0

@Gino fort? Myślę, że grając z Realem z nim w składzie to meczu byśmy nie przegrali. Z tyłu solidnie do przodu bez fajerwerków, ale co nam daje cancelo ostatimi czasy?

1

@narciarz to pewnie w przyszłym sezonie taki sam obraz gry i składu. Zero wyciągania wniosków. Wygląda na to, że nie wiadomo jak ujowo zagrasz w następnym dalej pierwszy placyk

2

@MalanFCB wiadomo, że u nas kasa jest ważna. Tylko, żeby nie chcieli później odkupić gościa x3 drożej

0

A faye pewnie do odstrzału

6

I takich podań w Barcelonie nie ma jak zagrał busi. Prostopadle dogrania istnieją tylko w Fifie.

0

Komentarz usunięty

0

To niech razem idą w świat

0

@Tool Kryszak kiedyś bawił, a ten dzizys mnie zagrzał. Pedriego depnął, machał łapami, a jak poszła nasza akcja to się nawet nie otrzepała.

3

Mecz historia. Pewnie i tak real by nie zgubił pkt. Dawać forta za cancelo, więcej min dla roque i dać szanse faye

0

Modric jebany ściemniaczu

1

Ale to jest dzban. Niech wraca gościu do city a my grajmy canterą. Sabotuje kolejny mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rivaldinho11 jednosezonowiec. Bayern nie przedłużył bo zaczął grać lipe. City to samo i jak widać u nas też już lepsze czasy ma za sobą

0

@tristan87 Fabiański

2

Wytrzymać Pany. Autobus, przerywanie cokolwiek, żeby utrzeć nosa szejkom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ludzie tylko w światło trafic

0

@LatajacyHolender chyba Węgrami

0

@ziomal62 mało, że wolny to bardzo blisko strat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie wiem jak u Was, ale ledwo zaczęli, a nerwy napięte na maxa

2

Remis w ciemno przy nawet mocno ujowej grze.

0

@norbo80 no tak zwłaszcza, że marudna bo choroba ja rozkłada.

2

Brawo Pany, świetny mecz, mądrze rozgrywany. Nie sądziłem, że stać nas na takie granie.

2

W końcu bramka z roznego

1

Dawać mu na hat tricka

0

@mightyanaldevastator fakt nie skojarzylem

0

Ale masakra poszedłem core uspać wracam a tu 2-2

0

Szkoda młodego, ale nie wszedł w mecz. Dzięki za pół asysty, ale na dzisiaj to za malo

0

@Magicc89PL napisz coś wiecej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?