O sobie

  • Zainteresowania różnorakie
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie 3003
  • Liczba komentarzy 580
  • Polecenia 1472

Komentarze

1

@NeroTFP Na pierwszym miejscu Pro Evolution Soccer 6.

4

Ery to trwają po kilkadziesiąt i kilkaset milionów lat, a nie pół roku.

1

@Muszynianka Jest wiele takich książek. Ja polecam Lema Powrót z gwiazd. To się dzieje.

1

@bady48 Będzie za to można składać kwiaty na jego grobie. Niedosłownie.

8

Dzień dobry, przepraszam za spóźnienie. :D

Zobacz wszystkie

52

On wygrał już wszystko, co się dało w piłce. Nic dziwnego, że motywują go tylko najsilniejsi albo - w przypadku Realu - znienawidzeni przeciwnicy. ;)

42

Ja bym bezwzględnie nie ryzykował zdrowia Gerarda. Obok Kolumbijczyka niech lepiej zagra ktokolwiek, Pique w dobrej dyspozycji potrzebny jest Barcelonie w najważniejszych meczach i w Lidze Mistrzów potrzebna jest najlepsza możliwa wersja Barcy Valverde. Wolę żeby na stoperze zagrał jutro Sergio Busquets, Sergi Roberto czy nawet któryś zawodnik z Barcy B. To tylko Getafe, a w tej fazie sezonu trzeba już nawet nie tyle rotować składem, ile po prostu najważniejszych zawodników oszczędzać, a tym bardziej nie ryzykować kontuzją, kiedy to ryzyko jest zwiększone.

27

Messi jest fenomenem na skalę światową i historyczną w sporcie. Każdy zawodnik, uzyskując miano legendy zmienia otoczenie, aby pokazać więcej i więcej. Leo ze swoim przywiązaniem do ukochanego klubu obala schematy, zmieniając jedynie buty, by pokazywać kolejne tajniki swojej magii.
Leo = Barcelona

25

Takiego trenera potrzebowała Barcelona!

25

Właśnie tak, jak piszesz. Leo najlepiej wiedział, czy był faulowany, czy nie. Jeśli nie, to jasne, że VAR-em drużyna nic nie zyska, więc tak właśnie powinien się zachowywać kapitan.