1

@graco14 nadzieja tylko w trenerze, może świeże spojrzenie, jakąś konkretną taktyka, bo skład na papierze mamy mocny do tego może jakieś perełki z cantery?

0

Zapowiada się kolejny ciężki sezon i łach w robocie po weekendzie

0

@graco14 ale my się lubujemy w takich beznadziejnych transferach. Najgorsze, że w takich trudnych czasach wyrzucić kupę kasy na roque, a teraz Olmo.

1

@BORO_12 to strzał kontrolny w tył głowy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KibicBarcy84 było blisko nawet bardzo blisko. Sam czytałem, że zarząd jest ekstremalnie spokojny

2

@Dominiczek1704 proste. Pivot oriol, wraca sergi Roberto i na rotację Pedri, gavi i de Jong jak dojedzie

0

Teraz będzie jak z neymarem. Co okienko to Nico w barcelonie

11

Nowy transfer? Witamy Serżi Roberto. Koleś na kilka pozycji za darmo

1

Chyba trzeba tu zajrzeć za dwa tygodnie , bo to już mdli

1

Nigdzie nie pójdzie. Za wysoki kontrakt z którego nie zrezygnuje. Gość wie, że to schyłek i takiej kasy jak b Barcelonie nie dostanie nigdzie

2

A zaraz wchodzi Jebas cały na biało. I tyle w temacie

0

@slayer jak masz tam trafić to jebas będzie idealna karą

1

@MesQueUnClub_87 z tymi trzonkami to jak kto lubi, ale gość zamiast porównywac go do ludzi autystycznych mógł powiedzieć, że jest piłkarskim dzbanem i większość, by się z tym zgodziła

1

@goryllo spokojnie nie każdy musi się znać na piłce. Może kolega jest specem od curlingu?

0

@swiergol2 fakt zły przykład, bo zapomniałem, że gość nie jest od nas, ale generalnie cantera nas ratuje. Gavi, yamal, cubarsi, może fort. Nie wspominając lat wcześniejszych

2

@LionelKessie oby było jak ostatnimi czasy. Jak jest problem to ratuje nas cantera i wychodzi na to, że nie trzeba wydawać milionów, a pojawia się znakomity grajek

0

@Sonda25 ale mając takich środkowych wystawiając ich sześciu, to środkiem, by nam nikt nie strzelił

1

Dawać więcej takich kontraktów, zwłaszcza jak sobie przypomnę, że byliśmy swego czasu drużyna bez reklam na koszulkach.

0

Słabo to wygląda. Wiem, że presją czasu u i wyniku, ale Gruzini mięli ze cztery takie kontry jak Barca przez cały sezon

0

Biorą i nie pytają nas o zdanie

1

@Zbiciu też prawda. Im więcej maja tym gorzej inwestujemy. Paradoksalnie jak nie byli kasy to fajnie ratowała cantera

0

I przy sprzedaży nawet za 100 mln, koszt kolesi do Barcy wzrasta z automatu wiedząc, że mamy kase

0

Tak to też nasi potrafią przyjmować

0

Ludzie jak wystawiacie newsy, to dajcie jak już będzie coś pewnego. Bo już nie wiem czy nr 1 to Nico, olmo czy wszolek?

0

Nihil novi moi drodzy. Może cantera zyska na znaczeniu

1

Real chyba płaci coś deco pod stolem

0

Brawo Pany. Super gra

0

To już chyba wolę newsy o neymarze albo messim

8

Chyba trzeba zrobić sobie przerwę od tych newsów, bo kogoś ewidentnie gniecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?