aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daff1992 a z nimi w składzie walka o eliminacje LM i max 1/8
0
@BARCA1899Messi może być powtórka z Bayernem
0
@panczo umtiti za grieza i mingueza za dembele
0
@WaFen dzieki w życiu wiedzie mi się naprawdę fajnie, Tobie również życzę powodzenia. - parówko
0
@WaFen prezentujesz ten sam poziom jak widzę. Na zakończenie udaj się do swojej komórki- obórki. Jak tam u siebie mówicie? Wio
0
@WaFen a zapomnialem. Małego poszukaj sobie między nogami.
0
@WaFen to jak cie nie interesuje to po co glos zabierasz? I szkoda, ze nie interesuje cię co twoj stary myśli
0
@Natwik zgadzam się z Tobą jeśli mają dostać tą 8 to po odważnej i zaangażowanej walce tylko ich chyba nie stać na coś takiego
1
@zibi i tak zbieramy , a może ktoś z młodych odpali
0
@Natwik 8 może dostaną, ale z nastawieniem stawiamy autobus , żeby dostać jak najmniej
1
@fcbarcakamil ale grac do końca sezonu tym składem jest bezcelowe. Moim zdaniem właśnie po tym meczu powinien Ronald cos zmienić. Odstawić słabych i odstających i próbować młodych juz nie ma nic do stracenia
0
@Volley jescze musieli by chcieć przyjść, ale koleś pisal ze to życzenie
1
@antymadrista1 niby masz racje, ale i tak ciężko się to ogląda i za groma nie można się z tym pogodzić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@robertocarlos76 chyba w pierwszej pllowie
0
@Korek365 niech sobie chlopaki zagrają w przedostatnim meczu LM w tym sezonie. Chyba tyle
1
@fcbarcakamil a tam może i dobrze resztę sezonu sprawdzać młodych może ktoś odpali jak kiedyś pedro
1
@budzik za wolny jest nie może w nogi trafić
0
@dlugopis może o to chodziło. Na premiach zaoszczędzą
0
Ten mecz chyba przechyla szale o odejściu Messiego
0
Alez sie bawią w Barcelonę
0
@Arek10822 czemu sezonowcu od paru sezonow tak się dzieje po co się męczyć może jutro ziom do pracy idzie
0
@RivaldoVitorBorba to nie cały cytat
0
@Greenalley ale na czym czego mu brakuje. Ma miejsce zamiast honic do przodu to kreci w miejscu albo straci albo do blizszego
0
@suarez9419 w zależności bym się nie zdziwil
0
@suarez9419 przedłużymy nadzieje
0
@WaFen mega straszne ziom. Tylko wisiora gdzieś w szafie nie strzel z tego powodu, bo bym sobie nie wybaczył
0
@Krzyszt8f_xd alaba w city
2
Mysle ze z ta mentalnością przy wygranej 3.0 jak z LOL w Paryżu dostaliby 4
0
@czarny_w i to bylby świetny wynik przed rewanżem. Minimum 2 dwie bramki