aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Grruber zaimpomnił chyba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Podawał Mingueza? Drugi najgorszy na boisku? Hhehee ma więcej asyst niż dest
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A pisałem przed chwila
0
Trochę finezji i odnalazł się nasz błazerio. Może coś wsadzi
1
@poskus zapomnieć wyciągnąć wnioski idąc jasny sygnał na przyszłość koniec walenia w ch... w tym klubie
5
@baartekk97 i pomyśleć że zamiast dembele griezmana i Coutinho mogliśmy szukać perełek w La masii za grosze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szklaner prawda był 2,4 razy lepszy jak mial 18 lat
2
@bartulek98 młodszy, tańszy bardziej potrzebny, środek mamy obstawiony
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@malyszu chociaż słupek, bo ostatnio wali w bramkę jak w futbolu amerykańskim
0
@Litman mecz do wygrania, ale ile osób przed meczem braliby remis w ciemno?
0
Ale nokaut masakra
0
Ale żenada to poprostu niemożliwe. Niby człowiek wie jak sędziują, ale dalej wkurw
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy ten koleś trafi kiedyś w światło bramki?
1
@jackdaniels w pierwszej połowie powinien podzielić w paru sytuacjach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Flyingbetoniarka dostał rykoszetem, znowu przypajacowal, a gość za taką kartkę powinien dostał gruba karę od klubu
0
Co ten sędzia mnie grzeje, no drugi lahon.
0
Ale dzban masakra
0
Kurwa............
1
Sevilla przycisnęła, a tu jeszcze pół godziny
0
@arczi1899 fakt. Chory przepis.
0
Kur...Czaki żyjemy jedziem dalej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ramek nie cisnę. Doceniam grę w tym sezonie i końcówce zeszłego, ale potrzebujemy kogoś szybszego po sam spokój i przegląd pola to za mało. Nie nadąża za kontrami i robi się luka.
0
Jedna akcja busi odpuscil i zrobiło się cieplo