La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 828 Culés

#Tiki-taka

Ferran Torres nie zamierza odchodzić z Barcelony w letnim okienku transferowym. [Sport]

konto usunięte

47

a czy Ferran Torres zamierza zacząć grać jak przystało na ten klub?

0

gdzie mu bedzie lepiej ,grac nie musi ,kasa jakaś wpada,widocznie mu to pasuje

5

to bedzie nasteony pasozit

5

Takie deklaracje można stawiać jeśli jesteś gwiazdą klubu i budzisz zainteresowanie, w sytuacji w jakiej jest Torres to bardziej brzmi jak trzymanie się cycka.

6

Mam za to nadzieję, że dyrekcja klubu będzie miała zamiar pożegnać Ferrana Torresa. [Ja]1

4

A kto sam chce odejść z Barcelony.bpiekna pogoda, piękne miasto, kasa się zgadza

2

Ale wy jesteście płytcy w tych waszych komentarzach xd "kasa się zgadza to chce dymać barce he he he" a może po prostu mimo swojej roli w zespole nie łamie się i walczy żeby odnieść sukces?

1

Pierwsze co to musiałby być kupiec który wyłoży za niego to co wydała Barcelona, bo jeśli przyszły nabywca zaoferuje 20mln to jaki jest sens sprzedaży. Żaden.
Ferran już pokazał, ze jest takim Higuainem tylko być może jeszcze gorszym bo marnuje więcej okazji

1

W zasadzie w obecnej formie w ogóle nie powinien wychodzić na boisko, koleś od wielu miesięcy jest kompletną porażką boiskową, gdyby posiedział na ławce do końca sezonu, to rura szybko by mu zmiękła i skończyło by się cwaniakowanie.

1

@lionelmessigoat Oj tam, oj tam, nie można chcieć wszystkiego. Na razie mu wystarczy że zarabia tak jak przystało na ten klub. Ale tak poważnie to może przedstawił by jakieś inne argumenty oprócz chciejstwa. No i do tego pewnie będzie miał zapewnienie od Xaviego że jest potrzebny i będzie optował za jego pozostaniem bez względu na prezentowany poziom.

konto usunięte

0

jeszcze się może dużo zmienić ...

0

W Espanyolu będzie gwiazdą

0

barceloński Asensjo. 5 spotkań beznadziejnych potem 1 bramka i wszyscy wierzą że "wraca" do formy po czym jest kolejne 5 beznadziejnych spotkań. A w Polsce Ćwiąkały i Dominiki Piechoty wmawiają czarnemu ludowi że to "zdolny" gracz no bo przecież miał świetny wrzesień 2021 r.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?