aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@graco14 nadzieja tylko w trenerze, może świeże spojrzenie, jakąś konkretną taktyka, bo skład na papierze mamy mocny do tego może jakieś perełki z cantery?
0
Zapowiada się kolejny ciężki sezon i łach w robocie po weekendzie
0
@graco14 ale my się lubujemy w takich beznadziejnych transferach. Najgorsze, że w takich trudnych czasach wyrzucić kupę kasy na roque, a teraz Olmo.
1
@BORO_12 to strzał kontrolny w tył głowy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KibicBarcy84 było blisko nawet bardzo blisko. Sam czytałem, że zarząd jest ekstremalnie spokojny
2
@Dominiczek1704 proste. Pivot oriol, wraca sergi Roberto i na rotację Pedri, gavi i de Jong jak dojedzie
0
Teraz będzie jak z neymarem. Co okienko to Nico w barcelonie
11
Nowy transfer? Witamy Serżi Roberto. Koleś na kilka pozycji za darmo
1
Chyba trzeba tu zajrzeć za dwa tygodnie , bo to już mdli
1
Nigdzie nie pójdzie. Za wysoki kontrakt z którego nie zrezygnuje. Gość wie, że to schyłek i takiej kasy jak b Barcelonie nie dostanie nigdzie
2
A zaraz wchodzi Jebas cały na biało. I tyle w temacie
0
@slayer jak masz tam trafić to jebas będzie idealna karą
1
@MesQueUnClub_87 z tymi trzonkami to jak kto lubi, ale gość zamiast porównywac go do ludzi autystycznych mógł powiedzieć, że jest piłkarskim dzbanem i większość, by się z tym zgodziła
1
@goryllo spokojnie nie każdy musi się znać na piłce. Może kolega jest specem od curlingu?
0
@swiergol2 fakt zły przykład, bo zapomniałem, że gość nie jest od nas, ale generalnie cantera nas ratuje. Gavi, yamal, cubarsi, może fort. Nie wspominając lat wcześniejszych
2
@LionelKessie oby było jak ostatnimi czasy. Jak jest problem to ratuje nas cantera i wychodzi na to, że nie trzeba wydawać milionów, a pojawia się znakomity grajek
0
@Sonda25 ale mając takich środkowych wystawiając ich sześciu, to środkiem, by nam nikt nie strzelił
1
Dawać więcej takich kontraktów, zwłaszcza jak sobie przypomnę, że byliśmy swego czasu drużyna bez reklam na koszulkach.
0
Słabo to wygląda. Wiem, że presją czasu u i wyniku, ale Gruzini mięli ze cztery takie kontry jak Barca przez cały sezon
0
Biorą i nie pytają nas o zdanie
1
@Zbiciu też prawda. Im więcej maja tym gorzej inwestujemy. Paradoksalnie jak nie byli kasy to fajnie ratowała cantera
0
I przy sprzedaży nawet za 100 mln, koszt kolesi do Barcy wzrasta z automatu wiedząc, że mamy kase
0
Tak to też nasi potrafią przyjmować
0
Ludzie jak wystawiacie newsy, to dajcie jak już będzie coś pewnego. Bo już nie wiem czy nr 1 to Nico, olmo czy wszolek?
0
Nihil novi moi drodzy. Może cantera zyska na znaczeniu
1
Real chyba płaci coś deco pod stolem
0
Brawo Pany. Super gra
0
To już chyba wolę newsy o neymarze albo messim
8
Chyba trzeba zrobić sobie przerwę od tych newsów, bo kogoś ewidentnie gniecie.