0

@daff1992 a z nimi w składzie walka o eliminacje LM i max 1/8

0

@BARCA1899Messi może być powtórka z Bayernem

0

@panczo umtiti za grieza i mingueza za dembele

0

@WaFen dzieki w życiu wiedzie mi się naprawdę fajnie, Tobie również życzę powodzenia. - parówko

0

@WaFen prezentujesz ten sam poziom jak widzę. Na zakończenie udaj się do swojej komórki- obórki. Jak tam u siebie mówicie? Wio

0

@WaFen a zapomnialem. Małego poszukaj sobie między nogami.

0

@WaFen to jak cie nie interesuje to po co glos zabierasz? I szkoda, ze nie interesuje cię co twoj stary myśli

0

@Natwik zgadzam się z Tobą jeśli mają dostać tą 8 to po odważnej i zaangażowanej walce tylko ich chyba nie stać na coś takiego

1

@zibi i tak zbieramy , a może ktoś z młodych odpali

0

@Natwik 8 może dostaną, ale z nastawieniem stawiamy autobus , żeby dostać jak najmniej

1

@fcbarcakamil ale grac do końca sezonu tym składem jest bezcelowe. Moim zdaniem właśnie po tym meczu powinien Ronald cos zmienić. Odstawić słabych i odstających i próbować młodych juz nie ma nic do stracenia

0

@Volley jescze musieli by chcieć przyjść, ale koleś pisal ze to życzenie

1

@antymadrista1 niby masz racje, ale i tak ciężko się to ogląda i za groma nie można się z tym pogodzić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robertocarlos76 chyba w pierwszej pllowie

0

@Korek365 niech sobie chlopaki zagrają w przedostatnim meczu LM w tym sezonie. Chyba tyle

1

@fcbarcakamil a tam może i dobrze resztę sezonu sprawdzać młodych może ktoś odpali jak kiedyś pedro

1

@budzik za wolny jest nie może w nogi trafić

0

@dlugopis może o to chodziło. Na premiach zaoszczędzą

0

Ten mecz chyba przechyla szale o odejściu Messiego

0

Alez sie bawią w Barcelonę

0

@Arek10822 czemu sezonowcu od paru sezonow tak się dzieje po co się męczyć może jutro ziom do pracy idzie

0

@RivaldoVitorBorba to nie cały cytat

0

@Greenalley ale na czym czego mu brakuje. Ma miejsce zamiast honic do przodu to kreci w miejscu albo straci albo do blizszego

0

@suarez9419 w zależności bym się nie zdziwil

0

@suarez9419 przedłużymy nadzieje

0

@WaFen mega straszne ziom. Tylko wisiora gdzieś w szafie nie strzel z tego powodu, bo bym sobie nie wybaczył

0

@Krzyszt8f_xd alaba w city

2

Mysle ze z ta mentalnością przy wygranej 3.0 jak z LOL w Paryżu dostaliby 4

0

@czarny_w i to bylby świetny wynik przed rewanżem. Minimum 2 dwie bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?