O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 732
  • Polecenia 1106

Komentarze

7

Tak Tak , zmiana trenera cos zmieni...... jak to mawia klasyk, z gowna bicza nie ukrecisz. Mamy słabą kadre , kontuzje, poczatek sezonu, poczekajmy. Niestety Bartek zarznął kadrowo Barcę i trzeba czasu zeby to wszystko uporządkować. To jest Barcelona zawsze po dołku jest gloria.

3

Oglądam Barcę od momentu kiedy nasz trenejro strzelił Sampdorii zwycięskiego gola w Pucharach. Tak bezpłciowej drużyny jak tak obecnie od tamtego momentu nie widziałem. Zawsze był crack chociaż jeden jak np Romario, Rivaldo, Ronaldo, Ronni, Messi nie wspominając innych którzy giermkowali w/w jak Pipen Jordanowi. Obecnie nie ma pół piłkarza który robił by różnice przez cały sezon. Będziemy jechać na obecnej formie poszczególnych zawodnikach jak reszta przeciętnych drużyn w LL plus forma przeciwnika. Mam nadzieję że Laporta jak najszybciej wyprostuje finanse a z naszych wychowanków wyskoczy jakiś magik który chociaż troszkę pozwoli nawiązać do tego co w/w pokazywali.

4

Nikt nigdy nie dał Barcelonie tyle co on, myślę że ten jeden sezon mógł dostać, pewnie można było się jakoś dogadać ( chociaż co ja tam wiem ). Patrząc na nasz skład to Messi mimo swojego wieku to był nasz najlepszy gracz. No ale mleko się rozlało i trzeba z nadzieją patrzeć na przyszłość, po Ronim i Deco też Barca miała się stoczyć a wiemy jak się skończyło. .... Jednak boli w jaki sposób odszedł.

1

Hahahahha i potem się jeszcze dziwi że siedzi na lawie, a on się nie nadaje nawet na sprzątaczkę.

1

Co to są za niedoroby to żal patrzeć, niestety smród za Bartkiem i jego "żondami" będziemy czuć jeszcze długie lata. Ooooo debil na L właśnie osłabia Barce.

Zobacz wszystkie

52

Barca to zespół który wymyślił tzw. kontrę pozycyjną

38

A nie mówiłem.... jak tylko zmienia Roberto na Semedo to Barca strzeli....hehehehe

37

Czekasz człowieku tydzien na mecz a oni stoją zamiast grać. Rozumiem przegrać po walce ale wq.... mnie oddany mecz już w szatni.

25

Podobno Benzema do nas a do Realu Xavi. Pewne info- przeczytałem na drzwiach w kiblu na Orlenie pod Przegędzą.

24

Nie ma co narzekać. Ale jedno trzeba powiedzieć. Buzi gra w tym sezonie taki piach że aż żal. On wyszedł się przyglądać a nie grać.