0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@lukkobe niech spi spokojnie rano pokaż Mu powtórki

0

Spokojnie będzie var

0

Może 5 zmian dzisiaj bedzie

0

@Litman i kartki dla Messiego i jonga

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A sociedad w tym roku w lidze u siebie nie przegral

2

@DamianBarcaCule genialne

3

Zajebiste jest to że każdy zapierdziela za zioma. Przejdą jednego i już jest następny. Jest kolektyw.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Psikuta_bez_S masz rację ale chłopak ma 18 lat i tak szacun za grę. Mam nadzieję że chociaż na 30 min wejdzie za niego Riczi

0

Lwia część Messiego, dziura Alby stary dobry Dembele i dobrze Griezman

2

@lukkobe jest git Panie zapierdalają jak nakręceni i gol grizmann

1

@jeykey1543 jak większość tych pajacyk w Hiszpanii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pressing Barcy naprawdę pod wrazeniem

0

Ale postawili autobus nie spodziewałem sie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zmienić dembele kto nie wejdzie bedzie lepszy. No chyba ze pjanic

0

@pinho1899 ma racje. Ile jeszcze czasu potrzebuje żeby zagrać równo trzy mecze? Gra w Barcy jak Zieliński w reprezentacji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

kurwa ten mecz jest do przejscia. 1.4 dogrywka i gramy dalej

2

Dembele sam mogł zrobić remontadę. A tak się strzela panie Dembele

1

@pomi11 i dwa swojaki i karny w pierwszej

0

@Tasde zgadzam się w 100% jak chłop potrafi ciągnąć team tak w tym meczu byl hamulcowym. Chociaż 1 połowa fajny presing

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Matix90 racja ale nie takie z kapelusza gwizdali a z emocji i po pierwszej powtórce bylem pewny że będzie wapno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?