OTX

4

Jego odejście jest kluczowe dla finansów klubu. Niestety. Trafił na fatalny czas w FCB który wymaga ciężkich decyzji. Dostaniemy za niego hajs plis spadnie w listy płac jego coraz cięższy kontrakt. Smutne to jest ale sytuacja jest taka a nie inna i musi odejść bo z hajsu nie zrezygnuje dla klubu. Nie mam o to do niego pretensji bo to ma zapisane w kotrakcie i mu się należy. Są jednak aspekty wyższego szczebla moralności którego wymagają kibice. Dla kibica najważniejszy jest klub, więc naciski na FDJ są zrozumiałe.

OTX

2

Odpowiedz prosta, Auba must stay!
Depay niekoniecznie pasuje do naszej gry. Mamy przepych w ataku więc ktoś musi odejść. Bezapelacyjnie jest to Depay. Nawet nie ma co kalkulować.

To że chce odejść za darmo żeby skasować za wpisowe to zrozumiałe bo jednak poszedł na ustępstwa kiedy podpisywał z klubem umowę.

OTX

4

Dziś pokazał że daleko mu do poziomu o który nam chodzi. Wypożyczenie będzie najlepsze dla niego jako piłkarza!

OTX

0

@dariooo trzeba zbudować drabinkę płac od nowa, ale różnice w kontraktach z poprzedniej "ery" są zbyt duże. Teraz jest zagmatwany czas bo trzeba budować kadrę rywalizująca na wysokim poziomie sportowym, w tym samym czasie trzeba walczyć z limitami laligi i zbyt dużymi kontraktami weteranów.....w takiej sytuacji i tempie zmian nie da się dogodzić każdemu i być fair wobec każdego. Albo rybki albo akwarium.

OTX

0

Mityczny talent Riquiego właśnie się wyjaśnił, żaden klub w Europie go nie chce. Koeman miał rację a został zlinczowany że nie widzi jego talentu.....

OTX

1

@goldensun były czasem że Puyol też grał z konieczności na boku obrony, nie wpłynęło to źle na jego rozwój :) Araujo będzie grał na skrzydle jak będą Viniciusy czy też Williamsy których trzeba będzie przygasić

OTX

2

Odkąd był w Barcelonie uważałem że zrobi karierę, przeszedł później drogę krzyżową przez średnie i kiepskie ekipy a teraz giganci po niego sięgają.

OTX

1

Sezon dluuugi, krótkowzrocznym przypominam że Depay po przyjściu brylował i strzelał by po dwóch miesiącach stać się przeczytanym przez obrońców przeciętniakiem. Nie robił już różnicy na boisku i był monotonny. Wiadome że w tym sezonie będziemy mieli lepszą pakę i pewnie lepiej by się w mocniejszym składzie pokazał. Ale wolę żeby Lewy się powoli adaptował i odpalił wtedy kiedy będzie trzeba. Ma presję bo przyszedł jako strzelba, a od takich się wymaga ładowania bramek od razu. Suarez jak przyszedł doznał szoku i kopał się po czole, jak było później każdy już wie, David Villa też miał kłopoty po przybyciu do FCB..... VeB.

OTX

4

@SenoX lol, wolę z tej dwojki Azpiego ale powiedzieć że Alonso nie wnosi nic do gry to bełkot

OTX

0

W dobrym momencie udał się transfer Lewego, jeśli zaprezentują go na meczu w Realem i coś im "wsadzi" to będzie marketingowy boom!

OTX

7

Ale pierdy.....

OTX

5

Z dwójki nowych nabytków Kessie wydaje się tym który będzie piłkarsko tym bardziej pożytecznym. Ale równie może się wydarzyć sytuacja taka że Duńczyk zostanie podstawowym środkowym obrońcą. Wszystko w ich rękach. Powodzenia panowie!

OTX

9

Fajny rywal, rywal któremu udało się odbudować po latach niepowodzeń. Wyszło dużo lepiej niżeli Roma.... Tylko się cieszyć

OTX

0

Czyli jednak chcą się go pozbyć skoro windują cenę w mediach. Potrwa ta telenowela jeszcze ze dwa tygodnie co najmniej

OTX

11

Bayern go sprzeda, zbyt długo zostaje kwas i zbyt oficjalnie się Robert wypowiedział. Bayern sprzeda go za tyle za ile chce. Stąd ten brak ustępstw w oficjalnych wypowiedziach.

