3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcinbarca1984 Tylko że Granada straciła dwa razy więcej bramek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@roni1080 Nigdzie nic nie daje koleś jest tak bezbarwny , że aż przezroczysty

0

@JUNIORcom Tylko do tego potrzebne są zmiany

1

A ten pajac nawet przyjąć nie potrafi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Messisinio Nie daje, żadnej alternatywy, chyba, że zagrania do tyłu - profesor pod tym względem

1

@Qba2113 nie istotne czy po kontuzji czy w rytmie meczowym. Koleś bez żadnej dynamiki, bez dryblingu śmiem twierdzić, że Firpo by lepiej wyglądał

2

Fajnie jest pressing są chęci,ale trzeba co najmniej drugą wcisnąć, żeby nie było nerwowki

1

@Vempers nie musimy starczy remis od biedy

3

@Domi92 obyś się mylił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Norbi2021 w drugą stronę pewnie by odgwizdał

0

@jeykey1543 ja już bym wolał Firpo

0

@La Pulgaa spokojnie po sezonie przedłużą kontrakt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Idealna okazja dla dembele na wejscie

1

Jeszcze pajac macha łapami że niby w piłkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zwyklykibic93 dokładnie za pedriego moriba za griezman a Dembele i jazda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@zwyklykibic93 daje odpocząć destowi przed wakacjami

1

Genialne nie ma co

1

Roberto podał dzisiaj choć raz do przodu? I kiedy w końcu wejdzie griezman?

0

Ten to się potrafi znaleźć w polu karnym

1

@daff1992 ja wyłączyłem przy 1.0 szkoda się męczyć

8

Nie mam słów do tej akcji stara dobra Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?