O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Football
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona, K.S. Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od dawno

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 949
  • Polecenia 2258

Komentarze

OTX

11

Bayern go sprzeda, zbyt długo zostaje kwas i zbyt oficjalnie się Robert wypowiedział. Bayern sprzeda go za tyle za ile chce. Stąd ten brak ustępstw w oficjalnych wypowiedziach.

OTX

29

Wyłożyłeś to panie jak fachowiec kafelki w łazience :) czyta się gładko i mamy zarys obecnych działań Barcelony :) dobra robota!

OTX

2

Było to bardzo prawdopodobne i niestety jak można było się spodziewać staje się to faktem. Nie ma zdrowia do sportu na najwyższym poziomie.

OTX

1

Nie tak dawno takie kwoty to był pikuś dla Barcelony, teraz to wygląda jak łatanie dziur w skarpecie bezdomnego żeby wyskrobać kilka dukatów....ale wszystko jest przewrotne.

OTX

0

Dla mnie chłopa już nie ma w FCB. Widać że chce więcej zarobić i czeka ewidentnie na bajoński kontrakt, ktoś mu go da, są bogate kluby co są w stanie utrzymać takiego gościa. Nam nie będzie potrzebny zawodnik który kieruje się wyłącznie kasą.

Zobacz wszystkie
OTX

115

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

OTX

70

No i mam nowego ulubieńca :) bez ironii, gość wyśmiewany z każdej strony a jeszcze zostanie naszym podstawowym zawodnikiem. Kibicuje mu i trzymam kciuki :) [Brazylijczyk rezygnujący z połowy zarobków żeby do nas przyjść] EWENEMENT! Niedawno inny brazylijczyk odszedł od nas by podwoić zarobki..... ;]

OTX

50

Pique jeśli chodzi o podejście do klubu i przywiązania do barw to jest zawsze konkret! Forma formą, czasem bywało różnie ale jako cule jest zawsze top!

OTX

48

Dokładnie, jest stara zasada że zespół buduje się od obrony i wciąż to ma sens. Organizacja w obronie jest kluczowa. W ataku zawsze coś wpadnie.

OTX

45

W sumie nie oszukujmy się. Znów Griezzman irytował by cały sezon, może strzeliłby kilka bramek ale czy o to nam chodzi? Nasza kadra i tak jest średnia, wchodzi wielu młodych którzy będą znakami zapytania. To wszystko się będzie musiało ograć i dojrzeć piłkarsko. W Ataku i tak będzie ciasno jak wszyscy wyzdrowieją. Zarabiał krocie, to spuścizna rządów Bartomeu, on nigdy nie powinien do nas trafić.

Teraz szok dla wielu. Nie, nie będziemy już faworytami w każdym meczu LL. O punkty trzeba będzie walczyć z każdym. Nie będzie Boga co załatwiał nam zwycięstwa. Mam nadzieję że to będzie wielki reset FCB jako drużyny.

Trzeba się nastawić na kilka słabszych lat.
To musi potrwać (patrz Manchester United).
Była hossa, teraz będzie bessa.

VeB.