0

Ależ mnie ten Sendzia w...

0

@Macio93 miękki faul, ale ile razy gwizdali z pietruchy

0

@MajkiYB bardziej jak viagra w sprayu. Niby dziala, ale nie wiadomo kiedy odpuści

3

Dlatego depay jest tylko rezerwowym

0

@Krzanu10 kuchcze można

0

Sezon temu to były mecze pułapki. Może być 1:0 dla nas byle trzy punkty i tak do końca. Dość śmiania się prześcieradeł w robocie

4

@Ryjewski ziomuś w punkt, można mieć swoje zdanie, ale jeśli ktoś polemizowałby z tym co napisałeś, to zwykle prześcieradło.

0

@Wilku151 owszem ale co się stało z Roberto nie wierzę. Chłop idzie do przodu jak dzik i nie podaje do tylu

0

Masakra jaka dysproporcja.

0

Jesli to prawda, to wychodzi na to, że wszyscy tak bardzo kochają ten klub i strasznie chcą pomóc w tych trudnych czasach

0

@mycha005 sąd ist Muller oder was?

0

@Kuba0605 oby, bo jak w kasie pusto i pjanic zostanie to może być fajnie

3

Niby wszystko ok ale co nowego z kontraktem Gaviego i penyi?

9

Jeśli to się potwierdzi z brajtem że za tyle kasy to sztos

0

To to to niech lepiej sobie odpuszczą

0

@Komercjan właśnie a to różnica w pip. Nie wiem ile w tym prawdy, ale po tym sezonie piwie, Busi i alba w sumie mają dostać koło 100 mln z odroczenia

0

@sumo w dwóch co strzelał. Bez bramek się pewnie nie liczy

4

@spyke będzie w best save sezonu

4

MATS mega i chyba Kounde tam, gdzie powinien być. Fajnie się klocki zaczynają układać

1

Super pressing mimo że to valladolid. Przy piłce nie dając szans na jakąkolwiek akcje

0

@Darkin otóż to araujo,lewy christiansen i nic z tego

1

@vincentPL oby był zawsze tak niewidoczny

0

@Matix90 owszem

0

@vincentPL jakoś cicho i bez konkretów

0

Pedri gra dzisiaj?

1

Nie chcę marudzić przed meczem, ale pedri Gavi jakoś brak chemii, za to mega , że w składzie balde

0

@karol97 każdy wynik do przodu z ładną grą mnie zadowoli

1

@karol97 może być wynik Liverpoolu z wczoraj

0

Gruba sprawa skoro pracują nad tym od ponad dwóch tygodni. We wrześniu news kounde by się nie sprawdził, więc odchodzi gdzie indziej, tylko czemu za free?

2

@kinioo racja już chyba lepiej by wyszło jakby kupili młodego Williams a z bilbao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?