O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Football
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona, K.S. Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od dawno

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 732
  • Polecenia 1559

Komentarze

OTX

2

Czyli Umtiti Out

OTX

4

Dlaczego Pedri i Trincao pokazują się z dobrej strony, a no dlatego że w swoich zespołach byli jednymi z najlepszych jak nie najlepszymi zawodnikami na przestrzeni sezonu, no i do tego podstawowymi. To wzmacnia psychicznie. U nas Riqui nie zagrał nawet dwóch czy trzech spotkań z rzędu, mało które zagrał w pełnym wymiarze czasowym. Może trenerzy widzą to na treningach i właśnie wypożyczenie pozwoliło by mu nabrać pewności siebie i rytmu meczowego na przestrzeni całego sezonu. Nie można porównywać jego i Iniesty bo zapewne są inni mentalnie choć fizycznie można ich zestawiać razem. VeB.

OTX

1

@Ramek cieszę się że mam taki wpływ na emocje innych...

OTX

0

Dla płaczących, Busquets będzie grał w pierwszym dopóki Pjanic się nie wdrążyć w skład. Też nie mogę patrzeć na jego grę ale widać trener chce tak zacząć. Myślę że dwóch pivotow zapewni u nas harmonię jeżeli chodzi o powrót do defensywy i lepiej zabezpieczy nas przed kontrami, na ten czas De Jong jest w słabej dyspozycji, musi się ogrywać i przejmować rolę lidera środka pola. Będzie dobrze :)

OTX

0

Paradoksalnie napisze że mamy silniejszy skład niżeli sezon temu. Mimo braku poważnego transferu, oglądając Barcę Koemana już można zauważyć dlaczego Suarez musiał /musi odejść. Sam Leo zaczyna inaczej grać a to dopiero początek. Jeśli Dembele postanowi rozegrać wreszcie cały sezon to myślę że będzie się działo.

Zobacz wszystkie
OTX

115

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

OTX

70

No i mam nowego ulubieńca :) bez ironii, gość wyśmiewany z każdej strony a jeszcze zostanie naszym podstawowym zawodnikiem. Kibicuje mu i trzymam kciuki :) [Brazylijczyk rezygnujący z połowy zarobków żeby do nas przyjść] EWENEMENT! Niedawno inny brazylijczyk odszedł od nas by podwoić zarobki..... ;]

OTX

37

Widać że jak Leo odejdzie to wyjdą różne tematy z szatni. Nawet tak wyważony gość jak Rakieta przemyca w wypowiedziach sygnały co do tego że były jakieś patologię w szatni.

OTX

34

Nie wierzę że czytam takie pierdolety.... Ludzie, byliśmy na równi pochyłej ale w dół nie w górę. Koeman orzejol drużynę po historycznym gwałcie w LM. Nawet Guardiola przegrywał na początku.... Nawet z Wisłą Kraków. Dajcie mu popracować, poznać skład, wdrążyć taktykę. Osadzimy po kilku miesiącach.

OTX

34

I kto bronił Neymara że nie jest łasy na kasę niech teraz popatrzy na siebie :) transfer dogadany już dawno temu - tylko oczekiwanie było na wypłacenie premii. Tak Wasz cudowny Neymar potraktował klub i kibiców. Na sam koniec wyłudzając 26mln ;] Mam nadzieję że faktycznie tam były jakieś zapisy w tej umowie które są w stanie zablokować wypłatę tej premii a przynajmniej jej całości. Był dobrym grajkiem ale lżej na sercu że go już z nami nie ma :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?