aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ mnie ten Sendzia w...
0
@Macio93 miękki faul, ale ile razy gwizdali z pietruchy
0
@MajkiYB bardziej jak viagra w sprayu. Niby dziala, ale nie wiadomo kiedy odpuści
3
Dlatego depay jest tylko rezerwowym
0
@Krzanu10 kuchcze można
0
Sezon temu to były mecze pułapki. Może być 1:0 dla nas byle trzy punkty i tak do końca. Dość śmiania się prześcieradeł w robocie
4
@Ryjewski ziomuś w punkt, można mieć swoje zdanie, ale jeśli ktoś polemizowałby z tym co napisałeś, to zwykle prześcieradło.
0
@Wilku151 owszem ale co się stało z Roberto nie wierzę. Chłop idzie do przodu jak dzik i nie podaje do tylu
0
Masakra jaka dysproporcja.
0
Jesli to prawda, to wychodzi na to, że wszyscy tak bardzo kochają ten klub i strasznie chcą pomóc w tych trudnych czasach
0
@mycha005 sąd ist Muller oder was?
0
@Kuba0605 oby, bo jak w kasie pusto i pjanic zostanie to może być fajnie
3
Niby wszystko ok ale co nowego z kontraktem Gaviego i penyi?
9
Jeśli to się potwierdzi z brajtem że za tyle kasy to sztos
0
To to to niech lepiej sobie odpuszczą
0
@Komercjan właśnie a to różnica w pip. Nie wiem ile w tym prawdy, ale po tym sezonie piwie, Busi i alba w sumie mają dostać koło 100 mln z odroczenia
0
@sumo w dwóch co strzelał. Bez bramek się pewnie nie liczy
4
@spyke będzie w best save sezonu
4
MATS mega i chyba Kounde tam, gdzie powinien być. Fajnie się klocki zaczynają układać
1
Super pressing mimo że to valladolid. Przy piłce nie dając szans na jakąkolwiek akcje
0
@Darkin otóż to araujo,lewy christiansen i nic z tego
1
@vincentPL oby był zawsze tak niewidoczny
0
@Matix90 owszem
0
@vincentPL jakoś cicho i bez konkretów
0
Pedri gra dzisiaj?
1
Nie chcę marudzić przed meczem, ale pedri Gavi jakoś brak chemii, za to mega , że w składzie balde
0
@karol97 każdy wynik do przodu z ładną grą mnie zadowoli
1
@karol97 może być wynik Liverpoolu z wczoraj
0
Gruba sprawa skoro pracują nad tym od ponad dwóch tygodni. We wrześniu news kounde by się nie sprawdził, więc odchodzi gdzie indziej, tylko czemu za free?
2
@kinioo racja już chyba lepiej by wyszło jakby kupili młodego Williams a z bilbao