O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo - mój pierwszy ulubiony zawodnik z Barcy, a tak to wszystkich lubię
  • Ulubione zespoły Barca, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2000/2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2499
  • Polecenia 2543

Komentarze

0

@PawelBarcaVeB
Nie napisałem, bo w sumie nie wiem co o nim myśleć. W ataku fajnie plus wywalczony karny. W obronie jednak to on faulował(co prawda bardziej przypadek, ale jednak), no i druga rzecz, że czasami go brakowało w obronie po tej prawej stronie(a przynajmniej tak to zapamiętałem).

0

@Qaz123
Co do zawodników nie na swoich pozycjach, to pełna zgoda, tego nawet nie negowałem.
Wracając do młodych - tu też pełna zgoda, z tym, że powinno to odbyć się bardziej płynnie, a nie tak "nagle". Czyli, ten cały proces odmładzania powinien trwać od kilku sezonów. Inaczej mówiąc - w mojej opinii - nagłe przejście na samych młodych nie jest idealnym rozwiązaniem. Trzeba zamieszać.

0

@Qaz123
Zgadzam się z częścią Twojego komentarza. Jednak, w dzisiejszym meczu to Busquets zagrał co najmniej poprawnie, a bym powiedział nawet, że dobrze. A De Jonga nie widziałeś, bo ma kontuzje....

6

Ja do tej pory nie ogarniam, dlaczego Suarez dokończył mecz...
Vidal - 50/50. Pierwsza połowa beznadziejna, druga już lepsza.

Na 100% zawodnikiem meczu jest Puig. Jak dla mnie, brak kolejnych szans od pierwszej minuty będzie haniebne. Przecież on jedyny błyszczał w pomocy i ataku. W obronie genialnie grał Lenglet. To chyba jedyne plusy. No jeszcze Busquetsa bym na plus zaliczył, trochę mniejszy, ale jednak.
Co do reszty, to większość przeciętnie lub sinusoidalnie. Moim zdaniem nieźle też wszedł Roberto, ale też niczego specjalnego nie zrobił.
A najmocniej negatywnie to już wspomniany Suarez.

EDIT: Zapomniałem o Ter Stegenie, który niczego nie zawalił, a przez moment był bohaterem. Przy drugim karnym baaardzo nie wiele zabrakło.

0

Ja pitole...

Zobacz wszystkie

119

Tak jak myślałem - oszczędza Messiego w pojedynkach ze słabszymi

73

Wszyscy chcieli by Paco strzelił gola, nawet sędzia.

56

Suarez pakuje hat-trick nie tylko w meczu....

49

Patrząc na grę Arthura pytam: jakim cudem nie grał wcześniej?(pomijam kontuzję)

43

Nie wiem jaka jest prawda w tej sprawie, ale ojcowie Neymara i Messiego są mocno zachłanni. Jeden i drugi wykorzystuje syna by się bawić i zarobić.