aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@lukkobe niech spi spokojnie rano pokaż Mu powtórki
0
Spokojnie będzie var
0
Może 5 zmian dzisiaj bedzie
0
@Litman i kartki dla Messiego i jonga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A sociedad w tym roku w lidze u siebie nie przegral
2
@DamianBarcaCule genialne
3
Zajebiste jest to że każdy zapierdziela za zioma. Przejdą jednego i już jest następny. Jest kolektyw.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Psikuta_bez_S masz rację ale chłopak ma 18 lat i tak szacun za grę. Mam nadzieję że chociaż na 30 min wejdzie za niego Riczi
0
Lwia część Messiego, dziura Alby stary dobry Dembele i dobrze Griezman
2
@lukkobe jest git Panie zapierdalają jak nakręceni i gol grizmann
1
@jeykey1543 jak większość tych pajacyk w Hiszpanii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pressing Barcy naprawdę pod wrazeniem
0
Ale postawili autobus nie spodziewałem sie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zmienić dembele kto nie wejdzie bedzie lepszy. No chyba ze pjanic
0
@pinho1899 ma racje. Ile jeszcze czasu potrzebuje żeby zagrać równo trzy mecze? Gra w Barcy jak Zieliński w reprezentacji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
kurwa ten mecz jest do przejscia. 1.4 dogrywka i gramy dalej
2
Dembele sam mogł zrobić remontadę. A tak się strzela panie Dembele
1
@pomi11 i dwa swojaki i karny w pierwszej
0
@Tasde zgadzam się w 100% jak chłop potrafi ciągnąć team tak w tym meczu byl hamulcowym. Chociaż 1 połowa fajny presing
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Matix90 racja ale nie takie z kapelusza gwizdali a z emocji i po pierwszej powtórce bylem pewny że będzie wapno.