O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Football
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona, K.S. Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od dawno

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 885
  • Polecenia 2062

Komentarze

OTX

0

@rumilas dokładnie, zapewne mało kto pamięta takie czasy na tej stronie. widać parol jest zagięty na Koemana. W Barcelonie nie ma spokoju w takich kwestiach. Jest nerwowa próba wykrzesania z tej drużyny czegoś na co ją póki co nie stać i na co musi sobie zapracować. To zacznie działać tylko trzeba czasu. Niefortunny był terminarz i mecz z Bayernem na pierwszy ogień. Jak zobaczyłem że mamy od razu po przerwie na repry mecz z maszyną z Monachium to wiedziałem że będzie fatalnie. Drużyna musi pograć i się zgrać. Kontuzjowani muszą wrócić. Ten sezon trzeba przepracować i mieć korzyści na kolejny w którym ponoć już można będzie kupować i budować nową jakość.

OTX

2

Koeman pod ścianą i popełnia masę błędów. Czy to taktycznych czy to personalnych. Aura nad CamNou jest fatalna i mu współczuję. Teraz każde potknięcie będzie piętnowane.
Ale dla mnie zatrudnianie Pirlo lub Cocu to jakaś parodia. Chyba tylko żeby pozbyć się holendra. Mam przekonanie że z nim drużyna zacznie grać lepiej. Tutaj trzeba gościa co ma spokój i dobry warsztat. Myślę że Martinez by się nadał i dźwignął sytuację. Bądź co bądź, pozwolibym pracować Koemanowi minimum do połowy sezonu. Sezon na straty i nerwowe ruchy będą tylko szkodzić. Jego następca dostanie już trochę ogranych młodych w LL i ten zespół zacznie się wzbijać. Chyba że Laporta znajdzie głośne nazwisko którego nie ma rynku (oprócz Conte).

OTX

0

Oglądałem jeden mecz Wilków, ten ostatni, i nic nie grał. Szarpał Traore ale i tak nic z tego nie wyszło. Przegrali kolejny mecz nie strzelając bramki. To że gra to nie sukces.

OTX

0

@Magicc89PL zamiast Roberto dałbym Mingueze, niewiele lepszy ale jednak lepszy. Dysponujemy słabym składem, trzeba to przetrwać. Ten sezon będzie męka.

OTX

0

@Magicc89PL atak Depay, Luck, i młody Austriak dla przykładu. Środek zostałby taki jaki był, i z pewnością byłby lepiej zorganizowany.

Patrzenie na Roberto na wahadle i na naszą dziurę w pomocy bolało w oczy. I tam przegraliśmy mecz.

Zobacz wszystkie
OTX

115

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

OTX

70

No i mam nowego ulubieńca :) bez ironii, gość wyśmiewany z każdej strony a jeszcze zostanie naszym podstawowym zawodnikiem. Kibicuje mu i trzymam kciuki :) [Brazylijczyk rezygnujący z połowy zarobków żeby do nas przyjść] EWENEMENT! Niedawno inny brazylijczyk odszedł od nas by podwoić zarobki..... ;]

OTX

50

Pique jeśli chodzi o podejście do klubu i przywiązania do barw to jest zawsze konkret! Forma formą, czasem bywało różnie ale jako cule jest zawsze top!

OTX

48

Dokładnie, jest stara zasada że zespół buduje się od obrony i wciąż to ma sens. Organizacja w obronie jest kluczowa. W ataku zawsze coś wpadnie.

OTX

45

W sumie nie oszukujmy się. Znów Griezzman irytował by cały sezon, może strzeliłby kilka bramek ale czy o to nam chodzi? Nasza kadra i tak jest średnia, wchodzi wielu młodych którzy będą znakami zapytania. To wszystko się będzie musiało ograć i dojrzeć piłkarsko. W Ataku i tak będzie ciasno jak wszyscy wyzdrowieją. Zarabiał krocie, to spuścizna rządów Bartomeu, on nigdy nie powinien do nas trafić.

Teraz szok dla wielu. Nie, nie będziemy już faworytami w każdym meczu LL. O punkty trzeba będzie walczyć z każdym. Nie będzie Boga co załatwiał nam zwycięstwa. Mam nadzieję że to będzie wielki reset FCB jako drużyny.

Trzeba się nastawić na kilka słabszych lat.
To musi potrwać (patrz Manchester United).
Była hossa, teraz będzie bessa.

VeB.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?