O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, brydż
  • Ulubiony zawodnik Xavier Hernández Creus
  • Ulubione zespoły Futbol Club Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie 4183
  • Liczba komentarzy 414
  • Polecenia 1483

Komentarze

42

Wy się ludzie zastanówcie najpierw... Mats to klasa światowa, top 5 bez dwóch zdań na swojej pozycji a Wy go chcecie sprzedać za 70 mln? I co potem? Kupimy jakiegoś Pene 2.0 za 50 baniek co nie będzie dawał tyle spokoju dla bloku defensywnego co Mats... Jak mamy się liczyć na arenie międzynarodowej, to trzeba sprzedawać graczy albo ze zdublowanej pozycji - przykład Rafy i Młodego Yamala, albo kogoś, kto nie pasuje do projektu.

Jednym słowem, nie można pozbywać się fundamentów, bo w ten sposób ciężko zbudować jest coś stabilnego. Mats jest jednym z takich fundamentów...

0

@Keson Felix np, gdyby nie bramka to można powiedzieć, że zagrał słabo. Christensen też wcale nie wyglądał przekonująco, jego również piękna asysta wyniosła nieco wyżej w ostatecznej ocenie. Ja mam wrażenie, że naszym brakuje opanowania (albo techniki) w kluczowych momentach meczu. Sam Brazylijczyk tak wychwalany w tym meczu powinien mieć dublet jak nie hattrick, bo kiedy będzie miał taką następną sytuację, że znajdzie się 3 razy sam na sam z bramkarzem? Raczej nie szybko.

Ogólnie mecz był super, ale to Bordalas zawalił, bo ustawił drużynę MEGA wysoko, co dało w końcu nam szansę pokazać jak grać szybko długimi podaniami. Nawet komentatorzy na kanale, na którym oglądałem mecz byli zdziwieni, że Getafe tak gra i że pewnie Bordalas cofnie zespół w przerwie meczu - czego nie zrobił, to był mega błąd. Lepiej dla nas. :)

0

@Keson Najsłabszy bo miał jeden kiks i jedno niecelne wybicie do przodu? Zobacz ile Niemiec daje spokoju linii obrony i pomocy... Nikt nie boi się do niego cofnąć nawet w krytyczny 5 metr do linii bramkowej gdy rywal presuje skrzydłami. Nie wspominając parady ze słupkiem, gdzie Hiszpańscy komentatorzy piali z zachwytu, że wraca stary dobry Ter Stegen. :) On jest dla nas bezcenny!

0

Oj, to chyba były "mokre sny" sztucznej inteligencji... :)
Ale człowiek też wierzy do końca, że tym razem się uda.

0

@blondasek to samo miałem napisać. :)

Zobacz wszystkie

155

Na Bernabeu nie można grać jak jest remont "kibla", ale urwany fragment dachu - przecież to nic groźnego...

154

Lenglet, jak Ty mnie w tym meczu zaimponowałeś... Dwie bomby na bramkę zablokowane żebrami (co musiało mocno boleć) i ten łokieć Ramosowi w rewanżu za Leo... Na prawdę super mecz naszej obrony! :) Vidal, jak czyścił to coś pięknego. :)

81

Pełen szacunek dla kibiców Betisu, którzy podziękowali Leo owacją na stojąco za to co ten mały Wielki człowiek robi dla footballu. Jest geniuszem i móc go oglądać to czysta przyjemność. Leo jest perłą La Liga i oby został nią jeszcze przez lata. ☺️

74

Lepszym rozwiązaniem byłoby pojechać i roznieść wszystkich przeciwników, a na końcu nie przyjąć medali i pucharu... ;) Tylko po wygranym finale pójść podziękować kibicom za wsparcie, do każdej z trybun a następnie zejść do szatni! To byłby bojkot transmitowany na całym świecie i to bojkot w JAKIM STYLU! ;)

70

Wyssał kasy z naszego klubu ile się dało nie dając praktycznie nic w zamian, pokazując brak zaangażowania, amatorskie podejście do zawodu i nie aklimatyzując się w drużynie. Teraz próbuje wyciągnąć jeszcze więcej kasy... Tacy ludzie według mnie zasługują na pogardę, dlaczego? Bo mają wszystko, wille, jachty, latają gdzie chcą, nigdy nie będą musieli się martwić o lepsze jutro, zawsze dostaną się do najlepszych lekarzy, są ustawieni do końca życia i nie potrafią docenić tego jak dobrze życie ich potraktowało.
Tyle w temacie tego barana. Chociaż nie wiem czy to porównanie nie ubliża tym inteligentym zwierzętom.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?