O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 364
  • Polecenia 123

Komentarze

0

Jestem podobnego zdniania, każde tournee kończyło się tragicznym sezonem. Jestem za... więcej jednostek treningowych niż bezsensownych meczy.

0

@Kamazinho Wtedy była trochę inna sytuacja, a wyżej wymienieni panowie to naprawdę charakterne osoby były. Oni w wielkiej piłce byli od lat. Sam projekt sportowy był solidniejszy. Dla mnie to jest nie do porównania. Łatwiej było coś skomponować

0

Dla mnie sytuacja jest oczywista. Każdy Cule wie jaki obiecnie panuje nastrój w klubie. Myślę, że każdy ma mieszane uczucia. Nawet w słuszność prezesury Laporty. Sam czuję się od kilku lat jakbym siedział z nożem w plecach. Każdy straszy clue doskonale wie z czym się utożsamiał gdy zaczął kibicować Barcelonie. Teraz to wszystko powoli się zaciera. Każdy z osobna jest rozczarowany Na budowę projektu sportowego nie ma czasu. Każdy dobrze o tym wie, że wszystko musi dziać się tu i teraz. Zwłaszcza gdy rywal znowu zdobywa dwa cenne tytuły. Co może zrobić zarząd aby udobruchać cule a zarazem przyciągnąć uwagę mediów. Oczywiście ściągnąć gwiażde światowego formatu. Co by nie powiedzieć Lewandowski taką gwiazdą jest. Myślę, że Xavi doskonale wie jaką częścią suksceu jest odpowiednio sprofilowany napastnik. Sam Laporta doskonale wie co to znaczy dla klubu taka osobistość jak Lewandowski. Jego obecność w klubie przyniesie dodatkowe pieniądzę. Więc nie ma co się oszukiwać pod każdym wzgledem to jest dla nas korzystny transfer zwłaszcza, że klub ma obecnie tak fatalną sytuację.

4

Real nas wypunktował a co gorsza ośmieszył. Pierwsze połowa to kalka meczu na Camp Nou.

0

@fcbarcakamil Wole bardziej kreatywną grę gdyż najlepszą obroną jest atak. A my dziś w tym personalnym zestawieniu w pojedynkach jeden na jeden fatalnie na skrzydłach autostrada. Po 30 minutach nie mogłem na to patrzeć.

Zobacz wszystkie

40

Guardiola proszę wracaj do Barcelony czego jeszcze potrzebujesz aby zrozumieć, że sam męczysz się w tych innych zestawach ludzkich. Twój prawdziwy zestaw jest w Dumie Kataloni. Visca el Barca.

7

Ja to bym zaczął poważnie myśleć o współpracy piłkarzy z psychologiem.

7

Zdanie klucz "Nie można było spuścić głów. "

6

Myślę, że Lucho doskonale sobie zdawał z tego sprawę z możliwości fizycznych Rakitića przed tym meczem, dla tego też Rakitić usiadł na ławce, jednak niewymuszana zmiana zmienia plan podstawowy Luisa Enrique

5

Ciekawe ilu z was pomyślało, że z 9 jest Suarez z tym kierunkowym przyjęciem Braithwaitea