O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, brydż
  • Ulubiony zawodnik Xavier Hernández Creus
  • Ulubione zespoły Futbol Club Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie 4290
  • Liczba komentarzy 422
  • Polecenia 1512

Komentarze

0

@kejdzi Oby! Bardzo na to liczę, jak pewnie My Wszyscy. :)

24

Marc-Andre ter Stegen?! Przecież gdyby nie jego kontuzja, to sezon z LL mógł wyglądać inaczej. Według mnie niezasłużenie trafił na tą listę, do ostatniej kolejki bił się o trofeo Zamora!
W 28 meczach straconych 27 bramek - 0,96 gola na mecz, to dla porównania Iñaki Peña w 10 meczach puścił 17 bramek - 1,7 gola na mecz!
I to wynik Marca przy tak tragicznie grającej linii obrony...

0

„Ekonomia Los Blancos ma dużo zdrowego rozsądku i z Florentino nadal go będzie miała” - zgadzam się z Panem "Wackiem" w 100%, Florek pokazał jak zarządzać klubem w trudnym okresie Pandemii, jak nie dać się wyssać z kasy gwiazdom i utrzymywać klub w ścisłym topie przez tyle lat trzymając to wszystko żelazną ręką... Żeby nie było, przez ostatnie 20 lat Real w LL nie był nigdy niżej niż na trzecim miejscu, dołożone 5 razy CL, 5 razy klubowe mistrzostwo świata o pozostałych nie wspomnę. Mamy złoto w postaci La Masia i to jest ostatni skarb, który jeszcze nas obronił przed totalnym odskoczeniem Realu na poziomie sportowym. Pytanie tylko jak długo uda się trzymać tempo narzucone przez Białych, bo ekonomicznie jeszcze długo będziemy jak Polska za Niemcami.

Już się nie mogę doczekać startu kolejnego sezonu. VeB! :)

0

@kejdzi Miałem to samo napisać, Ci ludzie zamiast gryźć piach, zamiast pokazać, że warto na nich stawiać to człapią po boisku. O wspaniałym wyszkoleniu technicznym naszych grajków nie wspomnę, bo tyle beznadziejnych strat w naszej grze to jest coś totalnie nieakceptowalne. Jesteśmy cały czas na tym samym poziomie, tylko przeciwnik raz gra słabiej a raz lepiej, ot, jedyna różnica pomiędzy spotkaniami w tym sezonie. Mecze dobrze przez nas rozegrane, gdzie było widać coś więcej można policzyć na palcach dwóch rąk... :(

Zawsze broniłem Xaviego, ale straciłem już wiarę totalnie. :( Tutaj trzeba kogoś, kto przyciśnie tych piłkarzy, twardej ręki, która będzie egzekwować brak realizacji założeń taktycznych, brak zaangażowania a nie legendy, z którą każdy chce się kumplować. Gdyby odwrócić role, to taki Pepe Mel tą Barceloną rozłożyłby Xaviego na łopatki wbijając mu manitę... Zresztą, wczoraj mieliśmy furę szczęścia i Ter Stegena w bramce, bez tego skończyłoby się jak ostatnio z Gironą.

0

A za rok Jürgen Klopp. ;)

Zobacz wszystkie

155

Na Bernabeu nie można grać jak jest remont "kibla", ale urwany fragment dachu - przecież to nic groźnego...

154

Lenglet, jak Ty mnie w tym meczu zaimponowałeś... Dwie bomby na bramkę zablokowane żebrami (co musiało mocno boleć) i ten łokieć Ramosowi w rewanżu za Leo... Na prawdę super mecz naszej obrony! :) Vidal, jak czyścił to coś pięknego. :)

81

Pełen szacunek dla kibiców Betisu, którzy podziękowali Leo owacją na stojąco za to co ten mały Wielki człowiek robi dla footballu. Jest geniuszem i móc go oglądać to czysta przyjemność. Leo jest perłą La Liga i oby został nią jeszcze przez lata. ☺️

74

Lepszym rozwiązaniem byłoby pojechać i roznieść wszystkich przeciwników, a na końcu nie przyjąć medali i pucharu... ;) Tylko po wygranym finale pójść podziękować kibicom za wsparcie, do każdej z trybun a następnie zejść do szatni! To byłby bojkot transmitowany na całym świecie i to bojkot w JAKIM STYLU! ;)

70

Wyssał kasy z naszego klubu ile się dało nie dając praktycznie nic w zamian, pokazując brak zaangażowania, amatorskie podejście do zawodu i nie aklimatyzując się w drużynie. Teraz próbuje wyciągnąć jeszcze więcej kasy... Tacy ludzie według mnie zasługują na pogardę, dlaczego? Bo mają wszystko, wille, jachty, latają gdzie chcą, nigdy nie będą musieli się martwić o lepsze jutro, zawsze dostaną się do najlepszych lekarzy, są ustawieni do końca życia i nie potrafią docenić tego jak dobrze życie ich potraktowało.
Tyle w temacie tego barana. Chociaż nie wiem czy to porównanie nie ubliża tym inteligentym zwierzętom.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?