2

@FC_BARCA_Fan taa i przyjedzie jakaś Roma i ich jebnie na lajciku

1

Oglądam te mecze i zastanawiam się kto ich trenuje? Setien, Koeman, bo choć to sezon przejściowy i z biegiem czasu powinno być lepiej, to jest kur.... cze dramat.

1

@marcinbarca1984 szkoda chłopa, nie miał czasu na pokazanie potencjału, tak jak puig i kiedyś dmytro czychryński

0

Jeeeeżu kim oni już nie interesują?

2

@kakusus paragon na 50 mln

1

@HypeR chyba jedyny pozytyw kartek

0

@Sewren122 napisałeś to z przekąsem?

0

@Greenalley jest to jakiś argument, ale i tak myśle, że znajdą patent, żeby to obejść i dalej będą kroić kluby.

1

Zmieni się tylko umowa między piłkarzem i agentem odnośnie procentu od transferu. Podbija transfer o 10 baniek i pójdzie i tak do agenta

6

Za miejsce na rękawie oferują jeden Coutinho. Parę lat temu byłby sztos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mikokarla Ja cały czas widze jak oleguerowi ucieka petrov i nie daje rady go złapać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli to nie fake z tymi zarobkami to dalej brniemy w guano

2

Zapełniają dzienną dawkę artykułów i tyle. Dużo lepszych skrzydłowych mamy w drugiej druzynie za darmo. Abde, akhomach

1

@Tomix_83 to nie pech przegrywać wygrane mecze. Albo mental slaby albo zmiany złe.

1

@sepek święta prawda. Guardiola trafił w najlepszy okres Barcelony z najlepszymi zawodnikami na swoich pozycjach. W takim Bayernie czy city nawet setiena by coś ugrał. A awans przegrali tydzień temu u siebie, gdzie powinno być 6: 3 i po meczu.

0

@JarekS zgadzam się w zupełności. Mając pewny awans dać minuty komuś z można wiązać nadzieję, a nie uzupełniać skład gośćmi, których już nie będzie.

0

@barteq prawda, ale mam nadzieję, że koniec u niego z grubymi kontuzjami i czas na rozwój, oby się chłopakowi udało, bo możliwości ma ogromne

0

@barteq poniekąd owszem, ale z drugiej strony w fizycznej angliiy Aguero czy Jezus dali radę, więc czemu nie fati w hiszpanii

0

@seba444 może wyleczy na końcówkę sezonu. Dobrze by było bo lipa z naszym środkiem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@seba444 złamał palec

8

Myślę, że abde albo akhomach nie zagraliby gorzej niż ferran

0

@Fake69 początek miał ciekawy, chyba, że cały repertuar to faktycznie zejście do linii i wrzutka.

0

Co to się z traore porobiło, że nie gra

0

@Miko36 ja nikogo nie chce zwalniac. Zrobiliśmy mega postęp w porównaniu do koemana i setiena. Tylko coś się dzieje niedobrego. Takim składem wsadziliśmy 4 atleti, Realowi, Napoli na wyjeździe, Valencia, a od paru meczy jest gruby problem z płynnością gry

0

@Barca4EverVeB piszesz z autopsji? Ja kibicuje od czasów stoiczkowa tak gwoli ścisłości, a Ty się grzejesz jak gimbaza

0

@michasfcb89 jak co sezon od paru lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?