aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I dzban dalej nie potrafi z 18 m w bramkę trafić zajebisty h mamy z przodu grajkiw
4
Lewy jak cię nigdy nie hejtowalem tak wypierdalaj na tego sylwestra
2
@Niemczyk na żadnym poziomie co mecz jest to samo
1
Dawać chłopy remontade jak z osasuna
1
No to teraz zobaczymy mental drużyny czy jest chęć i aspiracje czy będzie pierdolenie po meczu ze trzeba wyciągną wnioski
0
@drifboy25 czekam na koniec bo sylwester w Zakopanem
3
Nie ma bata lahon głosował za pisem
1
Lewy z Osasuną za to dostał żółtą
1
Jebany dekoder akurat jak bramka padla
1
@masa11 spokojnie wyjdzie, zagra, strzeli i komitet stwierdzi, że jednak są podstawy do zawieszenia i walkower. No nic mnie nie dziwi już w tej lidze
12
Trochę jakbym oglądał Barcelonę. Tysiąc podań w poprzek i do tyłu bez konkretów.
0
Plus, że ronald wraca bez gry, ale śmierdzi wałem Portugalia prawie jak Hiszpanie z Japonią tylko, że Hiszpanii się smykło
2
@Romario87 spokojnie będą gorsze. Jest jeszcze mecz z saudyjczkami i Argentyną
0
@cinero1996 taa wypadałoby chociaż przeprosić i podziękować
2
Oby to był punkt zwrotny jak za rijkarda na Aneta. Ku pięknej przyszłości.
1
@Lubiebarce98 prawda już powinien wchodzić na pitbul do zapieprzania w srodku
0
Zjadają nas ambicją
1
@drifboy25 on się od 3 lat nie nadaje od Romy , Liverpoolu i bayernu
1
Spokojnie po sezonie będzie grube wietrzenie szatni. Busi dostanie tylko do 2024, alba do 2025, a Roberto do 2026
3
Ale wał no kurwa to jest niepojęte jak nas dymają.
0
Pany macie eleven 1 ?
0
@MajkiYB trochę zaczyna mi przypominać Smolarka w polonii giga kasa i w całym sezonie parę bramek z czego połowa z karnych
8
Tak się powinni żegnać legendy
0
@MrCental w 5 lat się nauczył to się nie nauczy
0
@korn234 otóż to balde któryś mecz z kolei do przodu absolutnie nic. Zaczyna przypinać Roberto ze swoich Najlepszych lat. Do 16 i ... do tylu
0
Oby sytuacji w drugiej było równie dużo co w pierwszej coś powinno wpaść
0
@nemosik u mnie git mimo deszczyku na zewnątrz nie przycina
0
Almeria nic nie gra a my dwie żółte heh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Drugą część wypowiedzi mógł sobie oszczędzić. Pójdzie tam gdzie dadzą najwięcej kropka