O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Football
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona, K.S. Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od dawno

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 1014
  • Polecenia 2467

Komentarze

OTX

0

Jeśli ktoś myślał że przy ofercie 500mln za sezon on przyjdzie do Barcelony to musi być szczerze mówiąc naiwny jak dziecko.

Takiej oferty się po prostu nie odrzuca....i tyle!

OTX

2

Busquets był tytanem, początkowo go nie lubiłem jak musiał grać kosztem mojego ulubionego defensywnego pomocnika Yaya Toure ale jednak gość rozegranie miał TOP.

Zawsze był wolny ale nadrabiał ustawieniem i techniką.
My potrzebujemy teraz takiego Yaya Toure, silny, rosły z dobrą techniką.

Ale kasy mamy na przepozycjonowanie Erica Garcii na DMa :)

Rozegranie ma dobre jak i long passy ale jest niski i robi masę błędów.

OTX

14

Budżet Barcy lubi to :)

Finalnie Messi nie zejdzie na tyle z kontraktu żeby zagrać w Barcy raz jeszcze więc Arabia wita.

Sportowo dałby co nieco ale wtedy Busi i Alba muszą zostać bo tak będzie chciał Leo, a tego typu sytuacje z życzeniami wobec amigosów chcemy mieć za sobą przecież.

Leo jeśli by faktycznie chciał tutaj zagrać to by przyszedł grać za czapkę gruszek tak jak Alves lub Auba, a jak wiemy on lubi drogie gruszki :)


OTX

2

Fajnie jakby wrócił ale raczej nie w obecnej sytuacji finansowej.... To będzie kosztem projektu, mógłby być dodatkiem do wszystkiego a nie celem.... Myślę że Alemany miał dość i powiedział Pass bo mu dawali ciężkie zadania do zrealizowania których nie był fanem jak np. wymyślenie jak zarejestrować Messiego....

Cienko to widzę. Może do Arabi Saudyjskiej pójdzie grać bo u nas za mały kontrakt nie będzie chciał kopać gały bo jednak $ się musi zgadzać.

OTX

17

Mecz się układa bardzo dobrze, pewny wynik i sytuacja boiskowa, mam nadzieję ośmieli Xaviego żeby wsadzić dembusia na chwilę żeby polatał na skrzydle oraz Torre i tego 15latka zabysmy zobaczyli co to za jeden

Zobacz wszystkie
OTX

115

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

OTX

70

No i mam nowego ulubieńca :) bez ironii, gość wyśmiewany z każdej strony a jeszcze zostanie naszym podstawowym zawodnikiem. Kibicuje mu i trzymam kciuki :) [Brazylijczyk rezygnujący z połowy zarobków żeby do nas przyjść] EWENEMENT! Niedawno inny brazylijczyk odszedł od nas by podwoić zarobki..... ;]

OTX

50

Pique jeśli chodzi o podejście do klubu i przywiązania do barw to jest zawsze konkret! Forma formą, czasem bywało różnie ale jako cule jest zawsze top!

OTX

48

Dokładnie, jest stara zasada że zespół buduje się od obrony i wciąż to ma sens. Organizacja w obronie jest kluczowa. W ataku zawsze coś wpadnie.

OTX

45

W sumie nie oszukujmy się. Znów Griezzman irytował by cały sezon, może strzeliłby kilka bramek ale czy o to nam chodzi? Nasza kadra i tak jest średnia, wchodzi wielu młodych którzy będą znakami zapytania. To wszystko się będzie musiało ograć i dojrzeć piłkarsko. W Ataku i tak będzie ciasno jak wszyscy wyzdrowieją. Zarabiał krocie, to spuścizna rządów Bartomeu, on nigdy nie powinien do nas trafić.

Teraz szok dla wielu. Nie, nie będziemy już faworytami w każdym meczu LL. O punkty trzeba będzie walczyć z każdym. Nie będzie Boga co załatwiał nam zwycięstwa. Mam nadzieję że to będzie wielki reset FCB jako drużyny.

Trzeba się nastawić na kilka słabszych lat.
To musi potrwać (patrz Manchester United).
Była hossa, teraz będzie bessa.

VeB.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?