2

Finale ooooooooooo

0

@Jasny23 w 90 min było tylko 1.0 mogę się denerwować teraz do konca

2

@noface spokojnie Polacy w siate i ręczna nas zarobili

0

Zaczela sie chamowa

0

@Ziegenhals Pan Sławek byłby innego zdania

0

Kur..a tylko kiedy pikej

0

Za takie cosik Langner kiedyś wylecial

0

Jak na moje ześlizgnęła się pi rece

0

Kurwa karny jak nic

0

@robaqxcore91 ale koniec końców odkopał trupa

0

@kubajr ktoś tu wiersze w rymy składa jak Mickiewicz Adam

0

@DickSet prawda ziom

1

Maestria pany. Królowie remontad

0

Dawaj messi i w dogrywce po jich

0

Potrzebne iniestazo

0

Nie było ręki???

0

Ni chu...a nie wejdzie

4

Griezman zabil mecz

1

Dawaj asyste jak ostatnio

0

@Bejlu ni chuchu teraz na nich

0

Mats dawaj dawaj

2

Kurwa mac tak grac i dipa

0

S:koda ze nie na klate i wolej mial czas

0

Jak nic potrzebna druga bramka bo będzie nerwowo

4

W takim ustawieniu Busi wygląda naprawdę dobrze

0

5 dla Dembele naprawdę?

0

@daff1992 może powinien tak wchodzić na 10, 15 minut druzyna ma lepsze morale, każdemu bardziej się chce. I to ten lek na całe zło

2

@rafal3030 mysle ze to tego nie trzeba Boga

3

Szykuje Puiga na Seville

1

@daff1992 wszedl i dwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?