0

@galix22 najszybszy środkowy na boisku przecież to proste

0

Zero ambicji. Mnie przed tv wkurwia to klepanie Girony a na boisku lajcik

1

@damcio24 nieodpowiedniej

4

Stale fragmenty na poziomie.
Na poziomie 6 ligi tybetańskiej. Tylko wysokość się zgadza

0

@damcio24 i otóż to. Tacy goście mogliby z ogórkami grać nawet bez trenera. A tu przyjeżdża byle kto i grają jak u siebie

1

I cyk rafa zostaje

0

@Qaz123 podobno dużo tlumaczy

2

Kurwa jak po tej akcji go nie zdejmie to go powinni na rączce wywieźć

0

@Macio93 koleś w zeszłym sezonie miał chociaż liczby po słabych meczach. Teraz tylko słabe mecze.

5

Ale jebana kpina. Wygrana z atletico to wypadek przy pracy. Statystycznie kiedyś mecz im musiał wyjść. A dzisiaj wracają do normalności. Cierpienie, padaka i to wszystko.

0

@fotohobby oby na końcu nasi mięli chociaż jedną bramkę więcej

1

@AlberoLuqe nie zauważyłem u siebie

1

@adukla ja myślałem że Hochland mu jebnie jak zatrzymał akcje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Jak fajnie popatrzeć jak Barca gra do przodu. Jednak nie zapomnieli jak się tworzy akcje

1

@drifboy25 do 3 razy sztuka?

1

@polokola no i vinicjusz już Ciebie nie lubi

0

Ogórki mają strzały życia podobno, a u nas max z 10 metra

2

Sytuacja bardzo podobna do rashforda. Tylko u nas var przysnął. Znowu.

17

Zajebisty rekord. Pewnie go podkręcimy do końca sezonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W pięknych czasach przyjeżdżał obsrany real, atletico i reszta, a teraz byle ogórki w Barcelonie grają jak u siebie

2

@FATTOMY ni chuj......a będzie guano a oni będą go trzymać bo ma dna Barcy

1

Grajki memy. Jedyne wytłumaczenie to że chcą dorobić słabą pensje i obstawiają u booka

0

@PietrasCoelho szach mat

9

I bardzo kurcze fajnie, że cię przekonali tylko szkoda że tak późno

0

@Yoshi94 nie takie karne gwizdali

0

@catalanian09 ale były momenty, kiedy nie musiałem zabijać czasu czytaniem komentarzy

0

@cuenca chłop ma rację. Takie mecze to masochista może oglądać. Koemana, Valverde powieźli by już dawno za taką grę, a w zasadzie brak gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?