O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Football
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona, K.S. Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od dawno

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 1085
  • Polecenia 2694

Komentarze

OTX

4

Jak niewiele trzeba żeby się wszystko sypnęło. Araujo winien być sprytniejszy i przewidzieć że czerwo w pierwszej połowie to gwóźdź do trumny a przecież mógł go puścić i nawet jak by wykorzystał sytuację to mecz zaczął by się od nowa a nie skończył dla nas. Decydujący moment i gdyby nie to czerwo dziś cieszylibyśmy się że mamy Borussię za rywala.

OTX

1

Ciekawe jaki mamy plan na początek spotkania który będzie kluczowy. Bo potrafimy tą wspaniałą zaliczkę z Paryża stracić w pierwszych kilku minutach. Całym sercem za Barcą ale u bukmachera ręką wisi nad czystą 2. Nasza obrona ostatnio wyglądała bardzo obiecująco kasując "makembe". Dziś będzie chciał poszaleć i trzeba go kasować w zarodku. Nie można zapominać o dziwnym Dembelusie który jest nieobliczalny nawet dla samego siebie ;) chłopaki muszą być nastrojeni tak że nawet jak będzie 0:3 to jedziemy po wynik dający awans!!!! Vamos chłopaki!

OTX

6

Lewandowski końcówkę sezonu ma TOP. Wgl Barca dobrze wygląda na tym etapie rozgrywek. Oczywiście łatwe tracenie prowadzenia zostało nam we krwi ale jednak dzwigneli to i odrobili temat! Araujo wreszcie bardzo dobre zawody.

No i Raphinia wreszcie wyglądał jak Brazylijczyk w ataku!!!!

Wynik super. Teraz nie dać się zaskoczyć u siebie!

OTX

34

Kiedy on zrozumie że to nie rasizm tylko on jako osoba jest problemem....

OTX

0

Na dziś dzień jest w zasięgu ale wiadomo jak to w Barcelonie forma jest w formie sinusoidy i nie wiadomo jak się wystrzelimy na dwumecz.

Zobacz wszystkie
OTX

115

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

OTX

70

No i mam nowego ulubieńca :) bez ironii, gość wyśmiewany z każdej strony a jeszcze zostanie naszym podstawowym zawodnikiem. Kibicuje mu i trzymam kciuki :) [Brazylijczyk rezygnujący z połowy zarobków żeby do nas przyjść] EWENEMENT! Niedawno inny brazylijczyk odszedł od nas by podwoić zarobki..... ;]

OTX

50

Pique jeśli chodzi o podejście do klubu i przywiązania do barw to jest zawsze konkret! Forma formą, czasem bywało różnie ale jako cule jest zawsze top!

OTX

48

Dokładnie, jest stara zasada że zespół buduje się od obrony i wciąż to ma sens. Organizacja w obronie jest kluczowa. W ataku zawsze coś wpadnie.

OTX

45

W sumie nie oszukujmy się. Znów Griezzman irytował by cały sezon, może strzeliłby kilka bramek ale czy o to nam chodzi? Nasza kadra i tak jest średnia, wchodzi wielu młodych którzy będą znakami zapytania. To wszystko się będzie musiało ograć i dojrzeć piłkarsko. W Ataku i tak będzie ciasno jak wszyscy wyzdrowieją. Zarabiał krocie, to spuścizna rządów Bartomeu, on nigdy nie powinien do nas trafić.

Teraz szok dla wielu. Nie, nie będziemy już faworytami w każdym meczu LL. O punkty trzeba będzie walczyć z każdym. Nie będzie Boga co załatwiał nam zwycięstwa. Mam nadzieję że to będzie wielki reset FCB jako drużyny.

Trzeba się nastawić na kilka słabszych lat.
To musi potrwać (patrz Manchester United).
Była hossa, teraz będzie bessa.

VeB.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?