O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2317
  • Liczba komentarzy 172
  • Polecenia 379

Komentarze

0

Proszę mi podać chociaż jeden mecz w którym Zlewy zagrał wyśmienicie , bardzo dobrze , że był prawdziwym crackiem ,

0

@Tatazolwinia uważam że pierwsza 9 którą wymieniłeś stanowczo byli by lepsi niż Zlewy ,

0

@DamianPSV jesteś śmieszny jak te wirtualne śmieszynki , niby zabawne niby kolorowe a tak naprawdę z gówna ulepione

7

„Byli przekonujący w pierwszej połowie i wykorzystali to, ponieważ mieli najpiękniejszą rzecz w piłce nożnej, czyli przekonanie”- piękne słowa Colo

0

Przestańcie go bronić !!!! Gra dla Barcelony , a to wymaga od napastnika strzelania bramek , techniki i grania 1:1 plus odgrywania z klepki . Tak umieli wszyscy przed Zlewym, może nie strzelili tyle bramek ale kreowali akcje i dobrze się ustawiali , a co Zlewy pokazał we wczorajszym meczu ? Tzw kupę , i nie brońmy go tylko dlatego że jest Polakiem . On tu nie pasuje . Bądźmy szczerzy 50 baniek wydane w błoto plus jego pensja .

Zobacz wszystkie

38

Jeśli dla kogoś to jest dużo 41 baniek , to naprawdę ma nie równo pod sufitem , wszyscy wiedza ze arabusy za petrodolary zepsuli rynek , nawet Loverpool musi płacić za bramkarza ponad 75 baniek , to jest dopiero chore

36

Ale co tu dużo mówić , chłopak dowiedział się ze może grać w Barcelonie a taka okazja zdarza się tylko raz w życiu , wiec powiedział dobranoc Rzymie !!!!!

25

Mbape + 350 baniek i niech go biorą

12

No to elegancko , Atletico będzie mu placilo z 25 baniek na rękę czyli około 50 bo tam jest prawie 50% podatku , czyli na pare lat Atletico zapomni o silnych transferach !!! Pięknie to wykorzystał , żeby dostać taką podwyżkę !!!!!

11

Przepraszam czy jest tu jakiś administrator !!! Bo czytając te komentarze o Don ANDREASIE że idzie do Chin po kasę , to aż nóż się w kieszeni otwiera , To jest brak szacunku dla naszej IKONY , wiec mógłby ktoś , coś z tym zrobić i oddzielić plew , bo już mam dosyć tych dzieci i sezonowcow !!!!

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?