raphinia albo za Dembele ansu za ferrana. Gavi do zmiany
6
Tyle transferów do środka, tyle pomocników, a najbardziej ta formacja kuleje
2
Stary dobry Dembele wrócił. I ferran noż kur ....
1
Jeżuuu ależ ci piłkarze się zrobili płaczliwi, co by było jakby grali w czasach np. gattuso
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@seba444
Nc+ pokazuje tylko z angielskiej chyba max dwa mecze dziennie albo na kolejkę, bo tak viaplay udostępniło
0
@SeWo77 jasne, że tak tylko raczej nikt z dwójki nie zostanie, więc na bezrybiu i abde ryba
5
@SeWo77 ale wolę jego jako n- ta opcja niż Brajtlata
0
@Eko140 a ja myślę, że nie do końca. Bo jeśliby sprzedać Aube i Chelsea nie będzie chciała opchnac za pół free Alonso to przy obecnym systemie gry chyba lepiej mieć balde niż alonso
1
@Romario87 zaskoczymy się wszyscy jak będą sędziować chociaż na poziomie ligi armeńskiej. A tak pewnie będzie jak zwykle poziom mułu i błota
0
Nie podobają mi się tego typu artykuły, jeszcze nie przegrała, nigdy nie straciła pkt. Bo później się okazuje, że jednak to był ten przełomowy mecz, który skończył dobra passę.
0
@Azi w punkt. .
1
Ogólnie większość ocen za wysoko mecz u siebie z takim przeciwnikiem ......
1
Jak będzie działać dla mnie moze wskoczyć na stale