O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 450
  • Polecenia 324

Komentarze

0

Alena robi z nami co chce :)

6

Najdziwniejsze GD jakie pamiętam. Mimo wyniku oglądało się to fatalnie.

3

Semedo dziś gra tragicznie, jest najsłabszy na boisku.

11

Wystawić Umtitiego po 4 miesięcznej przerwie na tak ciężki teren - na coś takiego mógł wpaść tylko ten pseudotrener. Jedyną rotację w składzie przeprowadził akurat na pozycji, na której istniała tego najmniejsza potrzeba. Suarez, który już w tej chwili nie potrafi nawet przyjąć piłki oczywiście zagra kolejny cały mecz. Malcom po świetnym meczu z Realem do dziś nie zagrał ani minuty. Kibicuję Barcelonie od 2003 roku i nie pamiętam żebyśmy mieli słabszego i bardziej niemyślącego trenera niż Valverde.

7

Suarez gra jakby go sprowadzili z ekstraklasy to już nawet nie jest śmieszne.

Zobacz wszystkie

41

Cilessen to jest klasa światowa!

28

Będąc całkowicie obiektywnym - w tej formie Cilessen zasługuje obecnie na pierwszy skład

27

Ale wy tu trujecie, już chyba naprawdę nie macie na co narzekać. Nie trafili tych 9 karnych i jakie to miało przełożenie na wyniki? Okazuje się, że wszystkie te mecze wygraliśmy. Gdy przychodzi do naprawdę ważnych karnych to Messi ich nie marnuje - strzelił najważniejszego karnego w tym sezonie z Arsenalem, w GD z Realem ma wykorzystanych 6 na 6 jedenastek, w reprezentacji Argentyny nigdy nie pomylił się w serii jedenastek po dogrywce (miał takich w karierze 5). Tak naprawdę jedyny ważny karny zmarnowany przez Messiego w całej karierze, to ten z pólfinału z Chelsea w 2012 r. To już Ronaldo częściej się mylił w ważnych mezcach (finał LM, pólfinał z Bayernem i wiele ligowych meczów, w których tracili przez to pkt, jak np Z valencia w tym czy w zeszłym sezonie). Dlatego już przestańcie tu płakać, bo za bardzo was ta drużyna rozpieściła, ja kibicuję Barcelonie od 2002 roku i naprawdę marzyłem wtedy by mieć takie problemy jak wy teraz....

24

Cillessen jak co mecz klasa światowa!

22

Ten nasz trenerski geniusz mógł poczekać z tymi zmianami do doliczonego czasu gry. Ten człowiek zniszczył tę drużynę, tylko i wyłącznie dzięki Messiemu jeszcze jako tako to wygląda.

Media

Liga typerów

1 maciek2164 109 pkt
2 _KrAtOs_ 108 pkt
3 lefreux 106 pkt
4 Bagdad 106 pkt
5 KingLeonidas 105 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?