OTX

30

Wyłożyłeś to panie jak fachowiec kafelki w łazience :) czyta się gładko i mamy zarys obecnych działań Barcelony :) dobra robota!

OTX

2

Było to bardzo prawdopodobne i niestety jak można było się spodziewać staje się to faktem. Nie ma zdrowia do sportu na najwyższym poziomie.

OTX

1

Nie tak dawno takie kwoty to był pikuś dla Barcelony, teraz to wygląda jak łatanie dziur w skarpecie bezdomnego żeby wyskrobać kilka dukatów....ale wszystko jest przewrotne.

OTX

0

Dla mnie chłopa już nie ma w FCB. Widać że chce więcej zarobić i czeka ewidentnie na bajoński kontrakt, ktoś mu go da, są bogate kluby co są w stanie utrzymać takiego gościa. Nam nie będzie potrzebny zawodnik który kieruje się wyłącznie kasą.

OTX

3

Drogi Cou, każdy się spodziewał że twoja przygoda będzie wyglądać inaczej, każdy myślał że poniesiesz Barce i podwyzszysz poziom sportowy. Zdezyles się z ściana, Barcelona to miejsce kreatywne, tutaj musisz zaskakiwać i robić nieszablonowe rzeczy na pozycji na którą cię sprowadzono. Nie wyszło byłem wielkim fanem twojego przyjścia do FCB ale jednak real life to nie FIFA na konsolce...... powodzenia!

OTX

0

@HypeR dla mnie oboje są bardzo dobrzy, oglądasz często Chelsea żeby stwierdzić że Alonso jest slaby? Ja oglądam i gość odnajdzie się w Barcelonie ze swoim ciągiem na bramkę, w defensywie też solidny i ograny w PL.

OTX

0

On jak zacznie grać na poziomie to dopiero przed 30tka. On widać nie dorasta, widać u niego młodzieżowe granie a "buja" się w tej Barcelonie już dluuugi czas. Nic z niego nie będzie na poziomie na którym chce grać Barcelona.

OTX

2

Co pokazał dzisiejszy mecz....? To że Torres nie ma tego czegoś co ma Fati, mianowicie szczęścia i wyczucia do strzelania bramek. Torres dochodzi do bardzo wielu sytuacji, ale prawie pewnym jest że nie trafi.... Fati ma to coś.

Po za tym Alves pokazał jak trzeba grać na skrzydle w Barcelonie, opanowanie, spryt to jest to co trzeba mieć.... Cieszą takie końcówki, to już którys taki finish w tym sezonie co jest miłą zmianą w tej dziwnej kampanii.

Jeśli Fati przyszły sezon nie będzie kontuzjowany to strzeli +20 bramek, jeśli Dembele zostanie to myślę że nasz atak będzie ewoluował in plus ;)

OTX

0

W Monachium nie są głupi, podtrzymają go jeszcze jeden sezon żeby zapewnił bramki a międzyczasie będzie szykowany transfer nowej 9tki Teraz go nie puszczą, nie ma szans. Kontraktu mu nie dadzą dłuższego bo chuj wie jak za rok będzie grać.

OTX

1

Wiadome że szanuje się przeciwnika ale prawda taka że powinno być łatwiej jak z Turczyną..... Eintracht nie umie murować bramki więc będzie miejsce dla naszych.

OTX

0

@Borneo serio? Pierwszy sezon gdzie "Kurtuła" jest decydujący dla losów drużyny, odkąd przyszedł raczej był krytykowany i popełniał masę błędów. Fakt teraz ma formę kozacką i ratuje Real z opresji.

OTX

2

Atletic zaczął być mocny i wyrzuca kolejnego giganta. Nasi niezadowoleni kibice winni docenić Atletic, nas presowali okrutnie ale mimo to zostawiła Barcelona lepsze wrażenie niżeli Real...

OTX

4

@Ramek chodziło o Real że grał tylko w obronie dobrze a nie o Atletic....

OTX

1

@Bagsik88 widzę że nie ma sensu ciągnąć wymiany zdań bo nasze toki rozumowania rozjeżdżają się jak rodzina po stypie.

OTX

1

@Bagsik88 no i co to zmienia? Messi relatywnie młody i reszta składu w wieku gwarantującym grę na wysokim poziomie to mało? Luka po Neymarze była źle wypełniona ale nie o tym był mój post.

Media