aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC_BARCA_Fan taa i przyjedzie jakaś Roma i ich jebnie na lajciku
1
Oglądam te mecze i zastanawiam się kto ich trenuje? Setien, Koeman, bo choć to sezon przejściowy i z biegiem czasu powinno być lepiej, to jest kur.... cze dramat.
1
@marcinbarca1984 szkoda chłopa, nie miał czasu na pokazanie potencjału, tak jak puig i kiedyś dmytro czychryński
0
Jeeeeżu kim oni już nie interesują?
2
@kakusus paragon na 50 mln
1
@HypeR chyba jedyny pozytyw kartek
0
@Sewren122 napisałeś to z przekąsem?
0
@Greenalley jest to jakiś argument, ale i tak myśle, że znajdą patent, żeby to obejść i dalej będą kroić kluby.
1
Zmieni się tylko umowa między piłkarzem i agentem odnośnie procentu od transferu. Podbija transfer o 10 baniek i pójdzie i tak do agenta
6
Za miejsce na rękawie oferują jeden Coutinho. Parę lat temu byłby sztos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mikokarla Ja cały czas widze jak oleguerowi ucieka petrov i nie daje rady go złapać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli to nie fake z tymi zarobkami to dalej brniemy w guano
2
Zapełniają dzienną dawkę artykułów i tyle. Dużo lepszych skrzydłowych mamy w drugiej druzynie za darmo. Abde, akhomach
1
@Tomix_83 to nie pech przegrywać wygrane mecze. Albo mental slaby albo zmiany złe.
1
@sepek święta prawda. Guardiola trafił w najlepszy okres Barcelony z najlepszymi zawodnikami na swoich pozycjach. W takim Bayernie czy city nawet setiena by coś ugrał. A awans przegrali tydzień temu u siebie, gdzie powinno być 6: 3 i po meczu.
0
@JarekS zgadzam się w zupełności. Mając pewny awans dać minuty komuś z można wiązać nadzieję, a nie uzupełniać skład gośćmi, których już nie będzie.
0
@barteq prawda, ale mam nadzieję, że koniec u niego z grubymi kontuzjami i czas na rozwój, oby się chłopakowi udało, bo możliwości ma ogromne
0
@barteq poniekąd owszem, ale z drugiej strony w fizycznej angliiy Aguero czy Jezus dali radę, więc czemu nie fati w hiszpanii
0
@seba444 może wyleczy na końcówkę sezonu. Dobrze by było bo lipa z naszym środkiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@seba444 złamał palec
8
Myślę, że abde albo akhomach nie zagraliby gorzej niż ferran
0
@Fake69 początek miał ciekawy, chyba, że cały repertuar to faktycznie zejście do linii i wrzutka.
0
Co to się z traore porobiło, że nie gra
0
@Miko36 ja nikogo nie chce zwalniac. Zrobiliśmy mega postęp w porównaniu do koemana i setiena. Tylko coś się dzieje niedobrego. Takim składem wsadziliśmy 4 atleti, Realowi, Napoli na wyjeździe, Valencia, a od paru meczy jest gruby problem z płynnością gry
0
@Barca4EverVeB piszesz z autopsji? Ja kibicuje od czasów stoiczkowa tak gwoli ścisłości, a Ty się grzejesz jak gimbaza
0
@michasfcb89 jak co sezon od paru lat