2

I dzban dalej nie potrafi z 18 m w bramkę trafić zajebisty h mamy z przodu grajkiw

4

Lewy jak cię nigdy nie hejtowalem tak wypierdalaj na tego sylwestra

2

@Niemczyk na żadnym poziomie co mecz jest to samo

1

Dawać chłopy remontade jak z osasuna

1

No to teraz zobaczymy mental drużyny czy jest chęć i aspiracje czy będzie pierdolenie po meczu ze trzeba wyciągną wnioski

0

@drifboy25 czekam na koniec bo sylwester w Zakopanem

3

Nie ma bata lahon głosował za pisem

1

Lewy z Osasuną za to dostał żółtą

1

Jebany dekoder akurat jak bramka padla

1

@masa11 spokojnie wyjdzie, zagra, strzeli i komitet stwierdzi, że jednak są podstawy do zawieszenia i walkower. No nic mnie nie dziwi już w tej lidze

12

Trochę jakbym oglądał Barcelonę. Tysiąc podań w poprzek i do tyłu bez konkretów.

0

Plus, że ronald wraca bez gry, ale śmierdzi wałem Portugalia prawie jak Hiszpanie z Japonią tylko, że Hiszpanii się smykło

2

@Romario87 spokojnie będą gorsze. Jest jeszcze mecz z saudyjczkami i Argentyną

0

@cinero1996 taa wypadałoby chociaż przeprosić i podziękować

2

Oby to był punkt zwrotny jak za rijkarda na Aneta. Ku pięknej przyszłości.

1

@Lubiebarce98 prawda już powinien wchodzić na pitbul do zapieprzania w srodku

0

Zjadają nas ambicją

1

@drifboy25 on się od 3 lat nie nadaje od Romy , Liverpoolu i bayernu

1

Spokojnie po sezonie będzie grube wietrzenie szatni. Busi dostanie tylko do 2024, alba do 2025, a Roberto do 2026

3

Ale wał no kurwa to jest niepojęte jak nas dymają.

0

Pany macie eleven 1 ?

0

@MajkiYB trochę zaczyna mi przypominać Smolarka w polonii giga kasa i w całym sezonie parę bramek z czego połowa z karnych

8

Tak się powinni żegnać legendy

0

@MrCental w 5 lat się nauczył to się nie nauczy

0

@korn234 otóż to balde któryś mecz z kolei do przodu absolutnie nic. Zaczyna przypinać Roberto ze swoich Najlepszych lat. Do 16 i ... do tylu

0

Oby sytuacji w drugiej było równie dużo co w pierwszej coś powinno wpaść

0

@nemosik u mnie git mimo deszczyku na zewnątrz nie przycina

0

Almeria nic nie gra a my dwie żółte heh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Drugą część wypowiedzi mógł sobie oszczędzić. Pójdzie tam gdzie dadzą najwięcej kropka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?