O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 300
  • Liczba komentarzy 45
  • Polecenia 60

Komentarze

0

@Messiasz2 ty jesteś szklany. Każdy by dostał kontuzji, gdyby ktoś w niego tak wjechał. Myślę, że Pedri musi zrobić masę mięśniową większą, tak jak kiedyś zrobił Messi i będzie dużo lepiej. A co do sprzedania to jakbym miała wybierać to lepiej Frenkiego. Ale Nico by super pasował do nas

1

@AxelF niby jest taki żal, że ściągnął Lamina i Nico, a z drugiej strony dobrze, że nie co chce zajeżdżać Lamina. Co prawda ważny mecz, ale lepiej tak, niż żeby chłopak miał później cierpieć.

0

A co z Mekambe?

2

0

Co tu robi Ter Stegen? Jest rozczarowaniem, bo miał kontuzję?

Zobacz wszystkie

26

@DonAndrzejos nie ma nic złego w posiadaniu piłki. Tylko trzeba to odpowiednio poustawiać i zgrać. Zdecydowanie ładniejszy football, niż czekanie na błąd i lecenie z kontry.

5

@Rupert_Haubica sorry, ale ten wuefista i jego zmiany wygrywają mecz. Moim zdaniem od jakiegoś czasu Xavi robi super pracę. Nic mnie tak nie wkurza jak tak głupie komentarze. :/

5

@MrCental XD inaczej się tego komentarza nie da skomentować. Szklankę to mają w mózgach co poniektórzy zamiast mózgu. Przecież to nie jest kontuzja normalna, tylko piłkarz wjechał mu korkiem w twarz, przypuszczam, że każdemu innemu w tej sytuacji również kość by się złamała. Ale oczywiście, nie może się obyć bez wjeżdżania na najlepszego z naszych obrońców :)

4

I właśnie dzisiaj Guiu pokazał kolejny raz, że Xavi powinien mu dawać jakieś szanse częściej.

3

Sergi Roberto lepszym napastnikiem niż Lewy - Xavi miał rację - joker xD

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?