O sobie

  • Zainteresowania różnorakie
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie 3993
  • Liczba komentarzy 940
  • Polecenia 2899

Komentarze

1

@takisobiektos Spodziewam się, że żaden z tych klubów nie zmieni trenera latem.

2

Szkoda, że nie zamierza.

0

@GeneralXavi Moim zdanem mógłby zostać jednym z kapitanów, ale ze dwóch innych zawodników ustawiłbym przed nim do paski – ter Stegena, Busquetsa, jeśli zostanie, Araujo...

1

@mekston Dziwna ta lista. Powinna mieć tylko jedną pozycję. 40 bramek to nie „more than 40”. Ludzie już nie myślą.

0

@Gwyn Nie da się być lepszym od kogoś „w ogóle”, tylko pod jakimś względem. Ronaldo jest lepszy od Messiego pod względem liczby klubów, dla których grał.

Zobacz wszystkie

52

On wygrał już wszystko, co się dało w piłce. Nic dziwnego, że motywują go tylko najsilniejsi albo - w przypadku Realu - znienawidzeni przeciwnicy. ;)

43

Ja bym bezwzględnie nie ryzykował zdrowia Gerarda. Obok Kolumbijczyka niech lepiej zagra ktokolwiek, Pique w dobrej dyspozycji potrzebny jest Barcelonie w najważniejszych meczach i w Lidze Mistrzów potrzebna jest najlepsza możliwa wersja Barcy Valverde. Wolę żeby na stoperze zagrał jutro Sergio Busquets, Sergi Roberto czy nawet któryś zawodnik z Barcy B. To tylko Getafe, a w tej fazie sezonu trzeba już nawet nie tyle rotować składem, ile po prostu najważniejszych zawodników oszczędzać, a tym bardziej nie ryzykować kontuzją, kiedy to ryzyko jest zwiększone.

41

@tristan87 Jakbym był Ukrainą, to też bym chciał Polski w tej wojnie.
Ale jestem Polakiem. Nie chcę. Nie idźmy na tę wojnę.

38

@EGON1128 A nawet cud.

30

Szkoda, że przynajmniej połowa trybun nie będzie pełna, ale w obliczu tych zasad, jakie byli w stanie wprowadzać, włącznie z zakazem rozgrywania meczów, to 25 tys. kibiców na stadionie może napawać nadzieją.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?