17

Oby skład zwycięski, choć wolałbym Nico zamiast de Jonga

0

@Ziemny wszystko fajnie. Nico, Gavi, Pedri, ale trzeba szukać kogoś za busqetsa, bo myślę, że w przyszłym sezonie nie ma prawa bytu w tym klubie, chyba, że na zmianę z jakimiś słabymi

0

@Magicc89PL akurat Pato miał chyba ko koło 180. Chyba, że nie ten Pato. Koniec końców zgadzałoby się mikruski robiły różnicę

1

@michelos zobaczymy, czas pokaże. Na razie zaczyna to fajnie wyglądać. Jest ruch z przodu, wyeliminować błędy indywidualne i pomału wymieniać zawodników na pasujących xaviemu i za dwa lata to znów może być potwór

0

Ależ się smyklo jakby nie spalony to czerwień

0

@Nazija no jasne taki Bayern się pyta o ile to prawda bo lepiej zapodpis dać 10 i agentowi z 5 niż płacić za transfer że 40.

0

Fajnie to on grał w rennes i Dortmundzie u nas to karykatura piłkarza.

1

@michelos zgodzę się ze wszystkim ma to coś, tylko, że nie potrafi tego wykorzystać. Gość ma odejście, drybling, dwie nogi i co z tego. Nie mogę wymazać akcji z Liverpoolem na 4-0 i tak go postrzegam. Przedłużyć umowę i sprzedać. Może za szybko na ferowanie wyrokow, ale może Abde da nam więcej za promil kasy dembele

7

Jedyne zagrożenie z lewej Abde. Środka nie ma dembele umarł. Tych dwóch gości już do zmiany rezerw nie będzie gorsza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może być radosny football

1

To jest masakra trzech cztery ,, wieże" w obronie a koło sam do główki skacze

1

Piękna asysta brawo pany

0

@mildan1704 i z przodu i z tyłu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mecz jak 6 liga grecka

2

@Jestjakjest jednojajowi z dembele

0

Jeśli to prawda. Czy wysłuchiwanie ofert nie powinien zacząć w styczniu? Można mu jakoś dojebac za zbyt wczesne negocjacje?

0

@emjot Oleguer i dmytro czychryński

0

@SnieguPlock bardziej Gavi przypomina Davidsa. Ta jebana zadziorność w takim wieku mega

0

@ramon59 chociażby w zaangażowaniu, pressingu, jakieś akcje z pierwszej piłki i to przy tych samych zawodnikach. Strzały z dystansu. super nie było, ale bez cudów w parę dni.

18

3 punkty i widać mały progres. Krok po kroku odzyskać skrzydłowych i będzie sympatycznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to jest za gość. W ekstraklasie by się łapał. Co wejście to klocek

1

I fart wrócił ufff

1

@jacenty82 widać poprawę jest zaangażowanie, są chęci, fajny pressing, tylko szczęścia do bramek brakuje, a są okazje i nietuzinkowe zagrania. Żeby nie było tak pięknie jest też mega słaby Mingueza, który mogła załatwić 2 bramki

6

Zajebiste są te doskoki do przeciwnika tego brakowało

1

@Woland10 szacun za fantastykę. Roberto miszcz na prawej, w sumie gdziekolwiek. Luuk taki Rasiak w Barcelonie. Dobrze że xavi nie widzi bo pewnie , by skorzystal

1

@Rivaldinho11 jestem, znaczy byłem. Koło żeby chociaż biegał, a tu kurwa stojano od wejścia. Nie da się go wytłumaczyć brakiem minut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?