aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najebal środkowych i nie ma środka. Lewy dalej jak rasiak. Jak go nie zmieni w przerwie to trzeba przełączyć na ligę bułgarską
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Ja rozważam zakup Astona Martina Vulcan
1
@Tridente2015 to wyżej było napisane z przekąsem
4
Wyrwa kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JaroCoach a może camavinga odpali na stoperze, rodrygo na 9 i ściągną kepe. Oby jednak mie
4
Dobra ile do nas za nygusa?
8
@KondiCules tym się różnimy od prześcieradeł
0
@BordowyPtak kiedyś w polityce jakiś gość coś mówił, że są plusy dodatnie i plusy ujemne, a oni nie kłamią
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To ilu wam się uda jednego czy może że dwóch?
2
Prezentacja? a jak rejestracja, bo chyba tylko 13 mamy w składzie na teraz
0
@pacior95 tośmy śmieszków wywołali do tablicy.
0
@MrCental z żuka to można sok zrobić
3
@PauCasals w dzień. Po zmierzchu piją bo Allah nie widzi
6
@Veysel i tu się zgadzam w pełni. Ronnie to czysta magia. Trzy zwody? Chyba w jednym zagraniu.
4
Śmiech na sali..........
0
@barteksuchy85 boski Torres
0
Oj bo wzmocnienia będziemy szukać canterze
3
A ja bym chciał i to bardzo koenigsegga gemere
1
Dobra .ebac to. Niech się buja od razu do Paryża, biorą za niego te drobne i kończyć Sage z zapomnieniem. Życzę mu, żeby następne lata u arabów grał tak pięknie jak u nas.
9
@FCB17 ostatnio tyle komentarzy było po 8-2 z bayernem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krzywy wiem wiem, ale może system padnie, wyłączą routery zabraknie neta? Jeden dzień a 25 mln to u nas prawie budżet na sezon
0
Jak będzie chciał odejść, przetrzymać do sierpnia i nara. U nas lepszy projekt sportowy więc pójdzie tylko dla kasy
3
Można z dystansu?
5
Tyle wałów i co dalej? Chodzi spokojnie i ma wy..baner cos jak politycy u nas
0
@R_da_Souza_Faria nie no daj spokój bo nie usnę