O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 964
  • Polecenia 1523

Komentarze

1

@tomasthc tylko nic z tego nie wynika, same jeźdźcy beż głowy. Dynamiczne wejścia tylko podanie albo strzały jak pokraki

2

Ile w jednym meczu można strzelić za słabo, niecelnie, ch... wie jeszcze jak. Oni tam chorują na coś wspólnie wszyscy że jest problem trafić w te 15 m2 ?? To jest Barcelona a nie jakąś 7 liga. Zalosneeee.

3

Tragedia jak dużo niedokładności i braku zimnej głowy jest w tej Barcelonie. Sevilla jest słabiutka i już powinna być wyjaśniona. Najgorsza jest ta dziura w środku pola i łatwość przechodzenia przeciwnika pod nasze pole karne. Z klasowym przeciwnikiem byłoby pozamiatane.

3

Nic się nie dzieje. W tym sezonie gra.y mocno ofensywnie. Dużo strzelamy dużo tracimy. Cancelo i Balde są pod branka ale przeciwnika, większą ilością piłkarzy jesteśmy pod bramka przeciwnika. Widać różnicę, w zeszłym sezonie człowiek zasypiał przed telewizorem , obecnie cały czas się coś dzieje nawet jak nie idzie. W zeszłym sezonie graliśmy trzema środkowymi mimo że jeden próbował udawać boczego.

1

Tak jak już powtarzałem w Barcelonie polowa piłkarzy to drewno i szrot a druga to pezecietniaki. Bayern, czy MC nas zmiotą z planszy w 5 sekund. Oczywiście do tego nie dojdzie bo z taką grą nie wyjdziemy znowu z grupy LM. Tyle kasy klub marnuje na place dla tych pseudopilkarzy.

Zobacz wszystkie

52

Barca to zespół który wymyślił tzw. kontrę pozycyjną

40

Lewy do domu samolotem, reszta pociagiem a Torres z buta

38

A nie mówiłem.... jak tylko zmienia Roberto na Semedo to Barca strzeli....hehehehe

37

Czekasz człowieku tydzien na mecz a oni stoją zamiast grać. Rozumiem przegrać po walce ale wq.... mnie oddany mecz już w szatni.

25

Podobno Benzema do nas a do Realu Xavi. Pewne info- przeczytałem na drzwiach w kiblu na Orlenie pod Przegędzą.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?