aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maysterme jest normalnie. Canal + sport i eleven
0
@addept wszystko się zgadza, ale ten wzrost wcale nie przeszkadza. Nie kojarzę, żeby Busi wygrywał pojedynki główkowe
0
@Ronad10 balde przypomina Dembele. Głowa nie dojeżdża do nóg. Może minąć jednego, drugiego, trzeciego tylko po to, żeby stracić albo podać do przeciwnika. Żeby miał przegląd pola Lamine, miałby staty jak Alba
0
@OTX wiem, pamiętam chociażby nasz mecz z interem
1
Dzięki wszystkim i do weekendu, oby z takim samym zakończeniem
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@niepijpiotrek no nie zaczął pogrywać jak cała ekipa
3
Sędzia słabszy niż Dawidowicz z Chorwacją
0
O to to to oo i jedziemy dalej
1
@Wiking88 ktoś kto pomylił piłkę nożną z piłką do drewna
0
Super i dalej jechać jak ostatnie 10 min.
0
No coś się ruszyło z graniem
0
@Plama no niestety mega nędza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Balde ma cały czas dwóch gości, i nie ma gry za szybko się piłki pozbywają
0
@sonek niestety, ale to chyba prorocze
0
Po co pisać co powiedział jakiś gościu, który pieprzy byle co byleby zaistnieć? Zapomnienie zostawić zakopać.
1
@martool2 biorę w ciemno
1
@krefi10 i deco, bo ma blisko
0
@Wojtek84 tu na plus u niego wyjścia z bramki, widać, że żyje, ale na linii co strzał to zawał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@B jak BARCA przestań. Rasiak strzelał.
0
@SzmanekBdg niby tak, ale przestałem liczyć te początki sezonu u niego
4
Łysy dramat. Trzyma poziom w lanliga
3
Myślę, że nie ma potrzeby eksploatować w drugiej Yamala, wrzucić nawet Pau, byle by zapierdzielał
0
@basuza racja zbyt szybko przeczytałem jeśli chodzi o pkt 1. Reszta nie chu chu. Nie jestem fanatykiem i potrafię być obiektywny. Chociażby dwa nie podyktowane karne dla Realu w meczu z Betisem w tym sezonie. Owszem można podawać przykłady w jedną i drugą stronę, ale na moje real jest bardziej ciągnięty za uszy w tej lidze.
0
@Bombowiec pomysł, że za naszych czasów w Barcelonie grał taki ktoś jak Messi i do tego dwóch Polaków stanowiących o sile zespołu
0
@basuza naprawdę real taśmowo..? W czasach Guardioli czy Lucho jak byli zjadanie na deser? Barca zdobywa taśmowo? Ostatni raz dwa sezony temu. Sędziowanie jest na żenującym poziomie, ale jakoś w stronę realu to nie idzie. Fakty? Tylko jak daleko się cofnąć! Nieuznana prawidłowo bramka z atletico i mistrz atleti. Nieuznan bramka Messiego z Betisem i real na mistrza. Czy chociazby traktowanie czarnego, który na spokojnie co któryś mecz powinien lecieć z czerwień. Wyjaśnij jak po ataku na gościa z Valencia i duszenie go anulują mu czerwień? Można mnożyć przypadku tylko szkoda prądu pozdrawiam. Oby liga się wyjaśniła na boisku, a nie przy zielonym stoliku.
1
@Sebolinho owszem. Za xaviegio byłem mądrzejszy. Flick widać poznał chłopaków i dlatego taki skład. Jedynie szkoda że yamal do konca
1
Komentarz usunięty przez użytkownika