O sobie

  • Zainteresowania różnorakie
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie 3317
  • Liczba komentarzy 635
  • Polecenia 1724

Komentarze

5

Zwycięstwo Chelsea jest w wielu miejscach przedstawiane jako porażka Pepa.
Nieważne, że Chelsea wygrała, najważniejsze, że Pep nie wygrał... Szkoda.

1

Troszkę Koemanowi współczuję, że nic poza zdrowiem się w jego życiu nie liczy. Co to za życie...

2

Sądzę, że plotki łączące Guardiolę z Barcą zostały spreparowane przez jakichś przeciwników Laporty. Wymyślili niezwykle trudny (niezbyt możliwy w najbliższej przyszłości) do zrealizowania cel, a jak wszystko im dobrze pójdzie, to będą wypominać Laporcie, że nie udało mu się sprowadzić w tym lecie Pepa.

1

@BulaKG Zdecydowanie! Hartowanie jest według mnie najlepszym sposobem na budowanie odporności.

1

@wroclawianin89 Szybko poszło, bo była tych biletów pewnie garstka.

Zobacz wszystkie

52

On wygrał już wszystko, co się dało w piłce. Nic dziwnego, że motywują go tylko najsilniejsi albo - w przypadku Realu - znienawidzeni przeciwnicy. ;)

42

Ja bym bezwzględnie nie ryzykował zdrowia Gerarda. Obok Kolumbijczyka niech lepiej zagra ktokolwiek, Pique w dobrej dyspozycji potrzebny jest Barcelonie w najważniejszych meczach i w Lidze Mistrzów potrzebna jest najlepsza możliwa wersja Barcy Valverde. Wolę żeby na stoperze zagrał jutro Sergio Busquets, Sergi Roberto czy nawet któryś zawodnik z Barcy B. To tylko Getafe, a w tej fazie sezonu trzeba już nawet nie tyle rotować składem, ile po prostu najważniejszych zawodników oszczędzać, a tym bardziej nie ryzykować kontuzją, kiedy to ryzyko jest zwiększone.

29

Szkoda, że przynajmniej połowa trybun nie będzie pełna, ale w obliczu tych zasad, jakie byli w stanie wprowadzać, włącznie z zakazem rozgrywania meczów, to 25 tys. kibiców na stadionie może napawać nadzieją.

27

Messi jest fenomenem na skalę światową i historyczną w sporcie. Każdy zawodnik, uzyskując miano legendy zmienia otoczenie, aby pokazać więcej i więcej. Leo ze swoim przywiązaniem do ukochanego klubu obala schematy, zmieniając jedynie buty, by pokazywać kolejne tajniki swojej magii.
Leo = Barcelona

26

Rakieta wciąż gra dla Barcy. :)