1

@Grruber zaimpomnił chyba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Podawał Mingueza? Drugi najgorszy na boisku? Hhehee ma więcej asyst niż dest

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A pisałem przed chwila

0

Trochę finezji i odnalazł się nasz błazerio. Może coś wsadzi

1

@poskus zapomnieć wyciągnąć wnioski idąc jasny sygnał na przyszłość koniec walenia w ch... w tym klubie

5

@baartekk97 i pomyśleć że zamiast dembele griezmana i Coutinho mogliśmy szukać perełek w La masii za grosze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szklaner prawda był 2,4 razy lepszy jak mial 18 lat

2

@bartulek98 młodszy, tańszy bardziej potrzebny, środek mamy obstawiony

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@malyszu chociaż słupek, bo ostatnio wali w bramkę jak w futbolu amerykańskim

0

@Litman mecz do wygrania, ale ile osób przed meczem braliby remis w ciemno?

0

Ale nokaut masakra

0

Ale żenada to poprostu niemożliwe. Niby człowiek wie jak sędziują, ale dalej wkurw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy ten koleś trafi kiedyś w światło bramki?

1

@jackdaniels w pierwszej połowie powinien podzielić w paru sytuacjach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Flyingbetoniarka dostał rykoszetem, znowu przypajacowal, a gość za taką kartkę powinien dostał gruba karę od klubu

0

Co ten sędzia mnie grzeje, no drugi lahon.

0

Ale dzban masakra

0

Kurwa............

1

Sevilla przycisnęła, a tu jeszcze pół godziny

0

@arczi1899 fakt. Chory przepis.

0

Kur...Czaki żyjemy jedziem dalej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ramek nie cisnę. Doceniam grę w tym sezonie i końcówce zeszłego, ale potrzebujemy kogoś szybszego po sam spokój i przegląd pola to za mało. Nie nadąża za kontrami i robi się luka.

0

Jedna akcja busi odpuscil i zrobiło się cieplo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?