aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@galix22 najszybszy środkowy na boisku przecież to proste
0
Zero ambicji. Mnie przed tv wkurwia to klepanie Girony a na boisku lajcik
1
@damcio24 nieodpowiedniej
4
Stale fragmenty na poziomie.
Na poziomie 6 ligi tybetańskiej. Tylko wysokość się zgadza
0
@damcio24 i otóż to. Tacy goście mogliby z ogórkami grać nawet bez trenera. A tu przyjeżdża byle kto i grają jak u siebie
1
I cyk rafa zostaje
0
@Qaz123 podobno dużo tlumaczy
2
Kurwa jak po tej akcji go nie zdejmie to go powinni na rączce wywieźć
0
@Macio93 koleś w zeszłym sezonie miał chociaż liczby po słabych meczach. Teraz tylko słabe mecze.
5
Ale jebana kpina. Wygrana z atletico to wypadek przy pracy. Statystycznie kiedyś mecz im musiał wyjść. A dzisiaj wracają do normalności. Cierpienie, padaka i to wszystko.
0
@fotohobby oby na końcu nasi mięli chociaż jedną bramkę więcej
1
@AlberoLuqe nie zauważyłem u siebie
1
@adukla ja myślałem że Hochland mu jebnie jak zatrzymał akcje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Jak fajnie popatrzeć jak Barca gra do przodu. Jednak nie zapomnieli jak się tworzy akcje
1
@drifboy25 do 3 razy sztuka?
1
@polokola no i vinicjusz już Ciebie nie lubi
0
Ogórki mają strzały życia podobno, a u nas max z 10 metra
2
Sytuacja bardzo podobna do rashforda. Tylko u nas var przysnął. Znowu.
17
Zajebisty rekord. Pewnie go podkręcimy do końca sezonu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W pięknych czasach przyjeżdżał obsrany real, atletico i reszta, a teraz byle ogórki w Barcelonie grają jak u siebie
2
@FATTOMY ni chuj......a będzie guano a oni będą go trzymać bo ma dna Barcy
1
Grajki memy. Jedyne wytłumaczenie to że chcą dorobić słabą pensje i obstawiają u booka
0
@PietrasCoelho szach mat
9
I bardzo kurcze fajnie, że cię przekonali tylko szkoda że tak późno
0
@Yoshi94 nie takie karne gwizdali
0
@catalanian09 ale były momenty, kiedy nie musiałem zabijać czasu czytaniem komentarzy
0
@cuenca chłop ma rację. Takie mecze to masochista może oglądać. Koemana, Valverde powieźli by już dawno za taką grę, a w zasadzie brak gry.