1

@azysko dojedzie do 99 minuty i zmieni go przed ostatnim rzutem z autu

2

@McFly92 chyba czerwona le Normanda wymusiła. Jest git

0

@gukwa granie wychowankami to raczej problem z kasą w klubie albo wcześniej banem od UEFA. Choć generalnie to wychodzi na dobre i ten kierunek powinniśmy podtrzymywac

1

@tomasthc zamawiam z Nike albo albo barcastore.com. tylko warto zaczekać na jakieś promocje bo ceny są grube. Jak nie chcesz czekać to na barcastore są takie same ceny jak w botiga przy Camp Nou

0

@tomasthc koszulki blaugrany z La botigi, a czarna i Hiszpanii na mieście

0

@comtedurgell jebnięty czy niepełnosprawny umyslowo

1

Taka wziąłem dla żony, córce blaugrana z 6 Gaviego, sobie blaugrana i rep. Hiszpanii. Mega

1

@yzyr bo nie wdajemy się w polemikę i nie mamy realtv, gdzie non stop jest jechanie po sędziach i wywieranie presji

0

Zajebiście, oby to ostatnia taka wiadomość dla nas po zgupowaniu

0

@graco14 i będą gotowi po przerwie rrprezentacyjnej

5

Fajne wejście młodego mimo, że to TYLKO Valladolid

1

@arehiba i wice wersja

1

Niech ten mecz się nie kończy

1

@Wiktor91 no właśnie. To, że ciągnął to jedno, ale go ściął po prostu

0

Wieczorem w gazetach. Znaleziono dowody na przekazanie dla Negreiry tony papieru toaletowego 4- warstwowego bialego

0

@niepijpiotrek tego brakowało. Ogień na tłoki, a nie zadowalanie się 1-0

0

jak tam Pany był Lewy faulowany?

1

@RC28 jasne i zaraz posypią się trupy z szafy Negreiry

0

@Joopiter w sumie nic, ale nigdy nie darzyłem ich zaufaniem

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Za to okno transferowe powinni i laporte i deco na taczce I do Zimbabwe

0

Nie nie nie nie nie niech się buja

0

Ależ masakra dla nas i przede wszystkim dla Marca. W tak młodym wieku już taka kontuzja. Z jednej strony dobrze, że to młody organizm i ma szansę na dalsze granie

3

Fajnie, że nie zakłamuje rzeczywistości jak to zazwyczaj bywa.

0

Ale qurwa wał. Gość zagrywa ręką i nawet varu nie ma

0

@Allblacks86 oglądam od czasu stoiczkowa, romario i nie pisze, że słaby skład tylko zero zaangażowania. Dobrze wiedzą, że z Rayo są ciężkie mecze i takie trzeba wybiegać

2

@Allblacks86 powiedz, co takiego grają ,żeby nie narzekać. Choćby biegali i widać było chęci to spoko, bo nie każdy mecz się musi układać. Ale to jest kopiuj wklej z zeszłego sezonu

0

Padaka jak na gamperze

3

Niby początek sezonu nie ma ludzi, tylko nie widać tego zapierdala nia na boisku. Jakby nie było tak głośno o Flicku to pokątny obserwator mógłby myśleć, że generał dalej trenuje

5

Zdejmuj już torresa i nie wpuszczaj do końca roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?