La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1842 Culés

#Tiki-taka

Firma Polkadot oferuje Barcelonie 20 mln euro za miejsce na rękawie koszulek. [Sport]

1

Oby odrzucili. Od tego całego NFT i kryptosyfu powinni się trzymać z daleka.

72

@Abominacja 20 mln? Nie bo to kryptosyf XD. Widzę głowa do biznesu na najwyższym poziomie :v

50

@Abominacja xD, śmieszny jesteś człowieku. Czyżbyś utopił pieniądze, że tak płaczesz?

6

Za miejsce na rękawie oferują jeden Coutinho. Parę lat temu byłby sztos

3

@aiven nadal to jest sztos w obecnej sytuacji Barcelony.

3

@Abominacja AM podpisało główny kontrakt z firma Krypto.

0

@AlexDark00 tak, straty wizerunkowe gdy wyjdą na jaw oszustwa takiej firmy mogą być znacznie większe (a cały ten kryptosyf to piramidy finansowe).
Poza tym jest jeszcze coś takiego jak etyka. "Więcej niż klub" czy jakoś tak. Może wypadałoby się zastosować do tych słów i nie brać kasy od oszustów, którzy okradają ludzi?

@Kurkmen XD, odkąd dowiedziałem się jak to działa wiedziałem, że jest to narzędzie do scamów i handlu narkotykami. Nigdy bym w to złotówki nie wrzucił.

1

Nie wzięli 80 od binance żeby wziąć 55 od Spotify, to teraz wezmą 20 od Polkadot?

9

@Abominacja Barca potrzebuje pieniędzy, a 20 mln za śmieszny rękaw to świetna oferta dla nas.

5

@Abominacja Jakie oszustwa weź wyjdź na dwór przejdź się i zastanów co ty piszesz. Pewnie wpłaciłeś na binance 20 zł spadki są teraz przegrałeś wszystko i płaczesz że oszustwo XD

1

@Abominacja ty masz swoje zdanie na ten temat, ja swoje. Rozumiem wytłumaczenie i fakt może to służyć do różnych niecnych czynów.

0

@Abominacja Buahahahha, ale brednie, masakra :D

1

@Abominacja, najpotężniejszym narzędziem do scamów i handlu narkotykami jest kolego internet (też kiedyś raczkujący, uważany za niepotrzebny i mega energochłonny). Technologia blokchain to przyszłość ;)

0

@Abominacja 20 mln to gigantyczna kwota jak na głupi rękawek. Żaden klub już nie patrzy na legendarne wartości. Jedni mają firmy krajów gdzie łamie się prawa człowieka, morduje za innowierstwo, zwierzęta mają większe prawa niż kobiety, inni biorą pewnie nadal z jakichś Gazoromów, kolejni od jeszcze innych. W Ekstremalnych warunkach czasem trzeba myśleć mniej „moralnie” i dbać o to by klub w kolejnych latach już normalnie funkcjonował. A te 20 mln to genialny biznes, bo tyle niektóre kluby nie dostają nawet za miejsce na przodzie koszulki.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LioMessi10 Przecież masz wyraźnie napisane że za jeden rękaw koszulki .

1

@Abominacja Coś więcej niż klub, bez pieniędzy nie istnieje...To może zadzwoń do Laporty i powiedz mu, że mają grać za darmo, jeść korę z drzewa i pić wodę z kałuży.Idąc Twoim tokiem myślenia,to takie Schalke powinno się samo zaorać,bo przez lata mieli na koszulkach Gazprom.Sytuacja finansowa klubu jest niezbyt ciekawa,a 20 mln.za rękaw,to dobry deal.

2

Oczekiwania: Polak w koszulce Barcy
Rzeczywistość: Polka na koszulce Barcy :)

0

@Abominacja
Od prania naprawdę dużych, brudnych pieniędzy z handlu narkotykami to są banki a nie krypto. Poczytaj sobie np. o HSBC (2 miliardy kary) czy Robobanku :)
https://www.parkiet.com/gospodarka-swiatowa/art21578961-hsbc-kaja-sie-za-narkodolary

« Powrót do wszystkich komentarzy