Daily Telegraph: ter Stegen odchodzi do Manchesteru City za 28 milionów euro

Julia Cicha

31 marca 2016, 10:06

Sport

325 komentarzy

Jak podaje Daily Telegraph, ter Stegen odejdzie do Manchesteru City po zakończeniu obecnego sezonu. Dziennik zapewnia, że zespół z Etihad Stadium otrzymał już zgodę niemieckiego bramkarza, który nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Barcelonie.

Brytyjska gazeta jako kolejny z transferów do City podaje Ilkaya Gündogana z Borussii Dortmund. Kwota, jaką będzie trzeba zapłacić za ter Stegena, oscyluje wokół 30 milionów euro. Daily Telegraph pisze, że Niemiec ma dość grania "jedynie" w Pucharze Króla i Lidze Mistrzów, chce występować w meczach co tydzień, a tego nie gwarantuje mu Barça.

W oczekiwaniu na poznanie przyszłości bramkarza jedno stało się jasne. Plotki przestały być tylko plotkami. Zobaczymy, czy Barça będzie w stanie przekonać ter Stegena do pozostania.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

@OTX: Mądrze powiedziane

@OTX: Masz rację, ale co jeśli nie daj Boże powtórzy się sytuacja Valdes - Pinto, kiedy to ten drugi zastąpił po kontuzji VV i przekreślił nasz sezon. Pamiętasz jak robił w gacie przy pressingu Atletico ?

@MaFCB: Drugiego takiego jak Pinto nie znajdziemy :) .......... i całe szczęście - z całą sympatią dla niego ale gość inicjował więcej zagrożenia niżeli napastnicy drużyny przeciwnej, był tykającą bombą. Bravo zaś daje mega spokój z tyłu - obrona jest też pewniejsza gdy ma go za plecami. Myślę że Masip jest co najmniej 2 klasy lepszym bramkarzem niżeli Pinto tak więc nie bałbym się ewentualnego odejścia niemca. Po za tym jak odejdzie to sprowadzą kogoś zapewne - no chyba że Masip urośnie w oczach Lucho tak że zostanie pełnoetatowym nr2. VeB
« Powrót do wszystkich komentarzy