aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zacny skład. Bardzo zrównoważony, chociaż brak gaviego może być widoczny. Oby nie stracić w pierwszej połowie. Na drugą Gavi, dembele i ogień
0
@masik86 a kryspinowi trener Paweł mówił, że papiery ma
0
Więc może teraz jest czas żeby dać szansę Balde jak wyzdrowieje, bo konkretnych opcji jakby brak
0
@krefi10 owszem tak. Dembele i traore na bokach plus dest na lewym i niech się martwią
3
@Elro1987 siedzą cicho, żeby ich nikt nie zobaczył
0
Oby to trwało jak najdłużej
1
Jakby całe mecze wyglądały jak pierwsza połowa to pep by się takich meczy nie powstydził
1
@magico jeju kto jeszcze pamięta, że tak się mówiło. Tera, to rogale i pajęczyny
0
@Matix90 kij z czystym kontem byle p jedną więcej strzelic
0
@marions racja. Z jednej strony fajnie dzięki z drugiej nie nadąża i głupio traci
0
@Laksiu87 to naprawdę nie jest smieszne
0
@noface mówisz masz
0
@KobeFR niesamowite co te pajace gwiżdżą
0
@yoli 100%za. Te znaki
0
@Messisinio w pierwszej akcji myślałem że sobie wsadził
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurwa dekiel jebany mógł 3 wsadzić na lajcie
0
Jechać z nimi bo nie ma bramek na wyjeździe podwojnych
0
@Bartinho1899 ale betis gra na wyjeździe
0
Chyba jedyna nadzieja to wbić na 1-1 , w Neapolu 0-0 i czekać na karne
1
@Varezq estadios24 później faniTv
1
@ToreTToOO słabo wyglądał już na wejściu do Barcy, ale myślałem, że to brak ogrania, zmiana ligi, a tu nam pep dywersantów podrzucił.
0
@ToreTToOO no nie ma co zajebał nam mecz. A najgorsze, że w następnym będzie od początku, bo innych nie ma
0
@OsamaDembele dobrze chociaż że remis, bo by łacha z nas tartaki, ale pojawiają się stare demony
0
@jutroIV kolega mu mówił, że gdzieś słyszał
0
@JarekS fajnie fajnie. Jedna sytuacja, który mecz w klubie? Ile takich sytuacji było z dembele i albo nie trafiał w bramkę albo podawał do bramkarza. Póki co kolo przyszedł za free i robi robotę. Chociaż jest ktoś co pociągnie grę do przodu
4
Dajmy mu czas do końca sezonu to Stoiczkow będzie drugi
0
@Lukas82 ile było takich meczy, że masa ludzi widziała swój skład, a Koeman czy setien i tak grali once de gala. Niestety to ryzyko jak zatrudnia się byłego kolegę z boiska
0
@POGROMCA i to bez walki. Chociaż z ferranem się targował, ale tylko żeby nie było, że tak łatwo odpuszcza
4
@seeba on i Gavi. Dwóch typów co gryzą trawę